BezpiecznaCiaza112023

LIPCOWKI 2015

8 lata 8 miesiąc temu #992827 przez zancik
Hej mamki :) Ja już o 7 wstałam zaraz jedziemy po Mamuske do miasta :) Obudziłam sie głodna jak cholera i zarazem z mdłościami do tego mnie przeczyściło :( Nie mogłam spac w ogóle w nocy.Wczoraj nie ubrałam łóżeczka bo M mnie wyciagnał do miasta jak wróciliśmy było po 20 i juz mi sie nie chcialo dzis ubiorę to sie pochwalę :P Ciekawe jak tam Aga??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #992829 przez Aga87
Zancik mowia ze to przed porodem sie organizm tak oczyszcza :D moze lada chwila i Ty powitasz swoje dziecie na swiecie :)

Ja pospalam ale ide w kierunku kuchni na sniadanko :D

Cos mi sie wydaje ze Agge juz rozpakowana :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #992836 przez paulinkaaa2202
Zancik na bieżąco Aga piszę na fb :)

My wczoraj po 21 wróciliśmy i od tej pory cały czas brzuch mnie boli nie mam na nic siły ehhhh :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #992852 przez tysiiiak
u mnie nocka tez beznadziejna :/ Do 1 miałam skurcze ale tylko jak leżałam albo siedziałam jak chodziłam to tylko brzuch jak skała więc wziełam nospe i magnez i stwierdziłam ze mam to gdzies i ide spać :P o 3 Kuba sie obudził i chyba sie wyspał bo zasnal o 19.30 (był bez drzemki w dzień) i potem tak śpi właśnie... zasnął spowrotem o 4.30 :pinch: co chwile cos wymyslał.. i tak o 9 wstaliśmy ;) dziś przyłazi koleś od lodówki i mam nadzieję, że ją sprawnie naprawi!! :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #992908 przez Lusek
Hejko Kobitki :)
Widzę że nocki u nas wszystkich takie słabe :unsure:
No poszłam dość późno spać ale nad ranem obudziły mnie mega bolesne skurcze :dry: parę ich było :S pokręciłam się pokręciłam i potem chyba ze zmęczenia musiałam usnąć pospałam do 8:30. Teraz jem 2 śniadanko i jadę po fakturę, bo wcześniej zapomniałam odebrać.

Aga87 Agge pisze na fb ostatnio miała 5 cm rozwarcia, nie dostała jeszcze znieczulenia :S
NO i pewnie jeść jej też nie dali to jeszcze bardziej wkurzona :S

zancik czekamy czekam na to łóżeczko hehe :P

Tysiiak łoooo jejku to Kubuś nocny Marek normalnie .... ale to fakt jak nie miał drzemki to się wyspał hehe ;) od 19:30. Wczoraj cały dzień miałam brzuszek jak skała taki twardy :S
Oby ci tą lodówkę naprawili :) będziesz miała z głowy :)

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #992944 przez paulinkaaa2202
Ja mam za sobą dzisiaj też kiepską noc :/ tak mnie brzuch bolał że na żadnej stronie nie mogłam długo uleżeć :( teraz to mnie chyba wszystko boli ręce, nogi, pośladki, miednica i pod biustem brzuch no masakra brak sił ale się zawzięłam zrobiłam tort gołąbkowy a jutro zamierzamy z moim M robić pierogi on ciasto a ja będę lepić mam taką ochotę sobie dogodzić w jedzeniu że szok :)

Dzisiaj miałam znowu taką galaretowaną żółtą wydzielinę powąchałam i była bez zapachu aż dziwne bo zawsze jakiś zapas jest no ale cóż dowiemy się jutro na wizycie co i jak

Lusek ja też poszłam późno spać i nie miałam siły rano wstać jeszcze ten tydzień i chyba nie dam rady już wstawać rano i wozić małej do przedszkola brak mocy

Tysiak kiedyś też miałam takie akcje z Judytą no masakra ale co poradzić teraz mam spokój bo nie ma drzemek w dzień choć wczoraj późno wróciliśmy mała późno poszła spać i był problem ze wstaniem ale jakoś dałyśmy radę :)

Byłam w aptece bo wyczytałam że mogą tam być te liście malin i dupa nie było a nie wiem kiedy tata pojedzie do tego zielarskiego :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #992947 przez tysiiiak
No Kuba zawsze jak zbyt zmęczony położy się spać to poem źle śpi i się budzi co chwile :/ no ale wczoraj 2 godziny z nim walczyłam żeby zasnal na drzemke i tak się kulał po tym łózku i co rusz coś nowego wymyślał.. oczy mu sie zamykały ale żeby spać to nie... o 18 już prawie przysypiał więc wziełam go na dwor i po 19 połozyłam spac już na noc... Dziś miał drzemkę już więc mam nadzieję na lepszą nockę :) chodź tez były cyrki żeby zasnął... :S :S :S :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #992977 przez Lusek
paulinka2202 no jesteśmy już na finiszu więc jeszcze troszkę się musimy pomęczyć hehe :) a potem to już będą dzidziole a u ciebie to 2 hehe małe i duże dziecko :) Twoja mała jeszcze do przedszkola śmiga ???? A nie ma jakieś przerwy, z drugiej strony to odpoczywasz jak ona jest w przedszkolu :)
NO ja też myślałam że w aptece się dostanie te liście a tu nie :blink:

Tysiiak Kubuś to artysta hehe :P B) normlanie :P robi wszystko by nie zasnąć hehe :)

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #992982 przez paulinkaaa2202
Lusek moja mała śmiga do przedszkola tamten tydzień było tylko zamknięte. Ona się nudzi w domu a tak to ma zajęcie jest wśród dzieci a ja mogę odpocząć poza tym od września idzie do szkoły do zerówki :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #993156 przez Lusek
Hejko kobitki :)

Widzę że teraz przez tego fb to nasze forum lekko przycichło :P :blink:

Paulinka2202 no masz rację nudzi się w domku :) a tak to koledzy i koleżanki ;)
Oooo do zerówki to już duża pannica jest widać hehe :)
Ale czas leci ...toż to szok :blink: tu taki maluszek a zaraz śmiga do zerówki do 1 klasy itp

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #993184 przez monikat
Hejka :) w końcu mam chwilke żeby pochwalić się maluszkiem :) Czekam z niecierpliwością na Wasze relacje z porodów!!!! ;)


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #993189 przez tysiiiak
Monika jaki slodziak pultasny:* cudo <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #993211 przez ewela007
Hej Dziewczynki co u Was, dlaczego nie piszecie. Trochę średnio że piszecie na fb i tu bo część osób jest bardziej zorientowanych w temacie a druga część mniej bo nie jest w stanie doczytać. Tak na forum to można było cofnąć się i być na bieżąco, no nie wiem jakoś smutno na forum jak Was nie ma.

Agge co tam u Ciebie, urodziłaś już?co nic nie piszesz?
Monikat jakiego masz fajnego bobasa, duży chłopak z niego a jakie ma już włoski. Na tym pierwszym zdjęciu to nawet się uśmecha, jeszcze raz gratulacje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #993223 przez tysiiiak
Ewela nie chcesz do nas dołączyć na fb?? ;)
Niestety to było do przewidzenia ze jak tam powstanie grupa to tu będzie cisza... Tam też jest cała historia postów ;) a Agge Urodzila śliczna córeczkę ;) pewnie jak wróci do domku to i tu się pochwali. Jednak tam jest łatwiej.

Monika na Ciebie też czekamy na fb :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #993243 przez Lusek
Hejko Hejko :) to prawda wszyscy od nas na fb siedzą hehe :) :P nawet mnie namówiły a ja za nowinkami nie jestem za bardzo :P
Moja nocka to masakra od 23:30 jak mnie chwyciło jakieś skurcze i w ogóle mała ogólnie szalała, trzymało mnie aż do 1:40. Potem chyba przeszło, bo zasnęłam.
Dzisiaj w dzień to też mnie łapią skurcze , nie ukrywam że zaczynam się bać trochę :S

Ewela007 daj się namówić na to straszne fb hehe :P ;) Jak u Ciebie ????

monikat Śliczny Twój Kacperek jaki pulpetos piękny :) słodziak :) :P :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: A jak się uśmiecha ;) :) ;)
Tak też daj się namówić na fb .
Ja taka przeciwniczka fb teraz powoli się w tym łapię ale tylko na potrzeby forum i tylko w tych grupach jestem hehe :)

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl