BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE STYCZEŃ 2016

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1009304 przez baby_55
Z tym sprzątaniem to zależy od tego czy to pierwsze czy kolejne i jak się ciążę znosi, ja pierwsza miałam zagrożona i leżałam, wiec mogłam zapomnieć o sprzątaniu w ogóle przez pewien czas, a już druga ciąża to było odkurzanie, mycie podłogi, kurze, codziennie, łazienka co drugi dzień, kuchnia tez co drugi dzień, a teraz kręgosłup mi mocno dokucza, poza tym oduczylam się szaleństwa przy dwojce dzieciaków w domu i robie tylko to co konieczne ;-) nie ma co wariowac,
Jak masz dwoje dzieci i pracujesz po 10-12 godzin to łatwo nie ma i wiele rzeczy sobie odpuszczalam, żeby spędzać czas z rodziną
Są rzeczy ważne i ważniejsze, trzeba sobie ustalić priorytety :-P

Milcia jak tam? Co zdecydowali lekarze?

Ja mam wizytę w poniedziałek to zobaczę co tam słychać u malucha, no i najgorsze, że w sobotę idę na tą nieszczesna glukozę juz mam dość na samą myśl...
Na pewno zabieram cytryne chyba, że dostanę smakowa glukozę w aptece, musze iść popytać w pobliskich aptekach
No i książkę i gazety, żeby nie paść tam i zająć się czymś ;-)
Oraz oczywiście kanapkę którą zjem zaraz po ostatnim pobraniu krwi :-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009324 przez agamo
Milcia trzymam kciuki dobrze ze w szpitalu jestes i maja pod kontrola Niech zalorza szew i bedzie bezpiecznie Dobrze ze znalazłas sie w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie. Bedzie dobrze!!

U nas obciążenia glukoza nie robią jesli nie ma wskazań wiec ja ostatnio nie miałam ani teraz tez. Co do sprzątania ja parcia nie mam W obecnej chwili pracując na pełny etat w mojej pracy w której sie nabiegam po powrocie do domu marze by sie polozyc Ale nie realne bo mój kochany dwulatek aż skacze z radości jak mama z tata wracają do domu wiec jak tu zostawic takiego malucha. Mam tak jak baby wole spędzić czas z rodzina na nieodkurzonej podłodze czy przy pełnym zlewie naczyń byle by mały wiedział kto to mama. Choc dalej meczy mnie senność w tej ciazy i wczoraj po zjedzeniu obiadu jak padłam na sofe tak misio przyczlapal położył sie kolomnie to mnie duzo nie trzeba było zaraz odlecialam. Ale powiem szczerze maz odciąża mnie prawie we wszystkim zmywa, myje lazienke, okna, kuchnie takze ja chemikali od kiedy zaszłam w ciaze nie używam i nie wącham. Jedyne co to odkurzam ale tylko parter bo schody i góra juz zostają mężowi Jeszcze jakies drobne porządki na mojej głowie. No i obiady ostatnio mi odeszły tez bo przyjechała moja mamcia ktora uwielbia gotować wiec ja tylko sie objadam.

Imionami dziewczyny sie nie przejmujcie co ludzie mowia to wasze dziecko wasza decyzja a inni niech sie wypchają. Nikt nie powie ze imię brzydkie jak dziecko sie urodzi. Mnie jak sie pytają to albo mowie ze nie mamy jeszcze wybranego albo ze sie zastanawiamy nad takim czy takim Choc prawdopodobnie bedzie Emilia ale jeszcze w 100% nie jestesmy zdecydowani. Ale kompletnie nie sugeruje sie tym co sie podoba innym tylko tym co nam sie podoba i czy imię nie bedzie utrudnieniem dla dziecka.

Aganessa lez i odpoczywaj i uważaj na siebie Dobrze ze wizyta udana i wszystko pozamykane. A i widok małej musialbyc świetny. No i waga tez juz niczego sobie kurcze ciekawa jestem ile moja juz wazy Choc przed następnym usg chyba bede sikać po nogach ze strachu Chyba wolałam juz te swoje dwa usg przez cała ciaze a teraz trzecie bo sa problemy i wcale mnie to trzecie usg nie cieszy ani troche a przeraża okrutnie.

Basiula fotki świetne koniecznie wywołaj!!

Aga

Podziękowania: Basiula

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009350 przez Miluniaa
baby tez w sobote mam glukoze ... o 8 :( trzymasz teraz jakas diete ? bo czytalam ze 3 dni przed trzeba zaczac sie troszke ograniczac, a ja jakos nie umiem ... ale sie boje tego badania :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1009422 przez Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009444 przez Basiula
Milunia śliczny brzuszek :D
Podziękowania: Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009446 przez andzia_zg
Miluniaa super brzuszek :-)





[*] Aniołek 10.2014
Podziękowania: Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009477 przez baby_55
Miluniaa śliczny brzusio
Nie trzymam radnej specjalnej diety, bo nie słyszałam o tym nigdy, dzień wcześniej to tak, najlepiej jakoś nie obzerac się słodyczami itp, ale o 3 dniach nie słyszałam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009481 przez Basiula
Dokładnie ja też słyszałam, że najlepiej dzień przed unikać słodyczy, bo mogą wyjść zakłamane wyniki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009526 przez Miluniaa
Sprobuje nie jesc dzisiaj slodyczy i wszystko lekkostrawne jesc zeby nie biegac 2 razy powtarzac ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009536 przez Ewelina87
Hej!

No, ja również nie słyszałam o trzydniowej diecie przed glukozą :P
Miluniaa- brzusio śliczniusi :*


Dzisiaj miałam nieprzespaną noc... Aż mnie oczy szczypią :/ grrrrr
Podziękowania: Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009633 przez Basiula
Hej dziewczyny

Mam pytanie bo od wczoraj jak pochodze czy coś robie i jak sie położe (nie, że za każdym razem) czuje delikatne kłucia czy ciągnięcia w szyjce... ostatnio tak mialam ok 10tyg temu gin badała i było ok. nie jest to bolesne, ale zaczęłam sie tym denerwować :dry: bo długi czas nic nie ciągło itp :huh: w nocy dziś też czułam przy obracaniu sie jak ciągnie w brzuchu i szyjce ale bardzo delikatnie. Teraz się położyłam i od razu delikatne kłucia w szyjce, nie wiem czy tak powinno być czy co :dry: mam nadzieje, że to tylko przewrażliwienie. A jak u Was też tak miewacie? Czy tylko tak u mnie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009652 przez baby_55
Może być tak, że maluszek ci tam atakuje nóżką czy rączką, ale jeśli cię to niepokoi to podejdź albo zadzwoń do lekarza i zapytaj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009672 przez Basiula
Dziś spróbuje o tym nie myśleć bo zauwazyłam, że jak o tym myśle to wtedy to czuje.dziś narazie jest ok więc nie będe o tym rozmyślać :P chyba tak ma być, że od czasu do czasu coś lekko pokłuje w szyjce a nie'chce czytać na necie bo ile lekarzy i ile kobiet w ciąży tyle opiń :silly:

Ja pomału zaczynam się obkupować ;) dla'małej rzeczy :lol: byłam wczoraj w Smyku ale tam ceny ... :blink: i nic tam nie kupiłam .. w Pepco o wiele tańsze ;) tak więc wpadam w szałowy wir zakupów :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009678 przez madziaska
Basiula, ja kilka dni temu czułam takie klucie. Bardzo delikatne, punktowe, właśnie w kroczu. Dzisiaj np w nocy Hania przyszła i zs szybko wstałam, strasznie mocno mnie zaklulo z prawej str brzucha. Jakis czas temu troszkę pobolewalo jak na @, tym się najbardziej zaniepokoilam. Poza tym jak dlugo stoje lub chodzę to brzuch ciągnie w dól. Często też sie napina, robi się twardy. Dziecko coraz wieksze, ja drobna, wiec chyba stąd te dolegliwosci. Mowilam lekarzowi, a on na to, ze w ciazy zawsze coś będzie dolegac. Wizyte mam w czwartek. Mam nadzieje, że wszystko ok :)

O tak w smyku drogo, ale fajne tam sa rzeczy. Czekam na wyprzedarz w grudniu ,)
Troszkę kupiłam dla małej rzeczy w pepco, bardzo ładne, no i za grosze ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1009680 przez Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl