BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE STYCZEŃ 2016

8 lata 5 miesiąc temu #1014937 przez Miluniaa
Basiula ja wlasnie uzywam loveli tez kupilam za ta cene w biedronie i jestem bardzo zadowolona :) Ubranka mieciutkie i jak otwieram małej szafe to pachnie bobaskiem :blush:
Jeszcze musze wyprac swoje koszule do szpitala tez w tym plynie i ubranie codzienne do szpitala :woohoo:
Kupiłam koszule do szpitala o taka allegro.pl/koszula-nocna-do-karmienia-ro...ent-i5784174075.html ale u mnie uzywa sie tylko na noc, w dzien chodzi sie w zwyklym ubraniu np dresie :) ja zamierzam leginsy i bokserke miec;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1014940 przez madziaska

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014941 przez madziaska
Miluniaa, nie wiem czy dasz rade po sn założyć obcisle leginsy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014943 przez Miluniaa
zycie zweryfikuje :silly: na razie licze, ze tak ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1014945 przez andzia_zg
U nas w szpitalu koszula. Nie pozwalają tez nosić majtek siateczkowych,ale ja po cc wkladalam,bo ciężko mi było w samym podkładzie się poruszać.

Jak u Was jest z podejściem lekarzy do cc? Czy jeśli pierwszy poród był przez cc to jak chcą by rodzic drugi raz? SN czy cc?





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014949 przez baby_55
Te podkłady są tak grube, że da się legginsy założyć ;-)
U mnie niby tez piszą ze koszule, ale ja biorę piżame, jest wygodniejsza

Co do Cc i SN to wiele zależy od pacjentki, nie mogą cię do niczego zmusić, natomiast lekarze różnie podchodzą

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014952 przez madziaska
Baby, mi nie chodziło o to, ze się nie da założyć, tylko krocze jest obolałe i ja sobie nie wyobrażam leginsow po swoim porodzie.

U nas tez nie można było mieć majtek. Ja nosiłam, z siateczki. Wc bylo daleko, wiec to byłaby jakas masakra z podkladem, bez gaci iść ;) Jak był obchod, przychodziła wcześniej pielęgniarka i ostrzegala, że lekarz idzie i wszystkie szybko majtki sciagalysmy ;)

Andzia, nie wiem jak to jest z cc. Wiem tylko, że szpital dostaje więcej kasy za sn.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014963 przez Miluniaa
Ja mam leginsy takie ze sa baardzo przewiewne nie sa scisle nie czuje sie ich na sobie, a zarazem wygladaja ładnie :) Ale nosze je po domu,bo jak wychodze na dwor to czuje jakbym byla z golymi nogami wieje z kazdej strony :D wiec mysle, ze sie zdadza ;d;d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014966 przez madziaska
Miluniaa, sama zobaczysz co dla Ciebie będzie dobre. Ja tylko pisze o wlasnych odczuciach. Z resztą pewnie u mnie w szpitalu lekarze czepialiby się spodni, bo rana ma się "wietrzyc", no i wchodzą i zaglądają do krocza czy wszystko ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014969 przez baby_55
Pisząc da się, miałam na myśli, że mnie nie przeszkadzały, nie czułam się niekomfortowo, przez to właśnie, że te podkłady grube i nic nie uwierało dzięki temu, znacznie gorsze były dla mnie jakiekolwiek spodnie, bo to sztywne takie w kroku, a legginsy lepiej się poddają i naciagaja ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014974 przez madziaska
baby, ja tak piszę, bo mnie nawet dotyk podkladu przeszkadzał. Bylam porozrywana i ledwo chodziłam. Jak ktoś w miarę ok się czuje, to pewnie w leginsach wygodnie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014988 przez baby_55
Każdy inaczej reaguje, trzeba na sobie sprawdzić ;-)
Ja miałam nacięcie a mimo to było ok, tylko przy dłuższym siedzeniu mnie wszystko bolało
No i dużo zależy od tego jak ci szwy założą, nieraz ledwie 2-3 a tak ciągną, że się siedzieć nie da :-P
Obyśmy nie miały z ym problemów i wszystko szybko się goiło B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015000 przez andzia_zg
Ja na wszelki wypadek kupiłam sobie siateczkowe majtki. Po kryjomu będę zakładać jak w poprzedniej ciąży.

Wiecie co? Od jakiegoś czasu ciągle mam koszmary. Poza tym coraz częściej myślę o porodzie. Bardzo się boje,bo mój lekarz mówi abym rodziła SN,a ja się boję po tym co przeszłam przy pierwszym porodzie jak w ostatniej chwili zrobili mi cc. Boje się. Tym bardziej,że słyszę różne opinie lekarzy i np jedni każą w drugim porodzie rodzic SN,a drudzy mówią,że skoro pierwsza była cesarka to druga tez. Mój lekarz uparł się na poród SN i to mnie trochę przeraża :-(





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015015 przez agnesssa
Hej mamusie,

Na prawdę myślałam, że nie pracując będę miała więcej czasu ale niestety jest masakra z czasem. Ciągle się coś dzieje, ciągle ujeżdżam między Bydgoszczą a Gdańskiem i ledwo mam czas na kompletowanie wyprawki.
Mój mąż spędził dwa tygodnie w szpitalu, co kosztowało mnie nie mało nerwów, bo nie było wiadomo co mu jest, teraz jest już zdiagnozowany i w końcu wypuścili go do domu, ale nadal się o niego martwię bo czeka go długotrwałe leczenie, a już wrócił do pracy. Ja natomiast właśnie się dowiedziałam, że mam cholestaze ciążową i na chwile obecną nie wiem co ze mną będzie. Jutro mam nadzieję uda mi się skontaktować z moją lekarką prowadzącą i się okaże czy będę musiała do końca ciąży leżeć w szpitalu (czego sobie nie wyobrażam :ohmy: Mój mąż którego nie ma cały dzień i jego opieka nad synkiem :unsure: ) No i czy będą chcieli szybciej ciążę rozwiązać :huh: Same niewiadome i ciągłe nerwy nie wpływają na mnie korzystnie :(

Nie miałam nawet chwili żeby Was poczytać, więc nie wiem co u Was, mam nadzieję, ze wszystkie jesteście całe i zdrowe i że Waszym maluszkom nie śpieszy się jeszcze z wychodzeniem z brzuszków :kiss: :kiss: :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015019 przez andzia_zg
Agnesssa ale jak to cholestaze ciążowa? robiłaś dodatkowe badania? Mam nadzieję, że nie będziesz musiała końcówki ciąży spędzić w szpitalu. Niefajna masz sytuacje :-( oby się wszystko jakoś dobrze ułożyło.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl