BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE STYCZEŃ 2016

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #990091 przez Ewelina87

agnesssa napisał: Dzięki dziewczyny za wsparcie :)

Madziaska Z Maksem do 5 miesiąca wymiotowałam tak mniej więcej do 18tc, mam nadzieję, że tym razem szybciej odpuści ;) Od 18 lipca jedziemy na urlop i wolałabym się już dobrze czuć ;) Gdzie się urlopujecie? Fajnie, ze pogoda Wam przypasowała :)

Milunia Też wolę kompletować wyprawkę szybciej niż później, z ubrankami wstrzymam się do momentu kiedy będę znała płeć, a tak już kołyski oglądam i wózki :P :P Ale tylko oglądam a kupować będę jak będzie przypływ gotówki ;)

Ewelina Dla mnie w Pl 27 to już upał :) Też najlepiej lubię taką temp. Szkoda tylko, że Na pomorzu nawet jak jest upał to wieje chłodny wiatr :unsure:


No... Przeraża mnie wizja tych 37 stopni, które zapowiadają :/. Podmuchaj trochę w stronę kuj.-pom. tym chłodkiem znad morza ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990092 przez madziaska
Ewelina, nie rób smaka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990097 przez Ewelina87

madziaska napisał: Ewelina, nie rób smaka ;)



Dawaj do Bydgoszczy :D
Podziękowania: madziaska

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990107 przez agnesssa
Ewelina jesteś z Bydgoszczy? To moje rodzinne miasto, cała moja rodzina tam mieszka i jesteśmy tam średnio raz w miesiącu :cheer:

Madziaska Ale macie fajnie :) To życzę udanego wypoczynku :)






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990119 przez Ewelina87

agnesssa napisał: Ewelina jesteś z Bydgoszczy? To moje rodzinne miasto, cała moja rodzina tam mieszka i jesteśmy tam średnio raz w miesiącu :cheer:

Madziaska Ale macie fajnie :) To życzę udanego wypoczynku :)



ooooooo, to możemy się kiedyś spotkać :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990311 przez Miluniaa
Witam sie w ten upalny dzionek jak tam mamuski sie czujecie ? :)
JA niestety dzisiaj z rana doprowadzilam sie do glodu bo nie chcialo mi sie wstac i wymiotowalam ale jednorazowa przygoda zjadlam i juz jest ok :) maly ludzik, a jaka rewolucje przeprowadza w organizmie;p;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #990313 przez natkka
Sorki Dizewcyzny, że wam się wtrącilam do wątku, ale Kibicuje Milinii :) Miluniaa dbaj o siebie :)
Podziękowania: Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #990346 przez Miluniaa
Natka kochana udzielaj sie z nami razem jak beda lutowki mysle, że tez bede pisała, bo mam termin na 29 to bardzo prawdopodobne, że przenosze dzidzie na luty ;) Chodz do nas bedzie nam raźniej :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #990358 przez Ewelina87
Ja siedzę we wschodnim pokoju, więc już tutaj słońca nie ma i jest przyjemnie. Za to kot uciekł na balkon, bo słońce już go nie opala :D

Dowiedziałam się, że obecne wyniki mam super, więc ucieszyło mnie to bardzo :)

Milunia- mały ludzik, ale wielka MIŁOŚĆ :)

agnesssa lada moment i pozna płeć :) PS. w jakiej dzielnicy Twoja rodzinka mieszka> :)



Aaaaa... i po wczorajszej grochówce było widać ciążę hahaha :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990370 przez agnesssa
natkka A Tobie jeszcze raz gratuluję :)

Milunia Dobrze, że jednorazowa przygoda, oby się nie powtórzyło, ale rozumiem że Ci się wstawać nie chciało ;) Ja Wstaję o 5 bo na 6 do pracy śmigam :)

Ewelina Ja mam prawie całą rodzinę w Bydgoszczy więc właściwie w każdym zakątku :P Ale ja sie wychowywałam na Miedzyniu. Co do płci jestem juz taka ciekawa czy na najbliższej wizycie się ujawni Maleństwo :) Maksiu w 12tc pokazał co ma między nóżkami ;)






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #990375 przez Ewelina87

agnesssa napisał: natkka A Tobie jeszcze raz gratuluję :)

Milunia Dobrze, że jednorazowa przygoda, oby się nie powtórzyło, ale rozumiem że Ci się wstawać nie chciało ;) Ja Wstaję o 5 bo na 6 do pracy śmigam :)

Ewelina Ja mam prawie całą rodzinę w Bydgoszczy więc właściwie w każdym zakątku :P Ale ja sie wychowywałam na Miedzyniu. Co do płci jestem juz taka ciekawa czy na najbliższej wizycie się ujawni Maleństwo :) Maksiu w 12tc pokazał co ma między nóżkami ;)



Ojaaaaaa! Ciekawa jestem czy będę miała robione USG w poniedziałek. Bo skoro Ty już w 12tc znałas płeć, to ja w 13tc tez mam szanse :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990467 przez Miluniaa
A ja bede miala usg w 14tym czyli tez mam szanse :) ale jestem ciekawa co to za lokator ;p;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990520 przez Ewelina87

Miluniaa napisał: A ja bede miala usg w 14tym czyli tez mam szanse :) ale jestem ciekawa co to za lokator ;p;p


Przedwczoraj przechodziliśmy przez dział dziecięcy w H&M. Nie wiedziałam na co patrzeć- oj, jak ja nie mogę się doczekać aż moja Mała Miłość pokaże co ma między nóżkami hihihi :)

PS. używam szarego mydła w płynie do mycia buźki i twarz dużo lepiej wygląda. No i cały czas na noc smaruję się dziecięcym kremem Babydream. Także jakby któraś chciała spróbować walki z brzydactwami hormonalnymi- polecam tę metodę :P Na mnie działa ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #990567 przez Miluniaa
Rośniemy jak na drożdzach ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #990679 przez Ewelina87

Miluniaa napisał: A dzisiaj my już wyglądamy tak :) Rośniemy jak na drożdzach ;p



:ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:


U mnie nic. Dopiero jak coś zjem :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl