BezpiecznaCiaza112023

LIPCOWKI 2015

9 lata 2 miesiąc temu #969782 przez ewela007
Ja wizytę mam w następny wtorek i będzie usg połówkowe. Pod koniec marca glukoza,krew i mocz i znowu wizyta u lekarza. To juz będzie okolo 25tc ale czas szybko leci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969917 przez agge
Leci, leci.. :)
U mnie już była taka ładna wiosna, a dziś wstałam, wyjrzałam przez okno i co? Oczywiście śnieg... no szlag mnie w końcu trafi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969969 przez paulinkaaa2202
dajcie spokój ta pogoda jakaś nienormalna u nas rano śnieg z deszczem padał a później słońce wyszło.
A dzisiaj już widziałam w ogródku krokusy niby wiosna ale nie do końca jeszcze :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970035 przez Lizzy
Hej! A ja się melduję po wczorajszej wizycie - wszystko ok :) W weekend mąż przejął Hanię, to trochę odpoczęłam.

Ja mam na plusie już 5kg. Ale przy takim apetycie na słodkie to nie dziwne.

Agusia chyba pytała się jak się czujemy w ciąży. Powiem tak - ja mam już dość.. Czuję się jakbym już 2 lata w ciąży chodziła, dość mam tej niemocy, braku możliwości podbiegnięcia gdzieś czy choćby wejścia na piętro bez zadyszki.. no i dość mam już tych ciążowych ciuchów - czuję się jakbym w workach chodziła.. :( A jeszcze 4 miesiące i będzie jeszcze gorzej.. W ogóle czuję się pod tym względem nieciekawie.. Za to mężowi się podobam i nie wie o co mi chodzi..

Nie wiem co komu odpisać jeszcze...
Agge - gratuluje córeczki no i wybrania imienia :) U nas jest problem bo nie do końca jestem do Marysi przekonana. Podoba mi się Liliana ale mąż stawia zdecydowane weto :( A co do rodziców - zobaczysz jak zwariują na punkcie wnuczki! Mówię po swoich doświadczeniach.. U moich rodziców Hania może wszystko - mój Tata to nawet jej swoje okulary z nosa daje :lol:

Ewela - ja też pod koniec marca mam znów glukozę :sick:

A co do pogody to nawet nie mówcie :( "A było już tak fajnie" :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #970051 przez AgusiaKRK
Lizzy: a mnie się właśnie ciążowe ubrania wydają urocze :) Już kiedy chciałam zajść w ciążę i widziałam przyszłe mamy wokół, myślałam sobie: jak one pięknie wyglądają! Ale może dlatego tak mam, że to pierwsza ciąża i ciągle taka nowość dla mnie i podekscytowanie. Plus samopoczucie nie daje mi (na razie) w kość. Cieszę się tym stanem, bo wiem, że minie, a z czasem mój brzuch znów będzie mały (mam nadzieję, hehe ;) )
A na dowód że są ładne ubrania ciążowe, przesyłam kilka obrazków.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970070 przez tysiiiak
Śliczne te ciuszki :D naprawdę boskie :) jednak mi by było chyba szkoda kasy bo napewno też cenę mają odpowiednią a jak to na kilka miesięcy to już wogóle :P

U nas też dziś cztery pory roku w ciągu jednego dnia :/ paskudztwo!! My i tak uwięzieni w domku :( Kubula ma zapalenie oskrzeli a i mnie coś rozłożyło :( Niech już będzie prawdziwa wiosna!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970073 przez zancik
Tysiiak zdrówka dla Was :kiss: :kiss:
Lizzy super,ze wszystko oki :) Liliana piękne imię :)
Agusia ciuszki super,ale cena jest pewnie też ładna :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #970099 przez AgusiaKRK
Tysiiiak, Zancik: Niestety macie rację co do cen... Dlatego tylko pokazuję, że takie ciuszki są, ale nie mówię wcale że je mam ;) Są z happymum, czasem można tam coś sensownego utrafić w outlecie online, kupiłam sobie tam sukienkę do pracy, którą prawie cały czas noszę (dołączam obrazek :) ) i jestem z niej bardzo zadowolona. A tak to mam 2x spodnie ciążowe z polskiego sklepu (podobno wyprodukowane w Polsce), getry ciążówki od kuzynki i 2 bluzki z h&m (39 zł). I normalne bluzki nieciążowe, które są po prostu luźniejsze i dobrze się w nich czuję. Ale jakbym miała iść na wesele na przykład, to bym sobie taką piękną sukienkę sprawiła :) Moja przyjaciółka ma ślub we wrześniu, ale może do tego czasu wejdę już w sukienkę nieciążową? Albo i ciążową, bo są takie specjalne do karmienia. A myślę, że mi się ciuchy ciążowe nie zmarnują, bo liczę, że to będzie pierwszy ale nie ostatni dzidziuś :)

U nas cały kalejdoskop pogodowy: było dziś słońce i sypały wielkie płaty śniegu i padał deszcz i wiał wiatr - wszystko na przemian!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970120 przez Lizzy
Agusia - te ciuszki są super. Ale jak na razie niepraktyczne.. Już się widzę, jak pomykam w takich miniówach na 3godz spacer z Hanią :laugh: Albo jak się do niej nachylam do wózka :P
Jak będzie ciepło to będzie lepiej, bo wciągnę jakąś długą kieckę i bluzeczkę na ramiączkach (polecam zwykłe w pepco - nie szkoda wyciągać ;) ) i będzie git.

A do września możesz wejść w swoje ciuchy przedciążowe, ale mogą Ci się jeszcze biodra nie zejść (ja zaczęłam wchodzić w swoje spodnie i spódnice pod koniec września, a od października znów ciąża ;) )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970129 przez AgusiaKRK
Lizzy: Jak z biodrami będzie jak mówisz, to najlepiej jakąś rozkloszowaną, co? Mam taką jedną, jak brzuszek się zmniejszy do września, to powinnam się zmieścić :)
A na spacerki to będę latać w getrach i bluzkach zapewne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970359 przez madzia1
Witam lipcówki 2015:)
Jestem pierwszy raz na forum. Również mam termin na lipiec 2015. Będzie chłopak:) Mam do Was pytanie. Od kilku dni mam dość silne bóle z lewej strony brzucha, które trwają kilka minut. Czy to może być rozciąganie więzadeł? Czy któraś też tak ma?? Nie wiem czy mam się martwić czy to normalne.
Pozdrawiam,
madzia1

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970365 przez AgusiaKRK
Madzia1: Witamy serdecznie! Co do bóli niestety nie wiem. Zapytałabym lekarza przy najbliższej wizycie. Mamy taką tabeleczkę lipcówek, zapraszamy do wpisania się :)

docs.google.com/spreadsheets/d/1M2e2Rvww...A0_3V3d8LbEFYB4/edit

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970371 przez agge
Hej Madzia. Co do bóli, to są normalne, ale silnych lepiejj nie lekceważyc. Kiedy masz wizytę? Czytałam, że dobrze jest się skontaktowac z lekarzem lub położną, kiedy czuje siię silny ból w dole brzucha, podobny do miesiączkowego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970376 przez Lizzy
Hej Madzia!

Podpinam się do dziewczyn - zadzwoń do lekarza - lepiej dmuchać na zimne!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970382 przez agge
Moja koleżanka miała miec dziewczynkę, a dziś urodziła..chłopczyka :D taka niespodzianka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl