BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2015

9 lata 1 tydzień temu #979274 przez meridka
Zimno u nas dzisiaj, pranie wystawiłam na dwór - mam nadzieję, że nie będzie padać :P - bo znając teraz mój refleks i ponadprzeciętną szybkość działania, zanim wylece i pozbieram te pranie to będzie na nowo mokre ;) No ale kto nie ryzykuje ten nie ma :D może wyschnie ;)

Po zgłębieniu tematu chyba zdecydujemy się na tą szczepionkę skojarzoną 5w1 tak jak Czajusiątko i Tysiak + ewentualnie myślę jeszcze nad tymi rotawirusami. Moja mama pracuje w przedszkolu i boję się, że może coś przenieść :P

Czytałam dzisiaj sobie trochę taką książkę "40 tygodni ciąży", którą pożyczyła mi szwagierka i jest w niej taki ciekawy dosyć artykuł o snach. Okazuje się, że to normalne, że w ciąży bardziej pamięta się swoje sny (czyli tak jak u mnie! ) :P w sumie głównie dlatego, że częściej się budzimy w nocy, dlatego łatwiej jest zapamiętać. Mądra Pani autorka napisała tam, że jest to też sposób na przygotowanie się kobiety do macierzyństwa i że jakieś ukryte lęki zwykle wychodzą - mi się jakoś co chwile śni że jestem w liceum i mam mieć sprawdzian z biologii - na który nic jeszcze nie umiem :P - nie wiem skąd ta trauma i jak to interpretować. :D

Czajusiątko - daj znać jak będziesz miała wyniki z badań. Ja planuję dać próbkę moczu do badania w poniedziałek. Mam nadzieję, że bakterie poszły sobie precz. A z Oliwką to wiesz- kobieta zmienną jest ;P Pewnie jak wpadnie w "przedszkolny rytm dnia" to przywyknie.
8kasia8 - hehe jesteś usprawiedliwiona ;) czekamy na foto sukienek !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #979276 przez Magiczna
Hej!
Melduję się po glukozie, poszło jak z płatka. Wcisnęłam cytrynę i w sumie smakowało jak lemoniada:P NIc mi się po tym nie działo oprócz tego,że byłam mega głodna :) Mój J był ze mną także posiedzieliśmy i się pośmialiśmy na poczekalni i zleciało. Na Małej w sumie nie zrobiła ta glukoza wrażenia , może tak przez 5 min poskakała że było widać na brzuchu a tak to spokoj:)
czajusiatko A Ty jak to zniosłaś?? Oby Oliwce z powrotem się odmieniło
kasiaale ekstra! to jeszcze pare dni i będziecie mieli klucze łiiiiiiii :woohoo:
meridka te naleśniki! mniaaaaaaaam :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #979285 przez Lusek
Hejko Kobitki :kiss: jestem dziś dość późno bo od rana latam i załatwiałam sprawy hehe ;)

8Kasia8 no hematokryt spadł nieco no i płytki krwi jest ich sporo. Mocz mam leukocyty na 2+ a ma być ujemne no nie wiem :unsure: to chyba słabo al zobaczymy. A bakterie 170 więc spoko a norma to <400.. Mam nadzieję że te leukocyty to nic złego :unsure:
GRATULACJE mieszkanka :woohoo: super super :woohoo: To teraz będziesz szaleć hehe :P z meblowaniem oczywiście powoli ;) hihi ;)
Fotki sukienek jak będziesz miała chwilkę to wrzuć
:)
czajusiątko oooo Glukoza jak się czujesz ???? Jak już będzie po to zdaj relację ;) aż 3 kłucia ? :dry: :huh:

meridika o fajnie że taka książeczka mądra, a o tych snach to prawda więcej się pamięta :P

magiczna to jesteś SIŁACZKA normalnie, z ta glukozą ..... ehhh lemoniada. Ja to mam traumę po tym :unsure: Ale fajnie że Ci tak poszło jak spłatka ;) :P już masz za sobą :)

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #979323 przez roxi1987
Witam się środowo moje kochane kobietki, niestety to już środa ten czas ucieka jak szalony a tym bardziej że weekend w tym tygodniu troszkę wcześniej się zaczyna :) i potrawa aż trzy dni( szkoda tylko że pogoda ma być średnia a nawet dość chłodnawo). Przepraszam, że tak długo się nie udzielałam ale przez ostatni tydzień miałam i w sumie mam jakąś dodatkową energię i korzystam, chodź sobie obiecałam, że dziś dzień odpoczynku sobie zrobię i nic nie będę robić :) więc siadam herbatka zaraz się zrobi a ja muszę nadrobić zaległości i was poczytać :)
Lusek co tam kochana dziś załatwiałaś? Super ze tak fajnie masz na tej szkole rodzenia :) ja będziesz miała jakieś ciekawostki lub newsy to daj nam znać :)
Magiczna super, ze glukozę masz już za sobą :) i to jeszcze poszło tak gładko, a jak potem w domku się po niej czułaś?wszystko ok?
meridka i jak kochana udało się z praniem, wyschło? ja wczoraj zrobiłam rano ale wieszałam koło 11 i o 13 przyszła mega chmura więc już je ściągłam i wszystko wyschło super nawet grubsze swetry, dosuszałam tylko moje dresy:) a o tych snach to pewnie prawda, częściej się budzimy, więcej snów i mamy czas na rozmyślanie nad nimi, ja niestety w ciąży mam więcej snów erotycznych no ale cóż to pewnie ukryte pragnienia :) :) w końcu ile to można wytrzymać bez intymnych kontaktów :( Ale kochana szalejesz z tym bambusem, ale jak ma potem wszystko dopisywać to czemu nie poszaleć :) powodzenia na pewno się przyjmie kobiecie w ciąży musi :) Co do nieatrakcyjności z takim brzuszkiem, to niestety tez tak mam i jeszcze jak już usiąde wygodnie czyli w jakimś rozkroku to już w ogóle muszę wyglądać słabo. Ale kochana przynajmniej możesz korzystać z przyjemnej sfery intymnych zbliżeń a ja :( na początku jeszcze co nie co kombinowaliśmy ale teraz mój mąż w 100% dostosowuje się do zaleceń pani dr i zero seksu :) tylko sny mi pozostają :) :) ale przynajmniej swoimi komplementami poprawia mi humor, mówi że wyglądam seksi i że taki brzuszek mogłabym nosić cały czas bo mu się bardzo podoba :)
czajusiątko Widzę kochana, że dziś studnióweczka u Ciebie- Gratuluję :) :) No to teraz moja droga mnie wystraszyłaś tymi trzema kłóciami, ledwie wytrzymuje jedno, no dwa powiedzmy że byłoby ze mną strasznie no ale może poszłoby ale te trzy to koszmar na pewno sama nie dam rady :( a z moczem no cóż najwyżej powtórzysz :) ja zawsze wieczorem stawiam kubek na stole i jak rano wstaje to go widzę, że trzeba go zabrać na siku :) Napisz kochana potem jak znajdziesz chwilunie jak tam Oliwia dziś w przedszkolu? Czy jest poprawa? Jak tacie poszło zaprowadzenie córci?
8kasia8 gratuluję zakupów sukienek i czekam na foteczki :) widzę, że z tym mieszkaniem to troszkę zamieszania jest, ale kochana potem tyle radości będzie Super, że udało ci się znaleźć też chwilę na relaks dla siebie w takim napiętym grafiku :) Ale poszalałaś z tymi zakupami na komunie, już jesteś gotowa ja kurcze co prawda mam czas ale jakoś nie mam pomysłu chodź może jak będzie coraz bliżej to natchnienie się znajdzie :) jak będziesz pamiętać to zrób foteczkę przed wyjściem na uroczystość :) :)
tysiiiak co tam kochana u was? Jak się czujecie? Już spakowani na wyjazd majówkowy?
kasiorek0310 ale cudowny weekend spędziliście, świetny pomysł, zazdroszczę:) jak się dzis czujecie?
natinka super ze uporałaś się z papierzyskami i masz już spokój, tylko relaks :) Przykro mi, ze jakiś pacan wjechał Wam w samochód, niestety ludzie są idiotami, płacą oc przz kilkanaście lat a potem jak dojedzie co do czego to uciekają bo zniżki im zabiorą a ile jest ten zniżki 10%, dlaczego nie chcą korzystać z tego oc, nie wiem. Wiem jak to jest bo nasz samochód brał 3 tazy udziała w stłuczce kedy nikogo nie było w środku i prawie zawsze sprawca uciekał ale mój mąż” detektyw” za każdym razem znajdował go :) Dziękuję kochana za życzenia :) Stronka super z tymi ciuszkami dla mamus
Izek bardzo Ci dziękuję za ten link, jest tam sporo sukienek które mi się podobają :) jak ten biustonosz już dotarł?
nat19 sukieneczka i sweterek śliczniusi :) gdzie takie piękne rzeczy dorwałaś?
Kobietki doradźcie mi co można kupić 3-latkowi na urodziny bo właśnie w weekend majowy chcieliśmy się wybrać do chrześniaka mojego męża a on za 3 tygodnie kończy trzy lata, nie mam zielonego pojęcia czym go można byłoby zainteresować :) najgorsze jest to że też miesza daleko więc nie widuje go często i nie ma też wglądu w jego zabawki :)
Co do sukienki to dostałam, już zwrot pieniędzy na konto z bon prixu wiec szans na nia już nie ma. Przejrze te strony co mi dziewczyny podały i w przyszłym tygodniu coś na pewno zamówie :) jak się zdecyduje to się na pewno pochwale :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #979415 przez czajusiątko
Meridka ja jakoś nawet przed ciąża doskonale zapamiętywałam sny, mi ogólnie bardzo dużo się śni, czasem to takie sny że hohoho :evil: no mam nadzieję, że Oliwka jakoś wpadnie w ten rytm ale jakoś ciężko to widzę :unsure:

Magiczna super, że tak dzielnie zniosłaś glukozę i mąż mógł być z Tobą. Najważniejsze, że mamy to już z głowy. Ja niestety musiałam być sama, ale ludzi w laboratorium, aż carno, a tak się strasznie kłócili, bo niby punkt przyjazny dzieciom, a ludzie nie bardzo chcieli przepuszczać, ani dzieci, ani tym bardzej kobiet w ciąży, normalnie momentami myślałam, że dojdzie do rękoczynów... żenada po prostu :ohmy:

Lusek 3 kłucia, bo jedno na czczo, drugie po godzinie i trzecie po kolejnej godzinie. Sama byłam zdziwiona, bo wydaje mi się że z Oliwką miałam tylko na czczo i po 2 godzinach, ale nie pamiętam już... a Ty co dziś taka zabiegana?? mam nadzieję, że te laukocyty to nic, a kiedy masz wizytę??

Roxi rzeczywiście u mnie dziś 100dniówka :woohoo: dobrze, że piszesz bo bym przegapiła :) i jak udało Ci się dziś odpocząć?? wiesz co do tego prezentu, to z mojego doświadczenia najlepszym pewniakiem będą klocki, dzieci w tym wieku bardzo lubią budować, tylko zależy jeszcze ile kasy chcecie przeznaczyć. Oliwia dostała raz lego duplo i spędza z nim naprawdę dużo czasu.

Glukozę zniosłam całkiem dobrze, co prawda była straszna w smaku i po wypiciu miałam kryzys, myślałam, że zwymiotuję, ale po 15 minutach już było ok, wyniki jutro.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #979488 przez kasiorek0310
Witam sie i jak pogoda dzis o niebo lepsza zapowiadają ze popołudniu juz tak ładnie nie będzie

Ja krwi pępowinowej nie pobieram ani nic z tych rzeczy nie jestem do końca przekonana ze to niby takie super extra na wszystko a szczepimy zwykłymi refundowanymi i bez żadnych powikłań wiec kolejnego malucha tez tak bede szczepić.

Magiczna To dobrze jak już poprawa i czujesz sie lepiej oj paczuszka i to nie jedna bo kupiłam tez spodnie na lato używki krótkie bo nie szlo nic mi dobrac wiec mam nadzieje ze będą dobre. fajnie jak dobrze z glukoza i nie pozostał uraz i cytrynka pomogła oby wynik byl tez w porządku fajnie jak miałaś towarzysza przynajmniej szybciej ci zleciał ten czas

czajusiątko Tak to jest z przedszkolakami ze w pewnym momencie przychodzi tzn kryzys trzeba go przetrwać i nie odpuszczać a potem juz sie nauczy ja zawsze Nikosiowi jeszcze powtarzałam ze przyjdę po niego po podwieczorku wie wiedział kiedy bede i nie bal sie ze nie wrócę po niego To dziwne ze miałaś 3 wkłucia jak tez miałam ta na 2h i tylko 2 pobrania, dziwne te wasze przedszkolanki u nas rodzic nie wchodzi do sali maluchy sa odprowadzane przez woźne albo kucharki wiec nie ma czegoś ze rodzic siedzi i wyjść nie moze a jak jest cos nie tak to wtedy nam dzwonią ale to tylko przy chorobie a jak cos innego bylo to wtedy sie rozmawia z wychowawca i nie ma czegoś takiego jak u ciebie ze brak zainteresowania ze dziecko przychodzi a pani sobie cos tam robi nie maja tam zajec dla dzieci nie robią prac nie chodzą na spacery tylko bajki i jak same sobie zoorganizuja czas maluchy i jak po rozmowie ? jak wrażenia pewno sie obruszyła co ty od niej chcesz

Lusek Pewno puki jestem na chodzie chce z nim pojeździć bo zawsze robiliśmy sobie wycieczki takie jednodniowe a nie chce zeby ucierpiał przez to ze jestem w ciąży ale mu obiecałam ze jeszcze pojedziemy do ZOO do Ostrawy zanim sie Tymek urodzi bo potem znowu bedzie mniej wycieczek wiesz rodzice kochaja wycieczki i gory wiec i mały tez powoli sie uczy tego wszystkiego ale mu sie podoba i nic na sile wiec tym bardziej superowo

8kasia8 O kurcze tak to wolno szlo a teraz nabrało tempa jak nic ale superowo potem będziesz miec jeszcze mniej czasu bo zajmie cie urządzanie ale nie dziwie sie bo to sama przyjemność i radość jak sie dostaje klucze do własnego M :D To superowo jak sie udało sukienkę zakupić i to az dwie na lato bedzie jak znalazł wiesz sprawdzałam ten co mam i jest za duzy na mnie i za luzny wiec poszedł w śmieci a te sa nie tak drogie a fajne wiec w razie gdyby sie nie udalo z karmieniem to nie będzie mi żal bo to sa te od razu do karmienia wiec zobaczymy potem jak sie rozkręci to zainwestuje w lepszy ale tearz nie ma sensu z tymi doświadczeniami co mam a mi zas wszystko w brzuch cyce uda i dupe poszło ale coz jakoś trzeba przetrwać

roxi1987 Weekend fajny tylko szkoda z eta pogoda nigdy nie chce byc lepsza na te okoliczność ale coz a dobrze sie czujemy choć czasem juz ból brzucha daje w kość i nie da sie juz robić takich długich spacerów a co do prezentu dla 3 latka to albo klocki jak już dziewczyny pisały albo jakieś auto takie ze światłami i dźwiękami u nas tez sie sprawdziło

A u nas dzien za dniem mija tak samo wczoraj krotki spacerek bo zimnawo za to dziś juz lepiej i cieplej wiec zobaczymy co sie uda zrobić popołudniu o ile pogoda wytrzyma poza tym trzeba sie wziac za prasowanie a tak mi sie nie chce jeszcze sobie wymyśliłam piec ciasto galaretkowca na probe trzeba zobaczyć co to jest i wygrałam licytacje na spodnie ciążowe krótkie h&m wiec teraz czekam na listonosza z paczkami i oby bylo dobre a w sobotę jade zobaczyć chustę do noszenia Azmimi laska kupiła a jej córcia jej nie zaakceptowała i sprzedaje zupełnie nowa za 30zł wiec zobaczymy co to takiego a nowa kosztuje 70zł wiec jest różnica a nie będzie mi zal jak Tymek nie zaakceptuje tego
olx.pl/oferta/chusta-azimi-do-noszenia-n...d1uP.html#fc558c1d23

Wiec zmykam do żelazka i milego dnia oby z pogoda lepsza

tyssiak miłego wypoczynku na wyjeździe i oby sie pogoda udala a gdzie te domki macie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #979491 przez tysiiiak
Ehhh Noc masakra... Jak nie chore sny to chłopaki nie dali spać: (
Ja dziś pakowanie i ogarnianie tego wszystkiego na wyjazd. Wyjazd na 3 dni a z dzieckiem pakowania jak na 2 tygodnie.
Chyba już do poklikania w poniedziałek :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #979500 przez wiewiorka
co do szczepień do ja szczepiłam 6 w 1 + rota+pneumo. Jak mi zaleciła lekarka i nigdy wiecej!! Wtedy jako nieświadoma matka myslalam, że robie dobrze. Skończylo się tym że synek miał miesiąc rozwolnienie. Zielone, tryskające kupy z nitkami krwi. Tydzień leżeliśmy z rota w szpitalu. Na oddziale pełno dzieci na rota, które zostały zaszczepione i zaraz zachorowały. Wszczepiony wirus? NIe wiem i się nigdy nie dowiem bo lekarze oczywiście zalecają na to szczepić. Trafiłam do jednej wg mnie mądrej lekarki, która powiedziała żeby nigdy nie szczepić tyloma szczepionkami jednego dnia. Synek mial wtedy 2 miesiące. Powiedziała też, że ta szczepionka na rota jest tylko na kilka wirusów a jest ich o wiele wiecej, więc trzeba mieć szczęście żeby akurat uchroniło przed tą. Mówią też, że dziecko jak zachoruje to przejdzie łagodnie. Może gdyby nie ta szczepionka to oprócz miesięcznej straczki około 15 kup dziennie to było by jeszcze rzyganie. Mówiła też że trzeba po tej szczepionce bardzo uważać przy zmianie pieluchy, bo łatwo przenieś tego wirusa czyli dokładnie umyć ręce, zdezynfekować. Po tych przejściach na rota nie zaszczepię. Pneumo tak ale nie razem z innymi szczepionkami. Od tamtego czasu pytał wiele Mam jak po tej szczepionce i na prawdę dużo było przypadków, że zaraz w szpitalu lądowali.
Oczywiście nie jestem anty szczepionkowa. Każda z Was musi sama zadecydować. Na pewno nie podawajcie tyle szczepionek jednego dnia takiemu maluszkowi. I koniecznie musi być zdrowe. Spotkacie się pewnie też z tym ,ze lekarz powie że katar nie jest przeciwwskazaniem do szczepienia. Tylko czy lekarz jest jasnowidzem i wie czy następnego dnia ten katar nie zamieni się w grype, zapalenie oskrzeli czy inne dziadostwo?!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #979510 przez Magiczna
hej!
lusek No jakoś mi się tak chyba udało z tą glukozą :P Wiadomo, pyszności to nie były ale bez tragedii :)
roxi Tak, kompletnie nic mi nie było oprócz głodu. W domu też się czułam normalnie ani mi się spać nie chciało ani nic, także luzik :D Nie mam pojęcia co Ci doradzić w sprawie prezentu bo nie miałam jeszcze do czynienia z dziećmi w tym wieku :silly:
czajusiatko No ludzie to masakra są ! Pchają się jakby od tych 10 czy 15 minut zależało ich życie! Ja też miałam 3 wkłucia tak jak Ty. a miałaś 75g glukozy tak?
Ale masakra z tą przedszkolanką. Koniecznie z nią porozmawiaj... I daj znać co Ci powiedziała. Powiem Ci ,że też miewam dni kiedy jestem całkowicie "aspołeczna" i nie chce mi się z nikim gadać i wszyscy mnie wkurzają...
kasiorek o to fajnie Ci się udało z tymi spodenkami! Daj znać czy pasują! Ja sobie zamówiłam legginsy i też czekam na paczuche, dzisiaj teoretycznie powinna być. Chciałabym bo w poniedziałek mam pierwsze zajęcia w szkole rodzenia i mi się akurat przydadzą. Maaatko jak ja nie znoszę prasować! Dla mnie to jest koszmar. Na szczęście wczoraj odwaliłam prasowanie i mam z głowy. Jak jeszcze dojdą rzeczy Małej to będę normalnie wariować przy tym żelazku tak tego nie znoszę... ;/
tysiak Miłego wyjazdu! Odpoczywajcie ile się da!


My z planów na długi weekend , to w sobote rajd zakupowy, jakieś spodnie i koszulki dla J i chcemy troche pojeździć wstępnie wózki i łóżeczka pooglądać. A w niedziele mamy zaproszenie na ognisko do Parku Dinozaurów także powinno być fajnie :) Jutro planów brak, pewnie pójdziemy do znajomych .
Wczoraj miałam drugą część przeglądania ciuszków. Kolory już całkiem inne bo to po chłopcu ale mi to nie przeszkadza , bo i tak większość jest neutralna :) Wrzucam foto :P
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #979529 przez roxi1987
Dzień dobry w piękny czwarteczek :) Ja dziś na nogach od 7:00 bo Pan jeżdżący z pieczywem ma taki przeraźliwy klakson, że umarłego z grobu by obudził a niestety moja sąsiadka właśnie kupuje u niego chleb :( potem troszkę poleżałam i pojechałam na zakupy z moimi rodzicami takie ogrodowe rzeczy jakieś drzewka, płotki, doniczki itd :) teraz zjadłam drugie śniadanko i mam lenia :) U nas pogoda nawet spoko słoneczko świeci co prawda wiaterek jest ale nie taki silny :)
Magiczna kochana masę ciuszków już masz, fajnie że znajome tak o Ciebie dbają :) i weekend też zapowiada się bardzo interesująco, oby tylko pogoda dopisała :) Jak tam bobas w brzuszku się czuje?
wiewiorka właśnie z tymi szczepionkami to nie ma jednego złotego wyjścia, każda z nas jest inna to samo jest z naszymi dzieciaczkami, każdy organizm reaguje inaczej. Ja np. nigdy w życiu nie miałam ani grypy żołądkowej ani jelitówki po prostu taki organizm. Wiadomo, że chciałaby się jak najlepiej dla naszych bobasków ale idealnie niestety nigdy nie będzie :)
tysiiiak miłego wypoczynku, nie przesadzaj z aktywnością :) i wracaj do nas szybciutko :)
kasiorek0310 no niestety z naszą fizycznością będzie już teraz coraz słabiej :) ale cóż się dziwić jak za nami już dwa trymestry ciąży nie wiele nam już zostało a brzuszki coraz większe :) to jak kochana listonosz dotrze to pochwal się swoimi podbojami zakupowymi :)
czajusiątko może faktycznie kupimy to duplo, pamiętam ze Janek uwielbiał zabawy klockami i miał mnóstwo zestawów chyba do 7-8 lat bawił się tymi duplo, skoczymy dziś do tesco lub makro zobaczymy czy cos fajnego uda nam się znaleźć. Kurcze beznadziejna sprawa z tym przedszkolem, niestety te kobiety w przedszkolach często nie są przedszkolankami z powołania tylko z przymusu, idą odrobić swoje i koniec, zatrudnienie jest a to najważniejsze :( mam nadzieję że wskórasz coś swoją rozmowa z ta Panią, kurcze a my na tych wsiach to jesteśmy skazane na to jedyne przedszkole bo kolejne to już daleko :( Jak się kochana czujesz? Zosieńka szaleje w brzuszku :)
Wczorajszy dzioneczek faktycznie spędziłam na odpoczynku, malutkie prasowanie tylko zrobiłam a potem nic a wieczorkiem poszłam do mojej kuzynki na herbatkę i ploteczki bo przyjechała na dwa tygodnie do Polski. A dziś o 15 jadę do Częstochowy bo umówiłam się na ploteczki z koleżankami a z powrotem mój mąż ma mnie zabrać jak będzie wracał z Konina Jutro najprawdopodobniej pojedziemy do Warszawy do Łukaszka chrześniaka co prawda on ma ur 17-05 ale ten weekend jest dłuższy wiec jutro możemy jechać w sobote wieczorkiem wrócić a w niedzielkę odpoczynek pełną parą w domku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu - 9 lata 1 tydzień temu #979535 przez 8kasia8
heloł!!!

czajusiątko i jak wyniki glukozy i reszty?
kurcze współczuję atmosfery w laboratorium! co za tupet! ważne, że masz to za sobą :kiss:
no ja miałam dwa, na czczo i po 2godzinach, może tak jest przy pierwszym dziecku a potem przy kolejnych więcej kłóć :unsure:
to samo podsunęłam roxi o tych klockach na prezent :)
oj kurcze to rzeczywiście przedszkolanka bardzo "profesjonalna"!!! co za babsko! u mojej siostry w przedszkolu jak dziewczynki zaprowadzam, zresztą zauważyłam, że każde dziecko jest osobiście witane i prowadzone za rączkę do sali przez panią przedszkolankę, no w głowie się nie mieści, ze tamta w ogóle nie reaguje na przyjście dziecka!!! ehh :angry:
daj znać czy do babki dotarło to co jej powiedziałaś!

meridka i jak pranie wyschło?
wczoraj miałam podobny sen do Twojego, też byłam w liceum i szykowałam się do jakiegoś sprawdzianu, którego się strasznie bałam ;) też pamiętam wszystko co noc co mi się śni :)
fotki w załącznikach :)

Magiczna super, że glukoza tak łatwo "poszła" :)
o tak już coraz bliżej :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

widzę, że już weekend majowy solidnie zaplanowany! przyjemnej realizacji życzę :)
ale fajna "sterta" ciuszków! aż się oczy cieszą :)

Lusek wiesz co poczekaj z tą interpretacją wyników na gina i się teraz tym nie przejmuj :kiss:
oj tak się zacznie wymyślanie, szukanie tańszych rozwiązań, zakupy, remont ... ale powolutku damy radę ;)
fotki wrzucam w załącznikach :)

roxi jesteś usprawiedliwiona za swoją nieobecność :)
ja też mam sny erotyczne, które "wynagradzają" mi brak seksu w realu ;)
masz super męża, skoro prawi Ci takie komplementy to pozazdrościć!
foteczki w załącznikach :)
oj zamieszania jest,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

też się ucieszyłam, że kuzynka znalazła czas wieczorem żeby się zająć moimi włosami a ja tak lubię jak ktoś w nich "grzebie", naprawdę się odprężyłam i teraz o niebo lepiej wyglądam i samopoczucie tez od razu lepsze ;) na tej Komunii będę wyglądać jak kobieta ;)
rajstopy też już kupiłam wczoraj a Komunia jest w niedzielę więc już nie było czasu się dłużej oglądać, jeszcze tylko za tymi butami pójdę a jak nic nie kupię to pójdę w tych ze zdjęcia, są nowe, kupiłam je na przecenie też w CCC na Wielkanoc i są mega wygodne, chociaż może troszkę nie pasują do sukienki ;)
życzę żeby Ciebie natchnienie naszło i też udało Ci się kupić sukieneczkę! i koniecznie pochwal się na jaką się zdecydujesz :)
fotki z uroczystości na pewno będą, jak będę pamiętać, że chciałaś to wrzucę też później na forum w całej okazałości ;)
hmmm dla trzy-latka to może klocki, chyba najbardziej uniwersalny prezent :)

kasiorek0310
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

no pewnie będziecie musiały mi wybaczyć moją nieobecność na przyszłość, bo rzeczywiście jak mnie remont wciągnie to mogę nie mieć ani siły ani czasu żeby usiąść i napisać na forum, ale będę się starała do Was zaglądać :)
nie mogłam się zdecydować, którą wziąć a ich zawrotna cena 39zł pozwoliła mi na to żeby wziąć je obie ;) tym bardziej, ze nadadzą się na później :)
damy radę, po ciąży szybko wrócimy do formy i będzie git!!! :whistle: musi być!!
pokażesz co za krótkie spodnie udało Ci się wylicytować?
z tą chustą to rzeczywiście tani zakup by się trafił, powodzenia!

tysiiiak oj szkoda, że się dziś nie wyspałaś :kiss:
mam nadzieję, że odpoczniesz tam! miłego wypoczynku!

wiewiorka jejku strasznie Ci współczuję przejść ze szczepionkami :kiss:
ja jeszcze sama nie wiem jak będę szczepić, to naprawdę trudny temat ...

wrzuciłam do załączników fotki sukienek, czekam na Wasze sugestie, w której lepiej wyglądam i która bardziej na Komunie pasuje (wybaczcie moje dziwne miny ;))
do tego założę zależnie od pogody albo biały żakiet albo jasną kurtkę
i buty te ze zdjęcia, chyba, że coś wyhaczę w ccc
poza tym włosy uczesze mi kuzynka i gotowe ;)
oby pogoda dopisała, najważniejsze żeby nie padało :huh:

zaraz lecę do siostry i idziemy na małe zakupki!
miłego dnia!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #979538 przez Magiczna
kasia mi osobiście bardziej podoba się sukienka nr 1! z tą koronka. i te buty tez super pasują! Wogóle bardzo ładnie wygladasz a brzusio jaki duży-fajowski:D
roxi A Mała dobrze, już wyczaiłam kiedy ma swoje godziny aktywności i wtedy dokazuje. A jak Twoje Maluszki? Jak odczuwasz podwójne kopniaki? Ciekawa jestem jakie to uczucie :P

Wogołe chwile potem jak napisałam przyszła Pani Listonoszka z moimi legginsami:D Są super z kieszeniami na pupie za chyba ok 18zł, także jakby któraś z Was była zainteresowana kupnem to wrzucę link

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu - 9 lata 1 tydzień temu #979539 przez Magiczna
Wogóle mam pytanie do Naszych doświadczonych Mam. Bo chcę zamówić sobie pieluszki tetrowe ale zorientowałam się ,że są różne wymiary :whistle: Czy to ma jakieś znaczenie> I ewentualnie jakie Wy wybierałyście? A i czy oprócz tetrowych potrzebną są też flanelowe?
a tetrowe fajne to znalazłam takie :
allegro.pl/pieluchy-pieluszki-tetrowe-ko...cha-i5233884128.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #979541 przez roxi1987
8kasia8 ja też głosuje na sukienkę nr 1:) ale szczerze powiedziawaszy obie są śliczne i ty wyglądasz fantastycznie w czerwonym:) świetne zakupy:) a gdzie je kupowałaś? moze ja tez się skusze:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #979543 przez roxi1987
A to moje szaleństwo piątkowe po sklepach:) Dziewczyny skoro rodzimy w sierpniu to kupujecie długi rękaw czy krótki?
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl