BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE STYCZEŃ 2016

8 lata 9 miesiąc temu #988440 przez Miluniaa
Ewelina ja nie wiem czy bym chciala zeby tesciowa byla bym sie zwyczajnie wsytdzila ;p;p ale jak nie masz z tym problemu to bedziesz miala super opieke :)
No ja z tymi krotami to tak jak mowilas czolo ale tylko i wylacznie :)
Też czasami mdlosci mi dokuczaja zauwazylam ze nie moge doprowadzac sie do stanu glodu, bo jak tylko czuje glod zaczynaja sie mdlosci zjem i przechodzi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #988442 przez madziaska
Ewilia87, to musisz miec super tesciowa ;) Moja tez byla "fajna" dopoki Hania sie nie urodzila hehe ;) Teraz to wolalabym w ogole jej nie ogladac :sick:

Milunia, ja jeszcze niedawno tak mialam, ze jak bylam glodna, to lekkie mdlosci mnie dopadaly. Teraz juz wszystko przeszlo ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #988443 przez Ewelina87
Miluniaa- teściowa będzie po prostu przy mnie, nie będzie odbierać porodu ;). I szczerze mówiąc... tyle się naoglądała przez całe życie gołych pup rodzących, że nie robi to na mnie wrażenia hihihi :) Słyszałam o kobietach, które chciały rodzić z ojcami :o to, to jest dla mnie tak delikatnie mówiąc... dziwne.

Z tymi mdłościami z głodu to prawda- a najgorsze jest, jak ja np. muszę na czczo wziąć leki i pół godziny odczekać zanim coś zjem czy wypiję. Póki co- nie miałam sytuacji, bym wymiotowała w tym czasie :) Trzymam się w ryzach dzielnie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #988544 przez Miluniaa
Z ojcem ? ło matko to juz dla mnie jest nienormalne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #988716 przez Ewelina87

Miluniaa napisał: Z ojcem ? ło matko to juz dla mnie jest nienormalne


Aż ciśnie się na usta słowo "patologia" :P


madziaska Pewnie za dużo się wtrąca do wychowania, co? :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #988720 przez Miluniaa
hej dziewczynki jak samopoczucie ? Kidy macie wizyty ? ja sie nie doczekam do konca lipca juz bym chciala zobaczyc fasolke ;p;p
Ewelina ustaw suwaczek jak masz ochote :) łatwiej nam bedzie porownywac ktora jest w ktorym tygodniu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #988736 przez Ewelina87

Miluniaa napisał: hej dziewczynki jak samopoczucie ? Kidy macie wizyty ? ja sie nie doczekam do konca lipca juz bym chciala zobaczyc fasolke ;p;p
Ewelina ustaw suwaczek jak masz ochote :) łatwiej nam bedzie porownywac ktora jest w ktorym tygodniu :)


Ja mam wizytę 6 lipca, to już 3. wizyta :). A czuję się dziś nawet dobrze :). A Ty jak tam?


Zaraz ustawię suwaczek :)


EDIT: Dziewczyny, te suwaczki kłamią :P. Musiałam ustawić wcześniejszą datę porodu, aby dobrze pokazywał tygodnie ciąży. Dziś dokładnie mam 11. tydzień i 4. dzień ciąży, a te suwaczki dziwnie zaniżają tygodnie :P. A wg OM termin mam 17-18 stycznia :P. Dlaczego tak jest, powiedzcie mi ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #988768 przez agnesssa
Ewelina Na zdjęciu może tak wyszedł, bo generalnie jest dość mały ;) Mniejszy od swoich rówieśników :) To fajnie, że będziesz miała taką doświadczoną osobę przy sobie, przynajmniej zadba o Ciebie i maleństwo i nie da sobie w kasze dmuchać ;) Przy pierwszym porodzie był ze mną mąż (do czasu bo jak się okazało że skończy się CC to na operacyjną już sama szłam) w sumie był biedny tak zdezorientowany, że mimo wsparcia z jego strony to żałowałam, że w pobliżu nie było mojej mamy która by dopilnowała kilku spraw :huh:

Mój suwaczek też musiałam skorygować o jeden dzień żeby dobrze pokazywał, nie wiem jak to jest, na jakiej podstawie liczą :blink:

Ja z OM mam termin na 8 stycznia, a z pierwszego USG na 18 stycznia, teraz jak byłam to był 12 stycznia więc zobaczymy, a urodzę pewnie ostatnia z mamusiek styczniowych w lutym :P :P
Z Maksiem miałam termin na 16 września, z USG od początku wychodziło 25 sierpień a urodziłam 30 września :silly:


Madziaska No właśnie, najważniejsze , żeby zdrowe było :) Z teściami to różnie bywa :unsure: Ja z teściową jeszcze nie mogę narzekać za to teść na mnie działa wyniszczająco :S :S

Milunia
No właśnie jak dochodzi do głodu to jest chyba jeszcze gorzej niż po jedzeniu, chociaż w sumie to nie wiem kiedy jest gorzej :blush: Generalnie :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: nie jest fajne uczucie.

Nawet jak się wody na czczo napije to zaraz wymiotuje :angry: I dzisiaj od rana w cale nie czuje się lepiej :dry: Już zaczynam marzyć o drugim trymestrze :P






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #988818 przez Miluniaa
Ewelina to moze ustaw na babyboom ;) My tu w wiekszosci mamy z tej strony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #988878 przez Ewelina87

Miluniaa napisał: Ewelina to moze ustaw na babyboom ;) My tu w wiekszosci mamy z tej strony



To samo jest na każdej stronie z suwaczkami :/. Ja nie wiem... To chyba próbuje wyliczyć autentyczny termin zapłodnienia :D Chociaż i tak to dziwaczne :D


Ale zmieniłam na babyboom, bo jest ładniejsze ;). No... z tym, że o tydzień musiałam cofnąć sobie miesiączkę haha :D


PS. W razie wątpliwości- daję linka to obliczania tygodnia ciąży ;)

www.bobovita.pl/home/ciaza/rozwoj/narzed...Cipn2IIgsaAnWf8P8HAQ

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #988879 przez Miluniaa
Nie wiem mi na babyboom pokazuje identycznie jak wyliczyl mi lekarz z okresu z tym ze teraz mam 8 tydz i 6 dzien to znaczy ze trwa 9 tydzien, za 2 dni zaczynamy 10 :) Mi się zdaje, że powinno pokazywac ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #988882 przez Ewelina87

Miluniaa napisał: Nie wiem mi na babyboom pokazuje identycznie jak wyliczyl mi lekarz z okresu z tym ze teraz mam 8 tydz i 6 dzien to znaczy ze trwa 9 tydzien, za 2 dni zaczynamy 10 :) Mi się zdaje, że powinno pokazywac ok


W takim razie powinno pokazywać Ci 9. tydzień i 6. dzień, bo trwa dziewiąty i zaraz zacznie się dziesiąty :P

Z Twojego suwaczka wynika, że ostatnią miesiączkę miałaś 1 maja. Czyli termin porodu na poczatek lutego. :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #988884 przez Miluniaa
nie nie ewelina od 0-1 tyg to 1 tydzien od 1-2 drugi itd. Wylicz sobie recznie i zobaczysz, że suwaczek dobrze pokazuje:) Teraz ustawiłaś sobie 12 tydzien ciazy.
Dziewczyny jestescie bardziej doswiadczone kto ma racje ?? :):):) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #988886 przez Ewelina87

Miluniaa napisał: nie nie ewelina od 0-1 tyg to 1 tydzien od 1-2 drugi itd. Wylicz sobie recznie i zobaczysz, że suwaczek dobrze pokazuje:)
Dziewczyny jestescie bardziej doswiadczone kto ma racje ?? :):):) ;)


Spróbuj tutaj wyliczyć :P
www.bobovita.pl/home/ciaza/rozwoj/narzed...Cipn2IIgsaAnWf8P8HAQ

Pogmatwane to :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #988888 przez Miluniaa
No zrobilam wychodzi mi 9 tydz no i suwaczek tez pokazuje 9, bo od 8 i 1 dzien liczymy 9 :) Jak ustawie o tydzien wczesniej to bedzie pokazywal 10 tydz, a za 2 dni 11 ;)
Data porodu wychodzi wg tego na 30 stycznia ale mam wg lekarza 29

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl