BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE STYCZEŃ 2016

8 lata 5 miesiąc temu #1014070 przez andzia_zg
Baby Ty to faktycznie musisz szybciej spakować torbę. Najważniejsze ze wszystko się na razie zatrzymało ale nigdy nic nie wiadomo.

Jeśli chodzi o torbę to ja chce się spakować na początku grudnia. W tym tygodniu pozamawiam na allegro resztę rzeczy tzn smoczki,butelki itp bo pościele juz mam. No i w dalszym ciągu piore ciuszki. Trochę mi to zajmuje czasu bo dość długo leżały,niektóre trochę zzlokly wiec piore najpierw w zwykłym proszku,a potem w dziecięcym. A potem mega prasowanie. Nie cierpię prasować. No i trzeba się jeszcze zaopatrzyć w aptece w niezbędne rzeczy. Jej. Ale wydatki.
Jeśli chodzi o witaj D i K to u nas dawali w szpitalu.

No i trzeba zaopatrzyć się w staniki do karmienia. Kurcze nie pamiętam jaki obwód pod biustem brałam przy synku,bo teraz wiadomo,że obwód większy :/ skleroza nie boli :/





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014080 przez baby_55
Ja póki co nie kupuję biustonoszy, po pierwszej ciąży wiem, że potem i tak mam dwa-trzy rozmiary większe, wiec lepiej potem dopasować, teraz mam tylko takie bawełniane niby biustonosze, kupilam sobie kiedyś w mothercare, bardzo wygodne na noc ido karmienia i właśnie na poczatek dopóki nie ustabilizuje się laktacja

laktatoryardo.pl/pol_pm_-3300-Bezszwowy-...aca-Bialy-7430_4.jpg

Apropos biustonoszy to mogę polecić te zupełnie jeśli nie przeszkadza wam kupowanie przez internet
www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&...15sjGLsQgQ9TTrAxdjnA

Miałam dwa od nich i nie dość że wygodne, wytrzymałe tzn nie rozciągają się, to jeszcze ładne, a teraz jest dużo większy wybór niż 3 lata temu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014108 przez Miluniaa
Ja mam jeden biustonosz do karmienia taki miekki ale nie lubie nie usztywnianych wiec nie wiem czy zwyklego nie bede nosila... tamten dostalam nowy z odzysku wiec nie wybrzydzalam nawet jak nie uzyje to oddam nastepnej przyszlej mamusce ;d;d;d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014112 przez baby_55
Ja niewyobrazam sobie bez fiszbin, ale już miseczki mogą być miękkie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014114 przez madziaska
Staniki do karmienia używałam na samym poczatku, jak piersi bolaly. Takie zwykle, bawełniane z h&m. Potem juz normalne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014123 przez Miluniaa
No własnie ja mam taki zwykly bawelniany z h&m , w domku na poczatku ponosze, a pozniej juz moje ulubione bede nosiła ;) Ja w sumie na codzien uzywam tylko Kingi jakos one mi pasuja pod kazdym wzgledem tak sie przyzwyczailam, ze naloze inny to mnie drapie ...
A kingi mam jeden 5 lat i nadal jak nowy :woohoo: uwielbiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014135 przez madziaska
Miluniaa, jestem takiego samego zdania co do staników. Na początku się przydaje właśnie taki bawełniany. Piersi bolą, są nabrzmiałe, w domu jak najbardziej się przyda. Potem przecież każdy jeden można odchylić. Dla mnie to zbędny zakup ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014147 przez Miluniaa
Dziewczyny, a moze blizej porodu zrobimy tajna grupe na fb ? Bedziemy mogly tam luzniej pogadać i zdjecia maluszkow powrzucać :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014152 przez Ewelina87
Czesc :*!

Basiula- jak twardnieje brzuch, to konieczne jest wypoczywanie. Niestety u mnie teraz jest to czestsze :/


______

Super, ze piszecie o biustonoszach. Ja normalnie mam 70 pod biustem- jaki wiec mam kupic? 75? Miseczke B nosze, wiec mysle, ze spokojnie moge taki kupic, bo mimo, ze sa teraz wieksze, to raczej nie zaliczaja sie do wielkich :D

Nam pozostaly zakupy higieniczne i pierdoly, wiec troche maz sam kupi, a reszta przez internet. Niestety ja nie moge juz latac po sllepach :/. A jak juz wszystko bedzie, to pakuje torbe :-)
Podziękowania: Basiula

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1014157 przez madziaska
Miluniaa, ja jestem jak najbardziej za fb. Tutaj jednak nie wszystko można pisać ;)
My z dziewczynami z poprzedniej ciąży do tej pory kontaktujemy się na fb.

Ewelina, chyba najlepiej stanik przymierzyć. Jeśli chodzi o te bawelniane, to one się trochę rozciagna, wiec dużo większych nie trzeba. Mi ten z h&m bardzo odpowiadał.
Jak więcej lezysz, brzuch mniej twardnieje ? U mnie tak jest. Dzisiaj caly czas na nogach i skurcze były częste i bolesne. Tylko ja tak mam od jakiś 10 tyg. Kiedy masz wizytę ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014165 przez Ewelina87

madziaska napisał: Miluniaa, ja jestem jak najbardziej za fb. Tutaj jednak nie wszystko można pisać ;)
My z dziewczynami z poprzedniej ciąży do tej pory kontaktujemy się na fb.

Ewelina, chyba najlepiej stanik przymierzyć. Jeśli chodzi o te bawelniane, to one się trochę rozciagna, wiec dużo większych nie trzeba. Mi ten z h&m bardzo odpowiadał.
Jak więcej lezysz, brzuch mniej twardnieje ? U mnie tak jest. Dzisiaj caly czas na nogach i skurcze były częste i bolesne. Tylko ja tak mam od jakiś 10 tyg. Kiedy masz wizytę ?



Kurcze, tylko, ze ja teraz ruszyc sie do sklepu nie bardzo moge, a to bielizna, wiec oddac/wymienic nie mozna :/


Tak, jak sie poloze, to jest lepiej.

W poniedzialek mam wizyte.

Najgorsza jest aplikacja luteiny :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014231 przez Basiula
Hej :)

Mi te leżenie bardzo pomoglo. Od tego dnia się tak nie przemeczam na zakupach jak ostatnim razem i nie twardnieje juz ;)

Ja wczoraj zamówilam na allegro torbę do wózka,zależało mi by miała przegródki i dodatkowe kieszenie i by nie miała tej klapy z przodu na żepy czy zatrzaski bo sie to niszczy szybko ;)
Ja kosmetyki wszystkie mam. ubranek zapas do 74nawet :silly: łóżeczko tez jest, jedynie w grudniu materac do łóżeczka i ochraniacze i prześcieradla. Aha jeszcze chce przewijak na stelażu kupić z półką ;) i do mnie potrzebne do szpitala drobiazgi ;)

Ja mam szeroki obwód pod biustem 86.5 i musze zawsze przymierzyć :angry: bo ostatnio kupiłam C 85 niby a ciasny i go recznie rozciągam :huh: a nieraz kupiłam 80 i pasował. z tymi rozmiarami to chore ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014260 przez Miluniaa
Obyśmy jeszcze troche dotrwały w 2 paku i bedzie dobrze :P
A ja już zaczynam czuć cięzar maluszka jak dłużej poleze na boku to boli mnie biodro pewnie od cieżaru :whistle:
Ubranka też już mam nic nie bede kupować teraz jak pieluszki w promocji to kupuje :) W Biedronie fajne to duże paki są co raz sobie kupie bede miała zapas, a akurat nikt z moich znajomych nie skarżył się na uczulenie od nich wiec tez jestem dobrej mysli :) Kupiłam też na promocji za ok 7 zł ta paczkę malutkich z wycieciem na pepek ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014264 przez baby_55
Jak dobrze pójdzie to jutro wychodze do domciu :-) Jupiiii

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014272 przez Miluniaa
Super czyli jest lepiej ?? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl