BezpiecznaCiaza112023

Marcóweczki 2016

8 lata 6 miesiąc temu #1015446 przez Martynka__89
W Boćku kupiłam Mateuszkowi spacerówke, nie byłam tam teraz. Chce się wybrać tylko czekam aż mąż znajdzie czas :S a z tym u niego ciężko.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015448 przez Marta1985
Gosia super że ok ☺ dalej musisz odpoczywać? jakie miałaś bakterie ? Ja sreeptococus aureus i grzybki. A powiedzcie jak działa ta luteina?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015456 przez moniab26
Marta luteina to po prostu progesteron i w pierwszej fazie ciąży odpowiada za utrzymanie ciąży do czasu wytworzenia się łożyska (przez około 3 miesiące)
a później hamuje skurcze macicy, a tym samym zapobiega poronieniu lub przedwczesnemu porodowi.

Ja bardzo lubię kupować w pepco albo Textil Markecie, można tam wyłowić ubranka w naprawdę niskiej cenie i dobrej jakości a można też kupić coś na jeden raz ale nauczyłam się już rozróżniać tkaniny i wiem co mogę tam kupić a czego nie.

Dziewczyny podrzućcie pomysł na obiad - pustka w głowie :unsure:


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015470 przez Marta1985
To ja muszę dopytać doktorka o tą luteine ... A to leżenie mnie dobija

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015471 przez PaulinaJ
Moniab ja robię dziś naleśniki ze szpinakiem :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015472 przez Gosia 2712
Hejka :)

Paulina ja zdjecie mam jedno czynnosci serduszka, a na drugim moj wiercioch sie troche poruszyl i same zebra mu widac i kawalek glowki odwroconej :P

Monia to tez kawal chlopa Ci sie szykuje :D

Martyna dziekuje :)

Clue nie nie zmienilam, ale on caly wrzesien mial urlop i teraz od poczatku listopada tez ma wolne i ta kobitka jest za niego na zastepstwie :S Troche to mnie wkurza, bo chcialam do niego chodzic a jego ciagle nie ma :S no ale dobrze chociaz ze ta pani tez jest dobrym lekarzem i on sam to caly czas powtarza, bo dla tego ja bierze,zeby ona prowadzila jego pacjentki... Teraz juz wraca ten moj, ale oczywiscie juz nie ma miejsc do niego i znowu musialam sie do niej zapisac :S

Marta ta mam dalej odpoczywac, bo nie wiadomo co z ta szyjka bedzie, niby sie wydluzyla troszke, ale wiesz ze to w kazdej chwili moze sie tez skrocic :S Mialam 3 bakterie, ale nie pamietam nazwy ich, bo byly po lacinie wlasnie, a wynik zostawila u siebie w karcie, dla porownania z nastepnym... Jedna to mowila, ze jest czesta bakteria, a ta druga to jakas z ukladu pokarmowego... Co do luteiny to Monia dobrze napisala, tylko dodam jeszcze ze luteina wspomaga szyjke mcicy zeby nie miekla :)

A to my z wczoraj :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015484 przez PaulinaJ
Gosia super mieszkanko :D
Podziękowania: Gosia 2712

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015486 przez Marta1985
Gosia super Piotruś ma lokum ☺ no to nic ☺ lezymy dalej ☺ to ja zagadam z doktorem z ta luteina - a ile to kosztuje orientacyjnie ?
Podziękowania: Gosia 2712

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015487 przez natkka
Gosia super wyglądasz :) fajnie, że się szyjka wydłużyła. Leż i daj jej odsapnąć, bakterię też wyleczysz i będzie wszystko dobrze :) Też jestem ciekawa ile waży już ta moja księżniczka :) bo wasze chłopaki to już takie konkretne :D
Monia dobrze, że z serduszkiem wszystko w porządku :) u mnie na obiad (późny - bo przychodzą znajomi) będzie lazania (oszukana jak mówi mój mąż bo nie chce mi się robić beszamelu:P)
Martynka, clue a w tym boćku w Zabrzu są ubranka? Bo wózek to już zdecydowane jaki więc nie szukam dalej, ale dalej niewiele rzeczy mam dla tej kruszynki :)
Podziękowania: Gosia 2712

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015488 przez Gosia 2712
Dziekuje dziewczyny :kiss: :kiss:

Marta ja mam luteine 100 dopochwowa na znizke i place cos ok 3,50zl :P ale bez znizki ona kosztuje ok 52zl :S (przynajmniej u mnie)

Natkka no nawet p dr powiedziala, ze kawal chlopa juz :D

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015489 przez PaulinaJ
Ja z Marysią w ciąży też za luteinę płaciłam grosze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1015490 przez PaulinaJ
Natkka a C&A ? :) widzę 2 pary body za 35zł to chyba jeszcze nie tak źle jak na nowe.

Albo te www.c-and-a.com/pl/pl/shop/niemowleta/bo...t-body-135644-1.html :) kupowałam kiedyś dla Mani :) fajne były.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015492 przez Gosia 2712
Dziewczyny mam pytanko, czy wy jak lezycie na plecach to tez wam sie ciezko oddycha i macie wrazenie, tak jakby ktos wam siedzial na klatce piersiowej? Wczoraj o to gin zapytalam to mi powiedziala, ze ogolnie to nie powinno tak byc, ale moze byc tak, ze ja akurat mam taki objaw ciazy i kazala mi isc do rodzinnego zeby mi zrobil na wszelki wypadek ekg

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015493 przez PaulinaJ
Nie, ja tak nie mam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015494 przez Inna607
Gosia2712 cóż za piekna pani na zdjeciu. Domek Piotrus ma rewelacja bardzo slicznie wygladasz :) Lez slonce dalej i wypoczywaj jak sama widzisz działa wiec jeszcze troche wytrwałości:) wieści sa cudowne dla mojego serduszka aby tak dalej buziaki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl