BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2015

9 lata 3 tygodni temu #978401 przez tysiiiak
My też więcej na dworku niż w domku :) trzeba korzystać puki pogoda bo ostatnio to nic z nią nie wiadomo :/ teraz Kuba poszedł z tatą do dziadka na chwile a ja odpoczywam :) chociaż powiem Wam, że ostatnio lepiej mi się chodzi niż siedzi przynajmniej żebra mi się nigdzie nie wbijają :/


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Nat czekamy na wieści po wizycie :)

Kasia super :) mieszkanko zaraz będzie Wasze :D :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #978417 przez meridka
Tysiak - wiem co czujesz, mam dokładnie tak samo.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #978426 przez Lusek
Tysiiak pewnie Kubuś przynajmniej będzie miał apetyt po podwórku :P ;) :cheer: i wieczorem szybciej padnie :cheer:

kasia8 fajnie mieszkano już tuż tuż SUPER :cheer: ciasne ale własne jak to się mówi (nie wiem ile metrów hihi :P ) ;) . Ale najwięcej kaski idzie na urządzanie po swojemu ;)

meridika Ty się nie martw na pewno nie będą zwisy a już na pewno nie na plecach co najwyżej na kolanach :P Ale uszy do góry raczej nie powinno być aż tak źle. Jak coś to założymy temat jak zmniejszyć sobie piersi jak to nazwałaś ,, DWA ZWISY" będziemy się wymieniać który lekarz plastyk jest najlepszy. U nas są całkiem spoko w Gdańsku więc jak coś to razem się zapiszemy hehe :cheer: moze jeszcze jakaś chętna się znajdzie i jakiś Rabacik dostaniemy. Spoko jak coś to ja mam plan :P :cheer: Głowa do góry.

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #978449 przez nat19
Lusek – też słyszałam, że głównie genetyka, moja koleżanka +18 kg i dosłownie 3 rozstępy na krzyż ale tak malutkie i niewidoczne że gdyby mi palcem nie pokazała to bym nie wiedziała, że to są rozstępy i używała samej oliwki dla dzieci w czym rzeczy po ciąży do wywalenia, bo mówi, że po x setnym praniu nadal czuć oliwkę dla dzieci to raz a dwa pożółkły jej te rzeczy po tej oliwce i wywaliła je … druga +30kg i caaaały brzuch miała czerwony po prostu w czym połowe miała już w 20tygodniu a kremy na rozstępy używała jakieś super ekstra drogie specjalistyczne z apteki… ja smaruję teraz tamtym , na razie jest ok, zero, ale kto wie jak to będzie ;p moja mama w jednej i drugiej 30/35kg przytyła ijak po pierwszej ciąży wyglądała jak modelka tak po drugiej 2 lata dochodziła, ale rozstępów zero ;p no te wózki camarelo są fajne, też mam zamiar kupić już z fotelikiem be safe albo maxi cosi a co do bazy to się zastanawiam czy nie strata kasy, niby dodatkowe bezpieczeństwo etc ale z drugiej strony nikt się rozbijać autem nie zamierza z noworodkiem, ale wiadomo nigdy się nie przewidzi co może się stać a ja sama jak jeżdżę po mieście to łapię się za głowę i stwierdzam, że ludzie tak cwaniakują i zajeżdżają drogę pchają się na chama że gdyby nie refleks i stoicki spokój to bym miała x wypadków już ;p (ale słupki i murki przy parkowaniu potrafię zaliczyć hahaha). No Stoke jest drogi, ale tak jak xlander ma chyba amortyzacje w stelażu i mimo że ok. fajny dizajnerski etc to xlanderem ciężko mi się podjeżdżało w spacerówce pod jakieś nierówności etc i w Stoke też tak średnio, mimo ze Stoke podobno dobrym wózkiem jest, ale ma mala gondole a camarelo ma o 10cm większą… mimo że gondola wieksza niż ja hahah ;p
Tysiiiak – właśnie ja chciałam ten kokos –gryka coś tam i one cenowo są zajebiste ;p ale oglądałam na yt jakiś wywiad to że uczulać mogą etc a jak zobaczyłam cene tych latexowych (250-300) to mi szczena opadła, ale z drugiej strony mówię że już wolę kupić jakieś zwykłe łóżeczko bez bajerów, a lepszy materac niż na odwrót xd, ten tako mi ogółem się podoba wizualnie, ale fakt ciężki …. I dlatego zrezygnowałam z niego, bo ja 156 to gdzie taki wózek tachać będę ;p rysunek zarąbisty ;p

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Wiewiórka- mnie tam tutki się podobają hahah ;p a ten mutsy Igo całkiem fajnie się prezentuje i ta parasolka to tej firmu też obczajałam i max mi się podoba nawet ją mam zapisaną ;p o widzisz! Mnie na szczęście palmers nie uczuliło dziś drugą tube kupiłam widocznie bardziej wrażliwą skórę masz niż ja..
Meridka – też do szkoły rodzenia nie latam bo szkoda mi tej kasy a na necie są internetowe – bezpłatne z całymi materiałami więc mówię pal sześć hajs w kieszeni ;p uwielbiam żurawinę ;p
Kasia – no dokładnie depresja niekiedy łapie … ;pale da się życ ;p taka ciąża co robic ;p
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
p moja koleżanka używała też oliwki zwykłej dla bobasów j&j ale jak pisałam, rzeczy do wywalenia po ciązy miała, wszystko jej tą oliwką przesiąkło, a po 9msc miała serdecznie dosyć tego zapachu już że powywalała te ciuchy ;p

Po wizycie tak: dostałam furagine 3x dziennie po 2 tabsy przez 5 dni plus żurawina i witamina C, dostałam skierowanie tylko na morfologie, mocz i moją ukochaną glukozę<3 mam badania zrobić za dwa tygodnie. Zbadał mnie – nadal nie mam upławów ani zaczerwienienia ani mnie nie szczypie nie piecze normalnie siusiu robie nerki mnie nie bolą. No widocznie coś tam po grypie się chyba ciągnie, bo do momentu grypy badania były spoko… dwa tyg po grypie zaczęły te leukocyty wychodzić. Więc po kuracji furaginą licze że znikną mi te leukocyty ;p moja mała Amelia waży już 750 gram, pomierzył ją, bo mój S. panikował, że nogi ma na głowie ;p wymiary wyszły ok., różnica 2dni w sumie (prenatalne w pigułce mi robił można powiedzieć ale nie płaciłam za to więcej o dziwo ;o ) no i jak leżała sobie główką do dołu, tak teraz postanowiła poleżeć sobie poprzecznie i wypiąć się nam tyłkiem więc foty nie zrobił bo nie było jak, pooglądałam sobie za to tył jej główki, kręgosłup, dupkę i nóżki które miała prawie na głowie i mój S. w szoku b ył że dzieci tak leżą ;p jedyne co to martwimy się czy wróci główką do dołu, bo ma mało miejsca i w sumie wali mnie głową tyłkiem i rękami więc cholera wie co ona tam postanowi zrobić w ostateczności, ale kazał nie bić na alarm, bo jeszcze może się obkręcić. Następna wizyta już 3cie prenatalne 21maja mam ;p oczywiście mój lekarz jest zakręcony i jak zadaje dużo pytań to zawsze czegoś zapomni zrobić, i ostatnio zapomniał dać recepcjonistce l4, dzisiaj umówił ze mną wizytę na 21 maja której nie wpisał w kalendarzu i 5minut potem dzwoniła do mnie recepcjonistka czy ja zrezygnowałam z wizyt ;p a ja, że nie, przecież umówiona jestem na 21 ;p i oczywista lekarz mój zakręceń nie wpisał mi wizyty do ich elektronicznego kalendarza p; bo mu dupe zawracałam hahaa na dodatek spóźniłam się dwie minuty na wizytę a wchodziłam pierwsza ;p więc wyskoczyłam z auta S. zaparkował i doszedł 3minuty po mnie i burę od recepcjonistki dostał, że 5minut się spóźnił ;pp ale nie nasza wina, wyjechaliśmy wcześniej, ale korek taki się zrobił, że staliśmy w nim długo, mimo, ze ja wzięłam sobie zapas na ten jakikolwiek korek, ale most się zjarał i ludzie z roboty wracali i gigant korek się stworzył. ;p no trudno 5minut nie ma lipy p; przecież nie będę dzwonić na recepcje że się spóźnię dosłownie 2 minuty! ;p gdzie lekarza przeprosiłam za moje 2minotowe i S. 5minutowe spóźnienie ;p a On wie że do niego h jedziemy i wie jakie korki panują i mówi że nie ma problemu że zero stresu co ja panikuje ;p więc ogółem wizyta na plus, S. tylko niepocieszony i zmartwiony i zdziwiony bo myślał że dzieci leżą na prosto a tu zdziwko, bo mają nóżki albo podkurczone albo jak moja miała lekko podkurczone i wyszło, że nogi na głowe zakłada ;p a S. panika ;p powinna ważyć około kilograma, ale doktor mówił, że to jest baby i każde rośnie w swoim indywidualnym tempie – norma i standard. Ja wskoczyłam na wagę, w buciorach w ciągu równych 4tygodni przytyłam 1.5kg mój S. znowu panika, że na tyg powinnam tyć 0.5 kg czyli 2kg powinnam ważyć ;p i odjął mi z wagi 0.5 kg na buty i ubranie, czyli od początku ciąży przytyłam 3kilo równe (mogłabym się kłócić o te trampki swoje które kilo ważą ;p – typowe dla kobiety haha) ;p więc nie ma przerażenia bo czułam że 3kilo to ja teraz przytyłam od tych słoików z nutellą :P ja jestem usatysfakcjonowana z wizyty, jedynie szkoda mi tej foty, no ale przecież dupci mi fotografować nie będzie bez sensu …p; ważne że wymiary mała miała ok.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

jeszcze ciuszki miałam Wam wstawić ale to już jutro, bo kupiłam kilka rzeczy na 62 cm ;p i mini skarpetki ;o

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #978450 przez nat19
ale Was zaspamowałam ;o ;ppp miłej nocki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #978460 przez tysiiiak
Hejka jakoś dzisiaj szaro za oknem :blink: mam nadzieje, ze sie rozpogodzi :) Moje dziecko uraczyło mnie pobudką o 6 !! :pinch: :pinch: :pinch:

Nat staram się przeżyć te żyły i to wszystko i już zbieram motywacje na po porodzie na ćwiczenia i dietę :P :whistle: :whistle: :whistle: Też należe do tych niskich bo mam 160 :P więc nie wiele więcej od Ciebie :P
Super, że z córeczką wszystko wporządku :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #978474 przez kasiorek0310
To.juz.nie dziś to już dziś zaraz wybywam do mojej gin zobaczymy jak się Tymek miewa dziś już spokój wiec nadrobie zaległości jak tylko wrócę oczywiście z kawusie w ręku ;-)

U nas słoneczko pranie juz powiesił wiec na dziś koniec sam relaks na ten weekend planuje
Zbieram się pa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #978482 przez Lusek
Witam się z rana...

nat no z tymi rozstępami to różnie bywa i tu masz rację że genetyka. Zobaczymy jak będzie u Nas hehe :laugh: :cheer: .Jesli chodzi o wózki to powiem Ci że jeździłam camarello po lesie i mega super się prowadzi i do tego jest lekki (tez jestem drobna 164 cm) łatwo nim sterować i no nie ukrywajmy żeby składać i rozkładać nie zawsze będzie obok mąż. A z bazą to jestem przekonana na 85% nadal się waham, to się zobaczy przy zamówieniu.Jeśli chodzi o stoky to masakryczna cena :blink: bez przesady ty tylko wózek.Ale tym X-landerem też nie jeździłam więc i nic o nim nie powiem. Szczerze od początku nastawiłam się na camrello (Polska firma, duża gondola-największa na rynku,przystępna cena,fajna torba,lekki stelaż, łatwo się prowadzi no i serwis jest w Pomorskim).
Nie martw się tą koleżanką jak mówię ,,za dobre złem płacą", a z koleżankami czasami tak bywa że nas chcą w perfidny sposób wykiwać.Tak jak wasza bezczelne zachowanie... Trzeba pogonić i z głowy. Będzie spokój. Wiem że zawsze koszty się dzieli ale w takiej sytuacji,czasami lepszy obcy niż swój. Wszystko będzie dobrze ;) :cheer:
A jeśli chodzi o żyły to też mam dziwnie to wygląda w szczególności na piersiach i no trochę na boku brzucha(jak się dużo nachodzę). Ale przeżyje, mam żylaste ręce bardzo od zawsze więc jakoś jestem przyzwyczajona hehe ;) :cheer: (jakby ręce były mocno spracowane) he ;)
Fajnie że z wami kobitki wszystko w porządku po wizycie,szamaj furaginę i witaminy i będzie GUCIO :cheer: Aaaaa i jeszcze ta glukoza oooo masakra będe trzymać kciukasy ;) :cheer: :)

tysiiiak :cheer: ee tam ja też jestem niewielka pamiętaj ,, małe jest piękne hihihi :) "

kasiorek0310 daj znać jak wam poszło ;) :)

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #978488 przez nat19
Ubranka z f&f i te mini skarpetki z h&m :pJa chciałam inne kolory zazwyczaj, ale moj S. Sie upieral ... teraz mu powiedzialam, ze to ja wybieram nie on bo nie mam zadnej satysfakcji: p








Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #978509 przez Lusek
nat19 ale słodziaki te skarpetki :kiss: :kiss: super Body superowe i do tego gustowne śliniaczki.Rewelka. ;) :cheer:

Wiecie co stałam dziś w kolejce no tak dość długiej i tak mnie w pewnym momencie złapał ból w plecach i pod brzuchem że szok myślałam że nie ustoję. Normalnie się przestraszyłam, pierwszy raz mnie coś takiego spotkało. Może fasola się tam źle ułożyła? Kurde taki ból że szok może przesadzam ale jeśli są takie bóle porodowe to chyba zwariuje. Bez kitu tak bolało.A potem jak wsiadłam już do autka posiedziałam chwilkę przeszło.
Miałyście jakieś takie bóle?

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu - 9 lata 3 tygodni temu #978517 przez meridka
Lusek - a może to skurcz macicy po prostu? Ostatnio jak wiewiórka o tym pisała to czytałam o tym taki artykuł : www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-macierzyn...ac-skurcz_41929.html Pojawiają się po 20 tc i ustępują po zmianie pozycji... Są odczuwalne pod pępkiem + ból krzyża do tego... Ja jeszcze tego nie miałam... Aż strach się bać... Ale wiecie, że ja się nawet nie tyle boję tego bólu całego związanego z porodem - wszystko da się przeżyć - boję się bardziej, że np nie będę miała siły, żeby urodzić bo mnie to wymęczy, albo nie będę wiedziała jak mam to zrobić. Wole jakoś o tym nawet nie myśleć...

p.s Lusek - hehe widzę że czarny humor lekiem na całe złooo :P Uśmiałam się jak czytałam o tej zniżce na operacje plastyczne ;) No to mamy już jakiś plan "B" :D Będzie dobrze !
Podziękowania: Lusek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #978519 przez meridka
Mam pytanko w jakim rozmiarze szykujecie ubranka do szpitala np ? 56 czy 62 ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu - 9 lata 3 tygodni temu #978527 przez kasiorek0310
Witam sie wreszcie i ja :) Po wizycie wsio ok szyjka długa i pozamykane wszystko na szczęście wyniki z badań tez ok cukrzycy nie mamy wiec luzik ciśnienie książkowe maluch obrócił sie głowa do góry i uciska na przeponę co gorzej sie mi oddycha od kilku dni poza tym jest dosc duży bo ma ok 31/32 cm wiec kawal chlopaka sama kość udowa ma na 4,5cm a waga tez pokaźna bo 1Kg wiec strach sie bać ile będzie na końcu i szanse na sn coraz bardziej maleją ale cóz trudno ważne ze zdrowe i wszystko jest ok kolejna wizyta za miesiąc :D 25maja a i waga dobiła do +10kg ale to nci jak to gin powiedziała przy moim wzroście wszystko jest w porządku

a teraz nadrabiam co u was :)

Lusek Wiesz bardziej chyba samo nakręcanie się duzo zmienia niz samo badanie, daj spokój mogły sie powstrzymać od zbędnych komentarzy to ze one sie zle czuja i wygląda nie znaczy ze każda tak ma wyglądać mi tez sie ciągle przyglądają ze brzuch widać juz pokaźny ale trudno nie bede ukrywać ze nosze skarb pod sercem i koniec jak komuś sie nie podoba niech po prostu nie patrzy

Magiczna Nie taki diabeł straszny ja w 1 ciąży piłam taki wielki kubek ok 300ml a teraz mi rozpuściły z zwykłej szklance wiec objętościowo sporo mniej ale i tak do zniesienia dasz rade tylko cytrynkę sobie wez fajniutko jak kopie mnie tez akurat kopie ale nogami po dole masakra, to ci się udało z ta poszuka superowa i jak na ten czas extra a ciuszki tez niczego sobie mimo ze w spadku a wygalądaja cudnie

8kasia8 Wyniki na szczęście dobre i nie będziemy powtarzać na szczęście mamy to z głowy jak i większość badan tez to róznie przeważnie po słodkich sie uaktywnia ale moje na chwile i cisza róznie to bywa reguły nie ma no bo sa tylko dwa pomieszczenia jedno co pobierają a drugie co sie czeka i tam w tej poczekalni piłam ale spoko dla mnie to normalne ze czasem ludzie takie badania robia i tyle a potem sie dziwnie przyglądali niestety nie mam fotki żadnej z przymiarek ale fakt frajdę miał nieziemska, Ale superowo teraz to juz w górki pójdzie za chwile klucze będziecie miec i remont przed wami wybieranie rzeczy kolorów oj bajka o to wy macie w długi weekend komunie my tydzien później ale na szczęście wszystko mamy gotowe tylko ubrać i wychodzić i jak tam udało sie cos zakupić na okazje czy ciezko

czajusiątko Superowe te ciuszki masz i gratki dla kumpeli za pomysł rzadko sie spotyka zeby ktos obcy tak paczki posyłał z ciuszkami fajnie bo nie same różowe tylko inne kolory tez, widac na pelnych obrotach ale dobrze dzien za dniem ucieka a jak Oli dzisiaj

nat19 U mnie ten pierwszy link super a jezdzi ich tutaj sporo widac ze ludzie zadowoleni z nich bo masa tego jest i jedna raczka lekko prowadza super ale te pozostale a w szczególności ten ostatni masakra cena to jedno ale wygląd porażka wcale mi sie nie podoba ani na funkcjonalny nie wyglada niop ja mam juz wszystkie ważne za soba potem tylko sama morfologia i mocz bedzie do badan ale nic więcej dobrze kaska w kieszeni zostanie, ja przy 1 synku miałam gryka-kokos i teraz tez bede miec posłużył dobre 3 lata i jest ok nie mogę narzekać maly nie mial uczuleń ani niczego wiec i tym razem stawiam na niego lateksowy nimo lepszy ale kasa nieporównywalna tym bardziej ze ok 2r.ż pójdzie juz na normalne duże łózko wiec szkoda mi na lateksowy wole ten dorosly kupic lepszy, Dobrze jak jednak leci ci gin zapodał oby bakterie sobie poszły i ze z malutka wsio ok
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


roxi1987 Fajnie jak masz badania za soba i spotkałaś koleżankę i pogaduchy byly

tysiiiak Obrazek super i podzielam mam ostatnio to samo ciagle bym chodziła siku :( ale to juz tak do konca będzie eh... , super ze zakup sie udąło i staniczek dobry nic tylko teraz nosić :)

meridka Szkoda ze z tym ciśnieniem tak wychodzi w domu co innego a u gina co innego o kurcze oby te bakterie sobie poszły po leczeniu ale co za lekarz nic nie powiedział ze masz sie oszczędzać czy cos bo jak szyjka miękka to raczej nic dobrego nie ma co za dziwny doktorek nabija ludziom kabze i tyle nagania ludzi porażka tym bardziej jakby nie miało sie na co kase wydawać fajnie jak do przodu z wyprawka ja poczekam jeszcze z miesiąc i małż mi przywiezie ciuszki małemu wiec zobaczymy o i jak z nimi oj tak przewiane piersi to masakra bola okropnie ja na 56 nie kupowałam żadnych w 1 ciazy tez nie miałam 56 i dobrze bo maly nie był taki mały i od razu 62 wchodził ja bym naszykowała i 56 i 62 bo wiadomo jak to faceci a potem zobaczysz jak sie urodzi duze to wtedy tylko powiesz ktore ma ci małz zabrać i gotowe

A co do cycków i zyl fakt wyszły ale to zasługa objętości krwi zwiększonej i nic na to nie poradzimy a cycki fat zrobiły sie większe ale ja nigdy nie miałam wielkich wiec teraz tylko sa pełniejsze potem pewno znowu urosną ale tym sie nie matrwie w 1 ciazy nie byly jakoś kolosalnie duze i dobrze a wam pozostaje to przeczekać i zaakceptować niestety
U nas popołudnia na dworze spędzamy jak tylko wracamy z przedszkola podwieczorek zabieramy i myk a to na plac zabaw a to na pociągi i piaskownica wiec zlatujemy dopiero na kapanie do domu i padam od razu jak poczuje poduszkę ale to dobrze bo sie nocą nie budzę już wcale malz ma nocki wiec poranki sa tylko moje dzis juz mam porządek zrobiony i weekend spokojny zobaczymy co wyjdzie plany jakie sa ale zobaczymy czy maż do pracy idzie jutro tez czy nie to zrobimy sobie jakis wypad :0

Milego popołudnia zmykam jakiś obiad kręcić a dzisiaj śledzik już za mną chodzi od kilku dni :woohoo:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #978532 przez roxi1987
Witajcie kochane kobietki :) mamy już piąteczek, a dla mnie to oznacza wieczorną wizytę u lekarza i oczywiście powrót mojego męża :) Przepraszam Was że ostatnio tak tylko wpadam na chwilunie, ale wiosna przyszła i energia do działania też :) Ostatnio coraz mniej odpoczywam, ale od poniedziałku to się zmieni :) Bo weekend jak zwykle mam na wyższych obrotach :) Wczoraj miałam urodzinki, oczywiście dzień mega leniwy tzn. sprzątałam sobie w szafie ale w bardzo wolnym tępie bo nikogo się nie spodziewałam a tu o 14:00 telefon od mojej siostry że ma info ze moje koleżanki chcą zrobić mi niespodziankę i przyjechać wieczorkiem na kawusie więc musiałam włączyć Powera i do dzieła skończyłam sprzątać w szafie potem ogarnęłam chatkę zeszło mi do 17:00 potem upiekłam muffinki czekoladowe i o 18:00 byłam już gotowa na niezapowiedzianą wizytę :) Dziewczynki po 19:00 już były i wieczór spędziłam w świetnym towarzystwie, pośmiałyśmy się, powspominałyśmy po prostu kopniak pozytywnej energii na cały tydzień :) Zamówiłam sobie z bon prixu sukienkę na komunie taką z koronki z turkusowym paseczkiem, a dodatkowo pomyślałam o moich maluchach i zakupiłam im bodziaki :) Wczoraj dostałam info ze body zostały wysłane a sukienki nie ma i doślą za 3-4 tygodnie tylko szkoda ze ja komunie mam 24-05 i jak do tego terminu nie dotrze to jej już nie będę w ogóle potrzebować, szkoda że od razy przy zamówieniu nie ma takiej informacji :( No ale cóż to niech oni się martwią najwyżej oddadzą mi pieniądze bo już zapłaciłam Napisze im wiadomość po weekendzie. W załącznikach body które już dziś dotarły do mnie :) Ostatnio jak miało być to szczepienie psiaków to moja mama gdzieś w papierach znalazła taka książeczkę przebiegu porodu i zdrowia dziecka :) I powiem Wam, że niezły „grubasek” byłam :) Waga startowa 4 kg i 55 cm długości a po 3 miesiącach ważyłam już 7 kg więc chyba dość dobrze przybierałam na wadze przy karmieniu mieszanym :)
nat19 śliczne te ubranka :) też dziś po lekarzu wybieram się do tesco może coś znajdę dla moich bobasków :) super ze po badaniu wszystko ok i ze córcia pozwoliła się pomierzyć troszkę gorzej z tym zdjęciem :) ale spokojnie może na kolejne wizycie pokaże buźkę :) szkoda ze ta Wasza współlokatorka po tylu chwilach mieszkania razem pozostawia na koniec o sobie takie zdanie i wrażenie ale to już jej wybór, szkoda ze wy musicie się tak denerwować :(
kasiorek0310 jak tam po wizycie? Wszystko ok?
Lusek nie miałam nigdy jeszcze takiego przypadku jak ty, pewnie kochana za długo stałaś może bobas tez zmienił ułożenie i ciężar się przeniósł na inną partię ciała, współczuje i mam nadzieję że to taki jednorazowy incydent. Niestety teraz bóle pleców będą nam doskwierać tylko czemu aż tak bolesne :(
meridka ja kupuję na 56-62 tylko ze ja mam troszkę inną sytuację bo ja będę miała dwa bobasy i one na pewno nie będą tak duże jak wasze pojedynczo Więc zaopatruje się półki co w wyprawkę do szpitala i będzie to rozmiar 56 mniejszych nie wydaje mi się żeby miało sens kupowanie nawet w moim przypadku Ale od koleżanek mam ciuszki w rozmiarze 62, a pewnie dzieciaki szybko urosną :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #978535 przez tysiiiak
Nat ubranka przesłodkie :) te wszystkie różowości :( :P ... kurcze mi jest nie po drodze do tesco ale moze kiedys sie wybiore bo ubranka na prawde fajne :)

KAsiorek super, że po wizycie ok :) no to niezla waga tego Twojego małego mężczyzny :D brzuszek fajniusi taki w sam raz :)

Roxi no to wszystkiego najlepszego :kiss: :kiss: :kiss: wieeeeeelu wspaniałych chwil z rodzinką powiększoną o dwie księżniczki :) To Ci chciały dziewczyny zrobić niespodzianke a tu taki szpieg się znalazł co wypaplał :P pewnie były w szoku że wiedziałaś :P super bodziaczki

Meridka ja do szpitala wezmę te mniejsze na 56 :) najwyzej mi M dowiezie jakby były za małe :)

Ja dziś korzystając z brzydkiej szaro-burej pogody postanowiłam zrobić dzień dla siebie :P pofarbowałam włosy i kupiłam kilka fajnych rzeczy w rossmanie bo jest -49% na podry, podkłady, brązy, róze itp itd :)
Podziękowania: roxi1987

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl