BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE STYCZEŃ 2016

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1009135 przez Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009155 przez Basiula
Dzięki Agnesssa :) ja mam z okresu termin niby na 31, a z usg na 25, ale to wiadomo się zmienia :D byle było dobrze :) wypoczywaj ile możesz :)

Ja mam glukoze 75% i razem przed wypiciem pobieranie krwi na morfologie i glukoze, 2godziny czekania w poczekalni :blush: bo nie można nigdzie chodzić po tym i kolejne pobranie :dry:

Milunia ja z chemikaliami tez, niestety trzeba :unsure: zawsze mam otwarte okno na ościerz i buzie bluzka zakrywam jak zaczynam coś czuć :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009157 przez madziaska
Miluniaa, ja oprócz mycia okien robię w domu wszystko jak przed ciążą. Łazienkę szoruje co drugi dzień, meble kuchenne raz w tyg. Do tego naczynia i wiele innych rzeczy, wiec detergenty u mnie na co dzień. Nie da się tego wyeliminować. Z mężem masz dobrze ;) Moj pracuje do wieczora, więc nie ma kiedy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009164 przez baby_55
Z chemikaliów używam tylko domestosa do WC resztę sprzątam soda i octem, wiec nie mam problemu z wydychaniem, oduczylam się chemikaliów przy dzieciach ;-) bo zawsze chcą pomagać :laugh:

Co do sprzątania to w większości wszystko robię sama, z małą pomocą reszty, bo mi pracuje a ja w domu wiec szkoda mi to zwalić na niego, ale za tydzień sobie i nie wszystko robię na raz, wiec jakoś leci
Na pewno z myciem okien mąż mi pomoże bo juz blagaja o ratunek :-P

Jest jedna rzecz, którą robię codziennie, odkurzanie lub zamiatarki inaczej na podłodze mam "koty" i mnóstwo odruchów, a mam deskę w kolorze mahoń, więc widać na tym każdy okruszek, masakra normalnie, bez tego nie dałoby rady, rano tuż przed albo tuż po śniadaniu zamiatam i jakoś to wygląda, jak ktoś ma wpaść to wtedy zamiatam popołudniu, przed odwiedzinami :-P

Agnessa dziewczynki, często są mniejsze niż chłopcy, odpoczywaj i zbieraj siły :-)

Basiula śliczne fotki :-)

Idę się obzerac, bo na obiad zrobiłam ryż z jabłkami na specjalne zamówienie męża ;-) Mmmmm pychotka :-D
Co dzisiaj podajecie na obiad?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1009170 przez Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009177 przez Basiula
Ja pewnie też do samochodu wyjde :P

Ja właśnie na obiad ziemniaczki z masełkiem, kapusta kiszona ale gotuje ją z dodatkiem marchewki , cebuli i cukru :P jakoś wole troszkę na słodko bo do kwaśnego mnie nie ciągnie :P i do tego taki własny pomysł na pierś z kurczaka - pokrojona w średnią kostkę do tego jajka wbijam, zcieram zółty ser, troszkę mleka, mąki, przyprawy, bulka tarta i wszystko mieszam i nakladam na patelnie dużą łyzką i formuje od razu :) coś innego Pycha :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009181 przez Ewelina87
Oj, ale narzekacie z tym sprzątaniem :P

Ja muszę wszystko robić zupełnie sama, tylko w weekendy mąż na szybko coś zrobi. A, że pedantka jestem, to nie wytrzymam w syfie i haruję.

A jakby ktoś pytał, to sama nie jestem do brudzenia, bo kot robi to za dziesięciu :P


Ja dziś mam pomidorową, a właściwie miałam, bo już zjadłam z dwóch talerzy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009188 przez madziaska
Ja juz obiad dawno zjadlam ;) Dzisiaj na szybko ryba z ziemniakami i buraczki z jablkiem ;)

Ja lubię sprzątać ;) Z reszta nie bardzo się nad tym zastanawiam. Ciąża nie choroba ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1009194 przez andzia_zg
Jeśli chodzi o chemikalia to niestety nie da się tego uniknąć. Do kibelka trzeba dac domestosu. Mężowi zostawiam tylko kabinę prysznicowa.
A porządki robie juz rzadziej. Moje chłopaki to uwielbiają rozwalić wszystko - i ten duży (mąż) i ten mały (syn) Kiedyś sprzątalam cały czas a teraz mam dość,bo dopiero co posprzątam i juz narozwalaja i się tylko wsciekam. nie pomagają prośby. Wiec sprzątam co któryś dzień.

A ja dziś na obiad miałam ziemniaki,kurczaka smażonego i sos grzybowy

Agnesssa u nas imię tez wybrane wiec możesz dopisać do tabelki - będzie Czaruś :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009195 przez Basiula
Ja dziewczyny leżałam dziś sobie po obiedzie i po chwili zorientowałam się, że mała ma czkawke :woohoo: pierwszy raz :D a potem się wierciła hehe :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009197 przez Basiula
Andzia super, że imie wybraliście :) u nas z tym problem :dry: od początku mieliśmy wybrane Igorek i Julia. Jak okazało się, że będzie dziewczynka to nagle tatuśkowi imię już nie pasowało :P najbardziej czego nie cierpię to wtrącającej sie rodziny czy znajomych z tekstami : a takie imie?? Gdzie sie nie wyjdzie to te imie się słyszy, albo a może jakieś normalne imie? A może takie i siakie ... masakra nie cierpię tego... ja nigdy nikomu tak nie mowiłam nawet jak mi sie nie podobało .. i teraz mamy problem z imieniem :angry: mamy wybrane Oliwia ale temat dalej otwarty bo znów ktoś coś jakiś problem ma . Ah.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009207 przez madziaska
andzia, no i super, że jednak Czaruś będzie :)

Basiula, mnie też denerwują komentarze co do imion. Tak naprawdę na każde można coś "znaleźć". Ja pracuje z dziećmi i też większość kojarzy mi się z jakimś dzieciaczkiem ;) Mnie się podoba Zosia, córce też, ale mężowi nie bardzo. Ciężka sprawa ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009212 przez Basiula
Właśnie ciężka sprawa z imieniem :dry: każde się z kimś kojarzy i do tego komentarze... jak już wybierzemy na 100% to nikomu nie powiemy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1009214 przez Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009215 przez Basiula
Hehe no dobre :laugh: też tak chyba będę robić :P ale jak już na 100% będzie wybrane :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl