BezpiecznaCiaza112023

Marcóweczki 2016

8 lata 5 miesiąc temu #1015970 przez PaulinaJ
Martynka ojj nie zazdroszczę remontu :P jeszcze łazienki :) te sprzątanie po remoncie jest dla mnie zawsze katorgą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015972 przez Gosia 2712
Hejka :)
Ale mi sie ostatnio fajnie spi :D wczoraj do 12 dzisiaj do 9.30 i zeby nie to ze moj M. skrecal komode, ktora kupilismy na rzeczy malego i potrzebowal pomocy, zeby mu przytrzymac to pewnie spalabym dalej :P

Dziewczyny na stronie smyka jest troche promocji na ubranka dzieciece nawet do -40% i powiem wam ze sie dosyc oplaca :) dzisiaj mam zamiar zamowic co nieco :P :whistle: upatrzalam sobie nawet posciel dla malego :D
www.smyk.com/wyprawka-dla-noworodka


Paulina sliczny ten lisek i ta kolyska :) bardzo mi sie podobaja kolyski , ale ja ma mieszkania na jednym poziomie i lozeczko mi wystarczy, a tym bardziej ze na dluzej starczy... :)

Clue luteina dopochwowa 100mg i 50mg sa pakowane po 30tabletek i obydwie kosztuja grosze :) Ale masz slodka core :)

Martyna Mateusz to juz duzy kawaler :woohoo: no no poczekaj jak Ci synowe do domu zacznie sprowadzac hehe :whistle: :P :P

Lena zdrowka dla Ciebie. Dobrze ze badania wyszly ok :)

Ja tylko raz bylam w Ikei bo do Katowic mam 100km, ale pare rzeczy kupilam i dosyc sie oplacalo :) wybralabym sie jeszcze kiedys, ale mojego M. jakos nie zachwycil ten sklep :P Hehe jak tylko bede bardziej na chodzie to pewnie wyciagne siostre i mame na zakupy tam :D kobiet dlugo nie trzeba namawiac na zakupy :P :D B)

Malutkamilka pochwal sie co kupilas :D :P

Dziewczyny , ktoras uzywala tego plynu do plukania ubranek? Jakie macie opinie na jego temat?

Załącznik nie został znaleziony


Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015973 przez PaulinaJ
Gosia ja płynu używałam z dzidziusia :) pachnie obłędnie :P takim bobasem :P Bobini też miałam, ale ładniejszy dzidziuś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015975 przez Gosia 2712
Dobrze wiedziec :) wzielam ten jeden na probe, zobacze jak sie sprawdzi :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015977 przez Inna607
Gosia ja plynu do prania tej firmy uzywam i jestem zadowolona do plukania niestety zbyt sie boje i nie używam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015982 przez Gosia 2712
Inna dziekuje :) czyli pierzesz tylko w samym plynie? Ja kupilam proszek lovela (w sumie to dla tego ze wiekszosc ludzi go uzywa) i ten plyn, zobacze jak sie sprawdzi ...

Zlozylam wlasnie zamowienie na stronie smyka :) kupilam to
www.smyk.com/cool-club-pajac-chlopiecy-3...ubranka-dla-dzieci-p
www.smyk.com/cool-club-t-shirt-chlopiecy...ubranka-dla-dzieci-p
www.smyk.com/babymatex-bianco-komplet-po...8,swiat-niemowlaka-p
www.smyk.com/cool-club-body-chlopiece-z-...ubranka-dla-dzieci-p

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015988 przez PaulinaJ
Ja polecam płyny do płukania :) ubrania nie dość, że ładnie pachną to jeszcze sa bardziej miękkie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1016019 przez malutkamilka
No to popatrzcie co kupiłam.

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016021 przez clue
hej ho, jestem i ja...

cały weekend zabiegany, dziś miałam od południa rodzinkę całą, bo przyjechali już na obiad i zostali do wieczora, ale całkiem przyjemnie było :) lubię takie rodzinne dni :) choć muszę przyznać, że zdycham, dopiero co sobie usiadłam i plecy nawalają...

co do płynu - ja używam Jelpa zielonego, ale nie używałam go od samego początku, mieliśmy początki AZS i lekarka zabroniła używać jakichkolwiek zmiękczaczy do ubrań.
ogólnie fajne są płyny bo te ubranka przynajmniej trochę pachną, proszki dzidziusiowie niestety w ogóle.

Gosia, gratuluję udanych zakupów :) wolę nawet nie zaglądać na oferte smyka, bo zaś kase pewnie wydam :P

Lena, cieszę się, że wyniki wyszły tak jak powinny ! :) super :)

Martyna, remontu łazienki to Ci chyba nie zazdroszczę :) ale za to będziesz miała ładną i nową łazienkę :)
Ja jutro chyba do ikei się wybiorę, już świąteczne rzeczy będą :woohoo:

dziewczyny macie jakieś sposoby na wzdęcia? Ja ostatnio nic zjeść nie potrafię, jak zjem od razu brzuch mam sporo większy, obolały. Myślałam ostatnio, że to moja szanowna pani macica się tak stawia i boli, ale wygląda na to, że to chyba są wzdęcia :blush: .
Zrobiłam wczoraj i dziś eksperyment - nie jadłam praktycznie nic, jedynie lekkie rzeczy, nic smażonego, pieczonego i o niebo lepiej. mimo , że się dziś nachodziłam - z brzuchem ok. Ale długo tak nie pocągne - nie jedząc, chodzę głodna a zjeść się boję :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1016022 przez malutkamilka
A teraz dla mlodszej:
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016023 przez malutkamilka
A to moje. Oczywiście córcia zdarzyła przeszlifowac nimi podłogę. ..

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016026 przez PaulinaJ
Malutka ale żeś poszalała ! ho ho ho :d ale ubranka zajebiste :) Ja może jutro się przejadę na lumpa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016037 przez moniab26
Widzę dziewczyny, że zaczynacie szaleć z zakupami dla maluchów, ja kupiłam póki co tylko dwa pajace i kilka rzeczy w sh i na razie nie kupuję nic, poczekam jednak do stycznia, po świętach zrobię przegląd tego co mam i podjadę do Warszawy na duży bazar ( taki nowoczesny Stadion x-lecia :laugh: ) i tam sobie kupię wszystko co mam na długiej liście :)

Dzisiaj wybieram się w odwiedziny do firmy, w której pracuję - zbliżają się Mikołajki i Święta a my produkujemy zabawki więc wybiorę coś dla chrześnicy i chrześniaka - będzie zawsze trochę taniej.


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1016046 przez malutkamilka
Mamusie, które mają córeczki. Czym myjecie dziewczynką włoski?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016078 przez Gosia 2712
Hejka :)
Ale pospalam :P o 10.30 M mnie obudzil na kawe :P
Wczoraj skrecilismy komode dla malego i dzisiaj poukladalam sobie w niej rzeczy i powiem Wam, ze troche mala ona hehe :P :whistle: dobrze,ze mam meble u malego w pokoju to tam wiekszosc rzeczy bede trzymac, a w komodzie tylko te najpotrzebniejsze :P

Malutkamilka nooo poszalalas :D ale sliczne te rzeczy kupilas :) W czwartek jade na badania z krwi to pewnie znowu zajrze do lumpka to tez pewnie cos przywioze :D :P

Clue mi na wzdecia pomaga kawa, ale ostatnio tez zauwazylam,ze malo co jem, a jak juz zjem to od razu robi mi sie pelny brzuch :S a nie daj boze gdybym zjadla duzo smazonego to tak mi brzuch urosnie, ze az nie do poznania jest, taki ogromny :/

Monia ja sobie obiecalam na poczatku ciazy ze do stycznia nic nie kupie :whistle: a jak ostatnio popatrzalam na te wszystkie ubranka to szczerze mowiac to malo co mam do dokupienia juz :P :whistle: :huh:

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl