BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE STYCZEŃ 2016

8 lata 10 miesiąc temu #987036 przez madziaska
Agnessa, podziwiam Cie, ze chcesz tak dlugo pracowac. Ja z Hania szybko poszlam na L4. Teraz czekam do zakonczenia roku szkolnego, potem mam wakacje i mysle, ze juz nie wroce. Kiedy idziesz na prenatalne ???

Misia88, Hania bardzo sie cieszy, od dluzszego czasu pytala kiedy bedzie starsza siostra ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987131 przez agnesssa
Madziaska Z Maksiem pracowałam do 8 m-ca, a teraz planuję tak do końca października, ale wszystko będzie zależało od samopoczucia, bo nie kosztem maluszka. Ja pracuję u siebie to trochę inaczej motywuje ;) W poniedziałek idę na wizytę tą prywatną to pewnie będą prenatalne, mam nadzieję, że sprawdzi przepływy itp. Już się denerwuję a tu jeszcze tydzień prawie czekania :blush:

Misia Jakież to by było proste jak by rodzeństwo w Smyku rozdawali ;)






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987153 przez madziaska
Agnessa, no tak, jak sie u siebie pracuje to sprawa wyglada inaczej ;)
Ja mam wizyte za 3 tyg, mialam miec za dwa, bo wlasnie to badanie prenatalne, ale wyjezdzamy, wiec dr powiedzial, ze moze byc tydzien pozniej. Zastanawial sie jednak, bo zarodek jest starszy z usg. Za trzy tyg. bede w 12t6d, wiec na prenatalne ok. Jednak jak wynika z usg to bedzie 13t4d, wiec chyba juz za pozno???? Sama juz nie wiem co robic :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987203 przez agnesssa
Z tym, że biuro mam w innym mieście, dojeżdżam 25 km, póki zmieszczę się w samochodzie to będę jeździć :P ;) Prenatalne robi się między 10-14tc więc będzie dobrze jak pójdziesz za 3 tyg. Swoją drogą czas mi ucieka jak szalony dopiero co byłam na wizycie gdzie widziałam jak puka serduszko a tu już 4 tygodnie za chwilę mijają :ohmy: Jak mi cała ciąża tak minie to nie zdążę się obejrzeć a już będzie czas rodzić ;) Ten ostatni miesiąc zawsze jest najgorszy i się wlecze ale ze nam wypada grudzień to przez gorączkę świąteczną pewnie też minie szybko ;)






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987317 przez madziaska
Ooo jak do 14 tyg to dobrze, myślałam, że trzeba zrobić do 13. O porodzie nawet nie chce myśleć, mam traume po ostatnim ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987396 przez misia88
madziaska Wyrobisz się spokojnie z tym USG prenatalnym :)
Aż tak źle było przy pierwszym porodzie? Pocieszę Cię, podobno kolejne porody są szybsze i lżejsze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987419 przez Miluniaa
Ja dzisiaj mam wizyte ... boje sieeeee!! trzymajcie kciuki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #987470 przez agnesssa
Dobry :)

A ja dzisiaj byłam na pobraniu krwi, poszłam ze skierowaniem od lekarza z NFZ i zapłaciłam 200zł :ohmy: :ohmy: :ohmy: W laboratorium mi powiedzieli że różyczka toxo HIV są odpłatne nawet jeżeli są na skierowaniu, więc musiałam zapłacić....ale nie dawało mi to spokoju i poszukałam info w necie i wg ustawy te badania są refundowane przez NFZ dla kobiet w ciąży. Tak się zdenerwowałam, że nas w ciula robią, że stwierdziłam że koniec z wizytą na NFZ bo to bez sensu, nic nie zaoszczędziłam, a jeszcze wyniki nie trafią do moich rąk tylko bezpośrednio do poradni K :blink: Wrrrr, pójdę do tego laboratorium z ustawą i powiem że są złodziejami :angry: :angry:

Milunia Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze, daj znać koniecznie po wizycie jak tam :)

Madziaska O samym porodzie to też jeszcze boje się myśleć, bo po 3 dniach na porodówce ze skurczami które już były co 2 min ale brakiem skracania szyjki , na koniec zrobili mi cesarkę. ze to była niedziela wieczóry to Maksia zobaczyłam dopiero po 16h, to były najgorsze godziny w moim życiu :blush:

Jak byłam wczoraj po skierowanie to gin zrobiła mi USG i nawet dostałam zdjęcie, tak wygląda moja dzidzia, już prawie 4cm ma :laugh:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987473 przez Miluniaa
agnesssa ja robilam tokso na nfz i nie placilam nic ... oszusci Ci sie trafili jacys tyle jest wydatkow dla dzidzi trzeba bedzie wyprawke kupic , a tu jeszcze na każdym kroku probuja zedrzec z czlowieka kase... ja dzisiaj ide swojego gina prosic o badanie grupy krwi i ciekawe co powie moze tez kaze na wlasna reke robic ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987476 przez agnesssa
Milunia no oszuści, a jeszcze pytałam dlaczego mam płacić skoro jest na skierowaniu, to mi właśnie powiedziała, że nie jest refundowane, nie miałam żadnej wiedzy na ten temat więc zapłaciłam, ale nie omieszkam zrobić afery i w laboratorium i u lekarza, bo to jest chamstwo :angry:
Grupa krwi również jest refundowana, więc się nie daj ;)






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987485 przez madziaska
Dziewczyny ja robilam ostatnio 9 badan ze skierowaniem, w tym toxoplazmoza, różyczka i nic nie placilam.

Agnessa, sliczny dzidzius :) Chyba dziewuszke chciałabyś co ??? Mi sie marzy druga dziewczynka ;)

Milunia bedzie dobrze, daj znać po wizycie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987541 przez Miluniaa
Jestem po :) Dzidzia ma 1,5 cm serduszko pieknie bije , badania wszystkie ok wiec jestem mega szczęśliwa :):):)
No i dostalam skierowanie tym raze na hiv i grupe krwi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #987673 przez agnesssa
Madziaska Marzy mi się córeczka, od zawsze chciałam mieć pierwszą córkę, ale jest Maksio i jest super, ale teraz to aż się boję, że poczuję rozczarowanie jak będzie drugi chłopak :blush: Strzelaliśmy w dziewczynkę :P :P A oboje z mężem mamy przeczucie że będzie chłopak, bo wydaje nam się, że nie będziemy mieli tyle szczęścia :huh:

Milunia Bardzo się cieszę, że wszystko ok i że serduszko ładnie puka, 1,5 cm szczęścia :laugh:

Jak pokazałam Maksowi zdjęcie USG to mówi do mnie "Mamusia wyciągnęłaś dzidzię z brzuszka?! :laugh: :laugh: :laugh:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987726 przez madziaska
Milunia, cieszę się, że z maleństwem ok, niech zdrowo rośnie :)

Agnessa, w takim razie życzę dziewczynki :)
Maksiu slodziak :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987732 przez Ewelina87
Cześć, Szczęśliwe Przyszłe Mamuśki! :)

Mam na imię Ewelina i dołączam do Waszego grona! :)

Po długich staraniach nareszcie udało nam się! :) Jesteśmy z mężem prze-szczęśliwi :). Termin mamy na 21.01.2016r. Jest to moja pierwsza ciąża.

Obecnie jesteśmy przy końcówce 10. tygodnia :)

Modlę się, aby wszystko było dobrze i w styczniu pojawi się na świecie zdrowiutkie Maleństwo :).

Już jesteśmy po dwóch wizytach i USG :) Kolejna wizyta na początku lipca. Niestety należę do przewlekle chorych, dlatego jeśli któraś z Was także choruje na niedoczynność tarczycy z Hashimoto, to chętnie wymienię się doświadczeniami i informacjami na ten temat :)



Pozdrawiam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl