BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE STYCZEŃ 2016

8 lata 7 miesiąc temu #1008218 przez Miluniaa
Hej mamuśki ! moja królewna waży całe 500 g :):):) jak to lekarz powiedział Kawał Baby ! :D:D:D
Wszystko super , pomierzył posprawdzał mała jest zdrowiutka i nadal dziewczynką :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1008223 przez Ewelina87
agnesssa- współczuję! Życzę szybiego powrotu do zdrówka!! :*

Miluniaa- no i super, że wszystko w porządku z córunią :*



agamo napisał: Ewelina i u nas oglądaliśmy naszego pierworodnego jak pił wody bo spał przy usg i musieliśmy go obudzić by sie obrócił a on pierwsze co jak wstał to zaczął pic :) heheh szczerze do teraz tak ma ze jak sie obudził to sie ubieramy i idziemy na piciu :)


Cudny widok, prawda? :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008281 przez Basiula
Agnessa dużo zdrówka dla Ciebie, na pewno będzie dobrze :) też mam wizytę w poniedziałek :)

Madziaska te nasze córcie to duże panny :) moja mała będzie miała już ponad pół kilo jak tydzień temu miala 475 ;) najważniejsze, że wszystko dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008308 przez Miluniaa
Ewelina a Ty na kiedy masz wizyte ?? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008316 przez agamo
Aganessa a nie chcesz isc na zwolnienie? Wspolczuje ze musisz pracować jak praca ci nie służy. U nas niestety tez musze pracować mimo iz nie bardzo chce ale na tym etapie oszczędzam sie jak moge a i troche nosa im ucieram :p hehehe a co tam niech wiedza ze sobie nie dam chociarz na koniec (bo nie zamierzam tam wracac) Tak czy owak duzo zdrowka i niech dolegliwości szybko przejdą a ciaza niech szybko smignie i miejmy juz te maluchy po tej stronie! Choc pamietam jak sie Kacper urodził i w ciazy mowilam niech sie juz urodzi to sie nie bede tak martwić czy wszystko jest z nim ok. Jaka ja byłam głupia tak myśląc bo jak sie urodził to martwiłam sie jeszcze bardziej a bo to a bo tamto Bo człowiek sie martwi zeby wszystko było ok a bo szczepienia i wszyscy straszą a bo zaczyna chodzić i zeby krzywdy sobie nie zrobił Zmartwień masa dopiero była przede mną grunt ze chociarz na te teraz jestem w stanie jako tako wpłynąć na te w brzuchu juz gorzej

Miluniaa gratuluje pięknego kawałka baby :p hehehe I Basiuli również!! Oj rosną te nasze malenstwa ciekawa jestem jak sie ma tam moja maleńka!

Ewelina widok był śmieszny :p ze wszyscy mieliśmy ubaw bo po paru wygibasach i próbach obudzenia i zmuszenia małego do obrotu on nie chciał za nic sie obudzić a jak go juz dobudzilismy to jego otwieranie i zamykanie ust przy częściowym kopaniu nogami wyglądało jak dobry nerw :p hehehe jakby mały sie na nas wydzierał I babka nam wtedy powiedziała ze mały wody pije Widok mam przed oczami do tej pory i pewnie długo zostanie!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008338 przez andzia_zg
Faktycznie duże te Wasze dziewczyny :-) ja nam wizytę dziś popołudniu. Ciekawe jaki mój Czarus juz jest duży.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1008456 przez Ewelina87
miluniaa- 26 pazdziernik :). Andzia- i jak tam? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1008462 przez andzia_zg
Ja juz po wizycie. Wszystko ok z synusiem. Jedyne co lekarz się przyczepił to moja waga. Wg niego za dużo przytyłam od ostatniej wizyty. dziwne bo w poprzedniej ciąży więcej tylam niż teraz. Ogólnie jestem chuda,a ten mnie powalił mówiąc, że powinnam w ciąży przytyć z 12kg,a ja mam już 7kg na plusie. kurcze w poprzedniej ciąży przytyłam 21-22kg nie opychajac się wcale słodkim. Poprostu taka chyba mam naturę. Nie dziwię się jakbym była gruba i bym mocno tyla, a ja jestem wysoka i szczupla. Kazał mi w ogóle nie jeść białego pieczywa. Powiem Wam,że dziwnie mi się zrobiło na tej wizycie...

Kolejna wizyta 29 października





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1008466 przez milcia80
Hej hej.
Ja też po wizycie, miałam w zeszłym tygodniu ale nie mogłam sie zabrać za pisanie. Mój chłopak waży już 850 g i jest wszystko dobrze, z nim jak i ze mną. Moja szyjka długa na 4 cm, wszystko pozamykane. Jednak z uwagi na moje przejścia w poprzedniej ciąży doktor zasugerował aby profilaktycznie podać mi sterydy na rozwój płuc maluszka (w razie jakby się coś przedwcześnie zaczęło dziać). Tak więc 6 października idę do szpitala prawdopodobnie na 3 dni.
Muszę się pochwalić, że w sobotę miałam sesję ciążową w plenerze, zmarzłam jak nie wiem, ale świetnie się bawiłam i czekam teraz na fotki :)

andzia_zg super że cukrzycy nie ma. Co do bólu pleców jak za długo siedzę to bolą, szczególnie dolny odcinek i wtedy muszę się położyć. Mam też bóle kości ogonowej, kiedyś sobie odbiłam i teraz niestety przez to cierpię. Chociaż gorzej było na początku ciąży teraz tak często mnie kość nie boli.
co do butelek ja chcę kupić tommee tippe. Na razie na początek tylko dwie buteleczki potem zobaczymy czy będą potrzebne czy nie.
Super ze po wizycie ok. A to nie tak jest że przy drugiej ciąży można więcej przytyć? I chyba 7 kg to nie dużo? Chociaż ja nie wiem bo u mnie waga przez cukrzyce stoi w miejscu.

Ewelina te moje skurcze to mam przeważnie popołudniu, chyba za dużo latam, muszę zwolnić. Chociaż doktorowi mówiłam ale on nic nie widział nieprawidłowego. Ale kazał się oszczędzać. Trzeba zwolnić.

madziaska też zainwestowałam w leginski, najwygodniej mi się chodzi. Chociaż zaczęłam się zastanawiać ostatnio nad jeansami tylko czy to warto na te 3 mce kupować. No i boję się trochę przez neta zamawiać bez przymierzania.

Basiula witaj rownież :) wózeczek fajny :) my wybraliśmy Camarelo Carera. Ostatnio jeszcze zastanawiałam się nad nosidełkiem i zdecydowaliśmy kupić Cybex Aton 3. No i gratuluję córeczki :)

agnesssa współczuję przejścia jelitówki, mam nadzieję że już jest ok?? A jest opcja żebyś wcześniej poszła na zwolnienie? Ja jak siedzę za długo też brzuch boli no i maluch mnie kopie, nie podoba mu się chyba taka pozycja, i mam potem wyrzuty sumienia że za bardzo siedzę skulona i małemu może przez to niewygodnie że tak kopie.

Miluniaa ja na szczęście ze spaniem na lewym boku nie mam problemów, chociaż przed ciążą uwielbiałam spać na brzuchu i teraz mi czasami tego brakuje. Najczęściej więc śpię na lewym ale nie powiem na prawym też mi się zdarza pospać :)
Co do 22 tc moja córcia jak się urodziła miała 570 g i tak to była kruszynka. Strach było dotknąć ta skóra taka delikatna i cieniutka.
Ogólnie w tej ciąży miałam kryzys w 22 tc, bałam się strasznie powtórki. Cieszę się że już to minęło, że jest ok i że już mam 26 tc.
a mi wyskoczyły rozstępy :( najlepsze, że tylko z jednej strony brzucha, z drugiej nie mam w ogóle. A do tego mam tak suchą skórę że na brzuchu mi się łuszczy. Muszę coś dobrego kupić. Smarowałam się oliwką ale chyba już teraz mi to nie służy za bardzo.
No i super wieści po wizycie :) całe pół kg szczęścia :)

baby_55 jak się czujesz?? jak gardło?? Kiedy imprezka córci??

agamo a jak długo chcesz pracować??

Jej starałam się wszystkim odpisać :) Mam nadzieję że jest to czytelne :) Musze odpisywać na bieżąco bo potem ciężko nadrobić, a piszecie dużo :)
Wstawiam foteczkę co prawda nie z sesji ale taka tam z brzusiem :)

edit
Właśnie dostałam foteczkę z sesji :) a co tam pochwalę się :D

Dagna nasz malutki Aniołeczek [*] (22 tc)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1008471 przez Basiula
Andzia ja bym sie tymi słowami nie martwiła, lekarz przesadza moim zdaniem. Jesteś normalnie szczupła to możesz więcej przytyć, te 12kg to zalecane dla osób ,które troszke więcej ważą, osoby szczupłe mogą więcej przytyć. Ja też jestem szczupła i dopiero od 15tyg zaczęłam przybierać na wadze, teraz będę miała ok 6kg na plusie .. przy moim bmi z tego co czytałam mogę przytyć 16kg (ale pewnie będzie mniej) ja to się długo martwiłam, że za mało przybieram na wadze, ale moja gin powiedziała, że idealnie nie za dużo ani mało. Więc nic się nie martw :) każda z nas inaczej przechodzi ciąże i inaczej tyje ;)

Milcia 80 dziękuje :) bardzo fajna sprawa z taką sesją :) super pamiątka i i śliczny brzuszek :) powodzenia będzie wszystko dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008494 przez Miluniaa
milcia80
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008503 przez Ewelina87
andzia- coś mi się też wydaje, że ten lekarz przesadza... Moja Pani dr ostatnio cieszyła się jak widziała, że śmignęłam z wagą :P. Od pierwszej wizyty przytyłam 5 kg, a od początku ciąży na pewno 6kg (tak, jak Wam pisałam- brzuch długo był niewidoczny, a waga rosła od razu, czego okiem nie było widać ;) ).

milcia- podziwiam Twoje zaangażowanie w nadrobienie dłuuugich zaległości :D. Zdjęcia z sesji śliczne! My też będziemy mieć sesję, ale raczej nie w plenerze... Chociaż kto wie- jesień mamy piękną :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008525 przez milcia80

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ewelina no w końcu wzięłam się w garść i nadrobiłam :) Dziękuje :) Siostra mówiła że w studio też zrobimy ale to pewnie pod koniec października :) Jeśli pogoda będzie dopisywać to warto w plenerze też zrobić :) Fajna zabawa jest :D szczególnie jak ma się za towarzystwo 4 letnią siostrzenicę której się nudzi hihi (na zdjęciu mała łobuziara :))

Dagna nasz malutki Aniołeczek [*] (22 tc)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008527 przez Miluniaa
Milcia piekne fotki!
Ja teraz tez czekam do tego magicznego 26 tyg i jak mala przekroczy 1 kg wszystko wtedy juz jest bardziej stabilne i ma duze szanse w razie szybszego porodu na zycie...
Ja myslalam, ze kazdego wczesniaka sie ratuje... nawet przeciez w tym serialu moje 600 g szczescia ratuje sie maluszki z 600 g ...
Ale ja wierze, ze u nas bedzie dobrze i urodzimy w 40 tygodniu;d;d;d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008532 przez Miluniaa
A i wiecie co sobie pomyslalam, ze ja do porodu umre z nudow ... siedze w domu maz w pracy poza komputerem, tv i sprzataniem ja nie mam nic do roboty ... ja bym chciala chodzic chociaz na kilka godzin do pracy ale to nie mozliwe ... a na 8 to bym nie byla w stanie ;p;p no niech ten czas szybciej leci ! jak ja nie lubie bezczynnosci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl