BezpiecznaCiaza112023

LIPCOWKI 2015

8 lata 9 miesiąc temu #991875 przez kasiorek0310
A hbs płaciłem ok 20 zł ja teraz.miałam ostatnie badania bo jestem.z sierpniowe i zostawiłam.100 a robiłam HCV, coombsa mocz morfologia i crp trochę.mnie to.zaskoczyło ze aż tyle.ale juz ostatnie i koniec niestety badania.sporo.kosztują

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #991881 przez tysiiiak
Zancik jak szyjka jest miękka to znaczy że przygotowuje się już powoli do porodu :)
Ja już się dziś zastanawiałam przechodząc obok zielarskiego czy nie kupić tych liści malin :p oj niecierpliwa ja :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #991913 przez Lusek
Tysiiak fajnie że u Was w porządku że Kacperos waży ładnie 3200 a nie 4 kg jak Cię straszyli ;) :) Super
Tylko mnie zastanawia bo Ty masz wizytę i zancik też hymmm a czemu ja już nie :S Trochę dziwnie.

Zancik fajnie że Tośka ma 2820g :) i ze u was też wszystko w porządku a szyjka się skraca to super czyli poród tuż tuż hehe :P
Co do GBS to ja płaciłam 26zł :cheer: ;) widze że najmniej z was wszystkich kobitki ;) :)
Hejjj to nie sprawiedliwe Ty też masz wizytę a ja nie :angry:

Lizzy to chyba przepłaciłaś ostro na prawdę :S
Jak tam po imprezce Hani ????? wszyscy trzeźwi hehe :P
Jak się Hania czuje :) po zakrapianej mlekiem imprezce :) :P

Kasiorek0310 To ty też przepłaciłaś chyba za te wszystkie badania co ????
Ja już myślałam że u nas tylko tak kroją ale widzę że wszędzie ;) :)

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991915 przez agge
zancik fajnie ze wszystko ok, a z tą wygiętą główką to nic więcej nie mówił?

Ahh moje dziecię zamiast ze mnie wychodzić, to woli tworzyć jakieś piramidy i inne takie :


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991937 przez paulinkaaa2202
Smutna wiadomość :(

www.fakt.pl/krakow/zmarl-najmniejszy-wcz...artykuly,557855.html

Ja za GBS płaciłam 50 zł :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991939 przez Lusek
agge :woohoo: :blink: jejku jakieś dziwne kształty Twojego brzusia ....szaleje że szok :laugh: :woohoo:

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991942 przez kasiorek0310
Lusek dzisiaj zliczyłam ile poszło na badania i wizyty wszystkie moje to 700stowek w sumie wiec kaski sporo ale na szczęście jak sie stopniowo wydaje to tak nie czuc tego na portfelu u nas tylko jedno labo jest z sieci diagnostyka a do tanich niestety nie należy a do sąsiedniego miasta na głodnego nie widziało mi sie jeździć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991958 przez Lusek
Kasiorek0310 i masz rację że na głodniaka nie ma co. A do tego pewnie i to samo by wyszło tam pojechać taniej zapłacić a koszty transportu doliczysz i pewnie masz to samo co w tym labie (tym droższym). Czasami nie warto tak kombinować :) NO u mnie też pewnie z tyle będzie jak i nie więcej ,ale tak jak mówisz jak się stopniowo wydaje to tak nie czuć po portfelu. Ja chyba za pierwsze badania w ciąży to zapłaciłam koło 300zł to było tam wszystko. A potem znalazłam tańsze labo i tam jeździłam od razu żeby nie przepłacać . :) ;)
A Ty Kasiu chodzisz prywatnie czy na NFZ????

paulinka2202 Ty tez kurka przepłaciłaś za tego GBS???? :unsure: a ja myślałam że 26zł to dużo :blink:
NO wiadomość słaba z tym wcześniakiem ...ciekawe czemu zmarł skoro było wszystko OK. :unsure:

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991959 przez agge
O kurde, a wydawało się że juz będzie tylko lepiej :O :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991976 przez tysiiiak
Straszna wiadomość :( ja się jednak staram nie czytać takich rzeczy w ciazy bo potem mam nagonkę myśli...

Agge ale kształty z brzucha :D hahaha Emilka wychodz już a nie mamie piramidy tworzysz :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992008 przez paulinkaaa2202
Masakra w nocy byłam tak przestraszona myślałam ze zaczynam rodzic. Jakoś 1.30 zaczął mnie bardzo bolec dół brzucha ból straszny :( ale sobie myśle kurczę to ból nie skurcze. Pózniej strasznie gulgotanie mi w brzuchu dosłownie sie przelewało. I pojawiły sie silne skurcze jakoś co 20 min brzuch sie napisał strasznie bolało. Miedzy skurczami mała bardzo sie ruszała ale jakoś inaczej tak jakby miała więcej miejsca miałam takie uczucie ze pływa w wodzie bo nie uderzała mnie tak boleśnie w brzucha. O 5 rano sie uspokoiło. Jestem przerażona boje sie ze nie rozpoznam kiedy zacznie sie poród mimo ze już rodziłam ale kurczę to było 5 Ła temu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992023 przez tysiiiak
Paulinka ojj współczuje nocki :* rozpoznasz napewno kiedy to :) jak nie to zrobisz fałszywy alarm najwyżej :P

A nam kurde zespuła się lodówka :/ wczoraj koło 22 zauważyłam awarie na wyśwetlaczu i dobrze że wezwałam brata żeby mi mięso z zamrażalnika zabrał do siebie bo franca nie chłodzi w chłoodziarce wogóle a zamrażalnik na pół gwizdka :/ Kurde praktycznie nowa lodówka rok temu kupowana. Najnowszy sprzęt w tym prl'owskim mieszkaniu i musiala pierdyknąć :/ :angry: :angry: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992037 przez paulinkaaa2202
Tysiak a macie lodówkę na gwarancji?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992041 przez tysiiiak
Tak zgłosiłem już do serwisu i dziś albo w pn ma się że mną kontaktować serwisant wiec pewnie kilka dni bez lodówki :/ dobrze że zamrazalnik chłodzi tak na 1/4 gwizdka to chociaż wędlina się utrzyma.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992042 przez zancik
No badania mam juz za sobą :) Wyniki około środy.za wszystko zapłaciłam 49 zł :) HBS-15zł MORF-7 ZŁ MOCZ-7ZŁ WYMAZ(GBS)20ZŁ ale pani powiedziała,że jak wyjdzie bakteria to przy odbiorze bede musiala doplacic ale ile to nie wiem B) Wróciłam głodna jak nigdy normalnie jem jem i najesc sie nie moge :laugh: Noc miałam okropną zgaga,okropny ból w klatce piersiowej promieniujacy przez plecy aż mnie zatykało i musiałam siadać mało tego jeszcze ból jak na @ koszmarna noc :( :( :( :(

Kasiorek no wydatek jest mega ja za same wizyty u gina razem zapłaciłam prawie 900zł plus jeszcze badania to myslę,ze ok 1300 zł bedzie :( ale na szczęście to juz były ostatnie badania i płatna wizyta ;)

Lusek hmmmmmmm nie wiem czemu nie masz juz wizyty B)

Paulinkaaa współczuje nocki u mnie też nie było kolorowo :(

Tysiiiak bojej współczuję tej lodówki może trzeba ją nabić???

Agge wow ale masz wzniesienia :woohoo: :woohoo: u mnie aż tak ie widać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl