BezpiecznaCiaza112023

LIPCOWKI 2015

9 lata 2 miesiąc temu #969261 przez agge
zancik śliczny brzuszek :)
Mnie znowu okropnie boli głowa i oczywiście mdłości i wymioty, ale jeszcze tylko 4 godziny do usg :D
Podziękowania: zancik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969294 przez AgusiaKRK
Zancik: jaki piękny brzuszek i całkiem już duży! Ale mamy fajne te brzuszki, dziewczyny!

Powiedzcie w ogóle jak się czujecie w nowych kształtach: bardziej kobieco czy może nie do końca dowierzacie temu, co widzicie w lustrze? ;) Czy rosnący brzuszek pozwala Wam spokojnie zachować równowagę? Czy musiałyście już zmienić pozycję spania?

Co do samopoczucia, u mnie nadal bardzo dobre i chyba każdej przyszłej mamie mogłabym życzyć, żeby tak jej dobrze upływała ciąża :) A że ciśnienie niskie, to mam zawsze, w ciąży czy nie. Jedynie co, to ostatnio zaobserwowałam nieco obniżoną koncentrację i np. pewne rzeczy w pracy zajmują mi więcej czasu. Poza tym, że od początku ciąży więcej jem i śpię. Ale tak poza tym, to nie wiem, co to ciążowe dolegliwości :D
Podziękowania: zancik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969300 przez Aga87
Hejka!

Odzywam sie i ja :) Nie mam za bardzo czasu Was "czytac" i nadrabiac potem w weekendy wiec pisze na biezaco co i jak :)
We wtorek bylismy na USG i zobaczylismy nasze dzieciatko :) CHLOPAK bedzie, synus malutki :):):) Bardzo sie ciesze aczkolwiek nie powiem zebym byla zdziwiona bo juz w moim snie widzialam chlopaczka, zreszta moj maz tak samo :)

Ja sie bardzo dobrze czuje z brzuszkiem, chociaz faktem jest ze do konca chyba jeszcze nie moge uwierzyc ze naprawde jestem w ciazy - to jak jakas magia :) Pozycje do spania zmienilam - staram sie spac na boku - ale moja polozna powiedziala mi ze tak naprawde dopiero od 30tc nalezy unikac spania na plecach..cos mi sie to dziwne wydaje bo mowia ze macica uciska zyle glowna i ze to nie jest dobrze spac na plecach juz od 20tc, wiec cos czuje ze zrobie tak jak mi samo cialo podpowie :)

Samopoczucie tez mam dobre, w sumie nie czuje zebym byla w ciazy - gdyby nie rosnacy brzuszek i napady zadowolenia i euforii :) Cisnienia niestety nikt mi nie mierzyl ale skoro sie dobrze czuje to mam nadzieje ze jest w porzadku. Sluchalam za to bicia serduszka dziecka :D Kolejna wizyta w tyg 25..czyli 6 tygodni czekania :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969304 przez Aga87
I nareszcie dodalam sie do tabelki!! Cymonka i Ewela mamy ten sam termin porodu! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969313 przez zancik
Aga Gratki synusia :) Ja też juz chcę znać płeć a tu trzeba czekać do 19 marca :( super,że dobrze się czujesz i wszystko ok :)
Agge czekamy na wiesci :)
AgusiaKRK ja się zaczynam troszke wkurzac jak patrze w lustro brzusio jest super,ale moje uda robia sie duze i do tego cellulit masakra mam nadzieje,ze juz gorzej nie bedzie :( A co do spania to staram sie spac na lewym boku ale czasem nie da rady tak cała noc bo az bok dretwieje i wtedy przekrecam sie na prawa strone albo na chwilke na plecy ale jakos mi nie wygodnie B) Samopoczucie tez mam super oby tak juz zostalo do konca ;) tylko z pamiecia troszke gorzej :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969322 przez agge
HEEEEEEEj, ale mam radochę :D emocje mi jeszcze nie opadły po tym badaniu, normalnie chodzę jak nakręcona, aż mnie głowa znowu rozbolała! :D
Miałam przeczucie, że 100% chłopak, a taki psikus, DZIEWCZYNKA, hehe :D
Córeczka waży 400 kilka gram, termin porodu z usg 9 lipca, czyli tak jak do tej pory, taka wstydnisia z niej, lekarz chciał ocenic budowę główki to się zakrywała rączką, dopiero pod koniec się udało :D obrócona była główką w dół, wszystko prawidłowe, słuchaliśmy serduszka (M. był pierwszy raz ze mną w gabinecie). Jedynym problemem jest bardzo nisko położone łożysko, ale lekarz mówił, że to się powinno unormowac.
Później wkleję jakieś fotki z usg, dostaliśmy też nagrane wszystko na płytce :D
Miłego dnia! ;*
Aga gratuluję synka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969323 przez paulinkaaa2202
Aga gratuluję synka :*

Agge gratuluję córeczki :*

Ja też chce znać płeć hehe chce wiedzieć czy zacząć kompletować wyprawkę czy nie :P choć czuje że tym razem będzie chłopak no ale zobaczymy czy w ogóle się pokaże mam nadzieję że nie pójdzie w ślady siostry i nie będzie się ukrywać do porodu :P Judyta też jak była w moim brzuszku robiliśmy usg 3d to też się zakryła rączkami i tak było do końca więc fajnie Agge że u ciebie się chociaż na chwilę pokazała :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969327 przez tysiiiak
no Agge super, że wszystko dobrze :) i gratuluję córeczki :D :) nooo przeczucie często nas myli więc u mne pewnie okaże się chopak a wtedy M. będzie miał satysfakcje bo od poczatku mówi, że chłopak będzie :P

Ja śpię na bokach raz jednym raz drugim i tak się kręce :) żeby było mi wygodniej to wkładam podeszkę między nogi :) na plecach nigdy nie lubiłam spać ale czasem zdarza mi się leżeć i oglądać tv na plecach chodz zaraz mnie brzuch boli i zmieniał pozycje :)

Z brzuszkiem narazie czuję się dobrze ale wiem, że potem będzie gorzej :) Narazie wymiary nóg, ramion itp bez zmian :D :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #969331 przez AgusiaKRK
Zancik: a to fakt, u mnie to samo - brzuszek jest śliczny i okrąglutki, piersi duże jak nigdy i takie pełne (choć jeszcze nie mleka ;) ), ale na udach też mi wyszedł cellulit. Przed ciążą też miałam ale odkąd sporo ćwiczyłam, zrobił się ledwo widoczny i w ogólne nogi mi się wysmukliły. Teraz nie ćwiczę, więc jest odwrotnie :P Ale co tam, potem z dzidziem będę gnać na spacerki, a może nawet pójdę na takie zajęcia dla mam z dziećmi, gdzie ćwiczy się razem :) Mojemu mężowi bardzo się podoba moja nowa pełna figura :)

Agge: gratuluję córeczki! ja też zawsze przed i po usg jestem niesamowicie nakręcona i muszę ze wszystkimi podzielić się nowinkami :) Dzwonię do mamy, piszę do koleżanek, opowiadam temu kogo spotkam hehe :) Fajnie, jak mąż też może zobaczyć dzidzię na usg!

Aga87: gratuluję synka! A jednak sny bywają prorocze :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969334 przez zancik
Agge Gratuluję córci :) :) ciesze się,że wszystko ok.czekamy na fotki :kiss:
Agusia mojemu M też się podoba moja fgura ale ja juz nie moge sie doczekac jak znowu wróce do swojej wczesniejszej figury mam nadzieje,że nie będzie ciężko ;)
Paulinka mam tak samo chciała bym juz zaczac kompetowac wyprawke :) Ja mam przeczucie,że bedzie dziewczynka oby mnie nie myliło ;)
Tysiiiak u mnie M tez mówi,że bedzie chlopak :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969336 przez agge
U mnie z figurą też jest ok, na nic nie narzekam :D
Wklejam Wam zdjęcie buzi i nóżek mojej dziewczynki :D



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969337 przez zancik
Agge no super fotki :) a jak nózki fajnie trzyma :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969338 przez agge
Noo, jak zobaczyłam te nóżki to zaczęłam się śmiac :D przypomina mi to mojego Marcina, jak siedzi rozłożony przed tv, tak samo nogi trzyma :d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969358 przez Aga87
Agge gratki coreczki!!! :)

Teraz mozna zaczynac kupowac ciuszki hihi ja to juz liste przygotowalam, polece do PL i zaczne kupowac :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969410 przez Aga87
Hej dziewczyny!

Chcialam jescze zapytac ile Wam juz przybylo kg? ;)

Ja poki co mam 3kg na plusie. Przeraza mnie troche to ze teraz to niby 0.5kg tygodniowo sie tyje i to bez zadnych specjalnych slodkosci q diecie..prawda to? :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl