BezpiecznaCiaza112023

LIPCOWKI 2015

9 lata 2 miesiąc temu #968928 przez paulinkaaa2202
Ja będę robić usg połówkowe prywatnie i wtedy będę miałam robione też usg 3d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968932 przez agge
Ja mieszkam niedaleko Nowego Sącza, na wsi, takie zadupie, że od stycznia ciągle śnieg widzę :D
Ja mam pojutrze 3/4D ;d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #968935 przez ewela007
aha no ja połówkowe mam 10 marca być może od razu zrobią je na 3d? nie znam się. Później w marcu czeka mnie glukoza a tak tego nie chce:)

Dziewczyny które pracują do kiedy zamierzacie chodzić do pracy? ja wstępnie myślę, że do końca maja jakbym dała radę. pewnie czas wszystko zweryfikuje ale wstępnie tak zakładam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968938 przez agge
A chodzisz prywatnie czy na nfz? Nie wiem czy wszędzie tak, ale 3d jest raczej tylko prywatnie. Przynajmniej u mnie
Ja też w marcu glukoza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968941 przez ewela007
ja całą ciążę prowadzę prywatnie. Klinika ma taki sprzęt tylko myślę czy najpierw połówkowe a później 3D czy można to połączyć i wtedy byłoby taniej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968942 przez AgusiaKRK
Na dodatkowe usg (3D/4D) już chyba nie pójdę, bo moim zdaniem te które mam w pakiecie są dobrej jakości i lekarze też doświadczeni, więc się nie będę więcej na siłę doszukiwać i dodatkowo płacić ;) Wolę za to kupić coś dziecku (albo raczej sobie, bo śliczniutkie ubranka dziecięce to chyba bardziej cieszą nas niż nasze maleństwa ;) )

Ewela: to ambitny plan pracowniczy masz! Mój plan minimum (jak wszystko będzie nadal dobrze), to do końca marca, optimum do końca kwietnia, a maj ewentualnie dodatkowo, jak będę się super czuła i będę miała ochotę nadal pracować. Ale ja w zasadzie jestem czerwcówko-lipcówką, więc chciałabym jednak mieć chociaż 4 tygodnie na przygotowanie wyprawki, poprasowanie ubranek i uwolnienie umysłu od pracy - nie chcę prosto z pracy na porodówkę! :P Ale też na razie nie chcę z pracy rezygnować, bo w sumie to mnie cieszy i poza obowiązakmi z koleżankami zawsze pogadam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968943 przez zancik
Piękne brzuszki :) :)
Lizzy super,że z Misią wszystko ok :) i jeszcze raz GRATKI córci :kiss: Śliczne zdjęcie :)
Agusia ja urzadzam sobie tylko spacerki ;) GRATULUJĘ synusia :kiss: :kiss:
Tysiiak tylko nasze jak narazie chyba uparte dzidziusie i nie chcą nam pokazać co maja miedzy nóżkami. :P
Ewela ja mam połówkowe 19 marca chodzę prywatnie ale też nie mam pojęcia czy 3D gin zrobi :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968948 przez ewela007

AgusiaKRK napisał: Ewela: to ambitny plan pracowniczy masz! Mój plan minimum (jak wszystko będzie nadal dobrze), to do końca marca, optimum do końca kwietnia, a maj ewentualnie dodatkowo, jak będę się super czuła i będę miała ochotę nadal pracować. Ale ja w zasadzie jestem czerwcówko-lipcówką, więc chciałabym jednak mieć chociaż 4 tygodnie na przygotowanie wyprawki, poprasowanie ubranek i uwolnienie umysłu od pracy - nie chcę prosto z pracy na porodówkę! :P Ale też na razie nie chcę z pracy rezygnować, bo w sumie to mnie cieszy i poza obowiązakmi z koleżankami zawsze pogadam :)


Agusia ja mam termin na koniec lipca wiec czerwiec na zwolnieniu absolutnie mi wystarczy. a Co do pracy to tak jak Ty, bardzo ją lubię i osoby które pracują razem ze mną:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968951 przez agge
Ja właśnie się pakuję, wczoraj zaczęłam przeprowadzkę do męża ;)
Smutno mi jakoś..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968956 przez AgusiaKRK
agge: zawsze jest jakiś sentyment przy przeprowadzce, ale zobaczysz, mieszkanie z mężem to wielka radość! (jak mąż dobry oczywiście :) ) a dotąd mieszkałaś z rodzicami? daleko się przeprowadzasz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968958 przez agge
Do tej pory z rodzicami, przeprowadzam się 20 km, więc nie jest tak daleko :) ale dzisiejszą noc chyba przepłaczę :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968959 przez AgusiaKRK
No coś Ty Agge, piękny nowy etap w życiu przed Tobą :) A jak niedaleko mieszkasz, to z rodzicami często się będziesz mogła spotykać. Ustaw sobie na początek darmowe minuty z mamą - u mnie się sprawdza: widujemy się osobiście raz na kilka miesięcy, ale cały czas jesteśmy na bieżąco :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968964 przez tysiiiak
Agge zawsze jest jakoś tak smutno, dziwnie i lekki niepokój przytak poważnych zmianach ale zobaczysz szybko się przyzwyczaisz i nie będziesz sobie wyobrażała już powrotu do rodziców :) a kontakty z rodzicamy będziesz miała jak z najlepszymi przyjaciółmi pod słońcem :) głowa do góry i ciesz się sam na sam z mężem :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968973 przez AgusiaKRK

Lizzy napisał: A po połówkowym wszystko ok :) Misia "waży" już ok 400g i ma ok. 22 cm. Wg USG wszystko ok. No i termin się niby przesunął na 11.07. Także mogę już wybierać- 26.06, 04.07, 09.07 i 11.07 :) :D A tu słabe zdjęcie (bestia kręciła się jak mogła i zakrywała się rękoma + zdjęcie z kom).
Aaa. I potwierdziło się, że dziewczynka :)


Lizzy, a mi też wyszły takie rozbieżne terminy: 29.06, 30.06 i 10.07. I wielkość/długość jak u Ciebie, więc może urodzimy w jednym terminie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969058 przez Lizzy
Agge - pierwsze chwile będą pewnie dziwne, ale potem tak jak dziewczyny piszą - nie będziesz sobie wyobrażała powrotu :)

Agusia - :woohoo: No to prawie jak "bliźniaczki" ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl