BezpiecznaCiaza112023

LIPCOWKI 2015

8 lata 9 miesiąc temu #992298 przez paulinkaaa2202
Monikat gratulacje synka :) szkoda ze wczesniej nie zrobili ci cesarki przecież synuś taki duży :) dobrze ze wszystko szcześliwie sie zakończyło ale te dzieci teraz duże sie rodzą :P. U mnie nocka w miarę ale mi jest cały czas duszno mino ze sie ochłodziło no ale oczywiście wstawanie na siku było 3 razy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #992303 przez Lizzy
Monikat - gratulacje!! Super z wszystko ok. Co do porodu to wiem co za koszmar przezywalas bo ja rodzilam 18godz bez znieczulenia corke 4200g I 61cm. Ale u mnie skonczylo sie SN.

U mnie bez zmian. Takze jutro znow do szpitala..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992304 przez agge
Monikat gratulacje! :) Ale duży chłopak! :)
Lizzy powodzenia jutro.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992312 przez paulinkaaa2202
Lizzy trzymamy mocno kciuki żebyś była następna :) już 2 maluszków lipcowych mamy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992317 przez Lizzy
Eee tam. Jutro to mnie tylko poloza i nic wiecej. Beda sie zastanawiac co robic albo czekac az sie samo rozwinie..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992318 przez zancik
Monikat najwazniejsze,że wszystko jest ok ;)

Lizzy trzymam kciuki żeby jednak cos się ruszyło :kiss: :kiss:

Tysiiiak Ty spiochu ;) :P Ja dzis tez obudziłam sie przed 8 pospało mi się trochę ;)

Zamówiłam z neta z H&M dla Tosi ubranka do 13.07 jest darmowa wysyłka z kodem :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992319 przez tysiiiak
Ja dzis polazlam na lumpy i kupiłam 3 czapeczki i jakieś tam bodziaczki ;)

Lizzy na co oni chcą czekać ?! Na 45 tydzien czy co ??????? Oby się ruszyło jednak samo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992329 przez zancik
Tysiiiak to nie tylko ja jescze coś kupuję ;) ;) Muszę poprasowac prześcieradła a zebrać sie nie mogę :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992332 przez tysiiiak
I zakupiłam te liście malin w zielarskim :p zobaczymy czy zadziała coś :p i melise bo coś mi hormony buzuja, wkurzaj się o byle co a potem mnie głowa boli :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992338 przez agge
Lizzy no niech w końcu zaczną coś robić, już chyba pora... ja pojutrze do lekarza, ciekawe czego się dowiem.
Dziś wieczorem imprezka u sąsiada :P ognicho, skorzystam z ostatnich chwil kiedy mogę się wyrwać z domu :D
A ogólnie to wszyscy ciągle do mnie piszą, dzwonią czemu jeszcze nie rodzę... :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992343 przez ewela007
HEj Dziewczynki, wizyta u lekarza w porzadku. Oczywiście Synek się nie przewrócił więc moja cesarka nadal aktualna. Mały wazy już ponad 3100, ale jest to orientacyjna waga, równie dobrze może urodzić się z wagą 3.500 jak dla mnie Waga w sam raz. Poza tym wszystko jest okej.
Agge Ognisko, hmm zjadłabym kiełbaskę z ogniska
Monikat gratulacje, nie odzywasz się nie piszesz, czekamy na fotkę dzidziusia.
Zancik ja też dzisiaj się super wyspałam, tak dobrze się spało a to pewnie dlatego że na zewnątrz jest chłodno i dom nie jest tak nagrzany. Męża nie mogłam dobudzić tak twardo spał mój słodziak :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992371 przez zancik
Tysiiiak szalona Ty :P Ja poczekam do 20 lipca zobaczę co gin powie jak nic się nie ruszy to też będe coś działać ;) ;) Ja też mam ostatnio nerwy na byle co wkurza mnie wszystko :angry: :angry:

Agge o kiełbacha z ogniska mniam mniam :) :)

Ewela super,że wszystko ok :) No to pewnie nie długo napiszesz,że jesteś już po ;) :P No masz rację chyba powietrze takie fajne było aż miło tak się wyspać :)

Ja właśnie czekam na M poijechał po kebeba bo naszła mnie ochota :) Na festyn nie idę jakoś nie chce mi się ogarniać :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992379 przez tysiiiak
Hehe jak poczytałam to te liście malin nie przyspieszają terminu porodu tylko sama akcję jak już się zacznie :) wzmacniają i ćwiczą macice:) wypilam już herbatkę:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992403 przez paulinkaaa2202
Tysiak a te liście malin to można kupić tylko w zielarskim? I te liście jakoś sie zaparza? Ogólnie maliny i herbatkę lubię jak nie zaszkodzi to czemu nie... A ile płaciłas? Ja tez chodzę jak bomba zegarowa wszystko mnie wkurza każda pierdoła mam wrażenie ze zaraz wybuchnę. Ale melisa nie dla mnie po pierwsze paskudna po drugie nic mi nie pomogła. No jeszcze wyjdzie ze Ewela szybciej urodzi niż Agge :) zancik ciuszki fajne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992407 przez Aga87
Monikat gratuluje synka !!! :)))

A co to za grupa na fb ja nic nie wiem ;((

Tez slyszalam ze liscie malin to na wzmocnienie macicy..myslalam wlasnie co by tu kombinowac na przyspieszenie porodu ale stwierdzilam ze dziecko przyjdzie jak bedzie czas i na sile nie bede raczej z niczego korzystac zeby go nie stresowac :p

Tez mi zostaly przescieradla do prasowania i tak sobie leza i czekaja...:p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl