BezpiecznaCiaza112023

Marcóweczki 2016

8 lata 6 miesiąc temu #1015259 przez Martynka__89
Gosia wszystkie ciuchy super ale szlafrok wymiata !!! Boję się wizyty y dentysty :( w dzieciństwie mnie zrazili. W pierwszej ciąży miałam wieczne problemy z bakteriami. Nattka fajne dwa lumpeksy są jeden na ul. Tylniej drugi pod była Warka i otworzyli komis dziecięcy na Tylniej (tam jeszcze nie byłam). Potem są jeszcze dwa małe lumpki jeden na kaczyncu drugi nie daleko biblioteki miejskiej. Często też jeżdżę do Smyka w Gliwicach Europa centralna. A tak to nie wiem czy coś jeszcze jest. Więcej teraz banków pootwierali:\ rzadko jestem w centrum to co chwilę się tam zmienia. Trochę się rozpogodzilo to pojadę sobie wczesniej i gdzieś wstapie:) Aaa u mnie na Bobrownikach otworzyli sklep dka dzieci ciuchy używane i podobno nowe jeszcze tam bie2 byłam a mam pod nosem :blush:



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015262 przez natkka
Martynka te dwa pierwsze sh to wiedziałam, że tam są, ale mój mąż nie znosi sh :/ i jest absolutnie przeciwny żebyśmy tam kupowali jakiekolwiek ubrania dla Tośki :) więc szukam takich normalnych sklepów z ubrankami dla dzieci :)
Dziewczyny był Pan od mycia okien i wow. 4 okna zajęły mu 45 minut, są świetnie umyte i zapłaciłam 55 zł :] jestem zachwycona :) i mąż sam już zasugerował żeby go co 3 miesiące brać do mycia okien żebym się nie męczyła :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015268 przez Martynka__89
Aha... To w centrum jest mało sklepów. Lubiłam 5 10 15 w realu ale zlikwidowali. Hm... To pozostały centra handlowe Agora, Europa Centralna. Na hali inie wiem czy coś jest.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015272 przez natkka
No właśnie średnio na tej hali :( wiem, że w centrach handlowych są sklepy typu H&M, pepco, reserved, cocodrillo, smyk :] chciałam jednak pójść gdzieś gdzie body nie będzie kosztować 40 zł :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015282 przez PaulinaJ
Natkka to polecam pepco :) tam za grosze obkupisz małą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015286 przez Martynka__89
W smyku koszt 2 szt. body 80 zł:( lubię tam kupować jak są wyprzedaże dla Mateusza dużo się zawsze okazji trafia. Paulina ma rację Pepco ostatnio zyskało w moich oczach. Jeszcze kiedyś kupowałam na targu w Radzionkowie albo Bedzinie Giełda Katowice, Gliwice.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015296 przez clue
kurde, ukulałam długiego posta i szlag go trafił...

Paula życze dużo zdrówka dla Was :kiss:

co do ubranek dla dziewczynek - jest jedno stoisko na hali, na dole z ubrankami z Anglii, zdarzają się perełki, więc warto zajrzeć :)

a ja wam powiem, że wolę wydać więcej kasy na np bodziaki i piżamki z H&mu niż grosze na te z pepco, bo jeśli chodzi o piżamki niestety za ceną idzie jakość. Teraz przeglądałam rzeczy dla maluszka, po starszej córce, Rzeczy z HMu wyglądają praktycznie jak nowe a te z pepco wywaliłam, bo paskudne, porozciągane, poszarzałe, pomechacone. Nie mówię o wszystkich ubrankach, ale jesli chodzi własnie o body czy pizamki - nie przekonały mnie.

Martyna trzymam kciuki za wizytę u dentysty !

Natkka zazdroszczę umytych okien :) moje są brudne, że szok... ale umyję dopiero na święta :silly:

Gosia daj znać po wizycie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015307 przez PaulinaJ
I dlatego kocham lumpy :) teraz dla małego większość znalazłam z H&M czy Kappahl :) a z Pepco są rzeczy i dziadowskiej jakość, ale też są fajne bawełniane :) ja kupiłam body 3 pary. A dla Mary też kupuje często jakieś legginsy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015323 przez Martynka__89
Jestem już po :( czeka mnie leczenie kanałowe:( już mam zatruty ząb i niestety boli narazie nie biorę żadnej tabletki. Dziewczyny jak to jest czytałam że kobiety w ciąży mają za darmo te leczenie, a stomatolog powiedział że wyjdzie mnie to 250 zł a byłam z NFZ. Jak Mati był mały to w pepco nic nie kupowałam dopiero teraz zaczęłam. Dawno temu kupiłam mu tam koszulkę. Po godzinie w niej był tak spocony jakby prysznic brał. Od razu ją wywalilam i zrazilam się dość mocno. Ostatnin czasem tam zajrzałam i były dość fajne ciuchy, które kupiłam. Ogólnie lubie tam kupować pierdolki do domu :) i gry planszowe dla małego. Byłam dziś na lowach i nie wróciłam z pustymi rękami.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015324 przez PaulinaJ
Martyna kanałowe jest darmowe w ciąży. Chyba, że liczy Ci jakieś lepsze plomby...bo na NFz są te czarne. Z tego co się wywiedziałam znowu to nie można już dopłacać i albo bierzesz czarne albo prywatnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015330 przez natkka
clue ale ja w związku z tym nie będę myć okien na święta :P swoją drogą chciałam żeby Pan umył mi okna na święta, ale on już nie ma czasu przed świętami, to był jedyny wolny termin, kolejne miał dopiero na styczeń :]
Ja pewnie też część rzeczy kupię w H&M bo ja pepco nie lubię, nie wiem jakie tam są ciuszki, ale co tam kupiłam to się po chwili rozwalały :(
To jest straszne, ale ja właściwie nie korzystam z państwowej służby zdrowia, raz na 3 lata idę do lekarza rodzinnego :} cała reszta niestety pochłania moje oszczędności :(
Martynka przykro mi z powodu kanałówki, ja mam próchnicę i muszę też iść do dentysty :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015331 przez Martynka__89
Eh... :( płacę co miesiąc składki a i tak wszędzie chodzę prywatnie a jak NFZ to i tak płacę:( eh...



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015332 przez PaulinaJ
Ja też idę do dentysty w poniedziałek :P niestety prywatnie. Ale będę robiła po jednym zębie żeby jakoś to przeżyć.

Natkka ja też nie korzystam. Zawsze jak muszę do specjalisty to prywatnie bo , albo nie ma u nas na kasę, albo kolejki kosmiczne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015336 przez Martynka__89
Do dentysty będę chodzić z NFZ ale za plomby i tak będę płacić 120 zł. Eh... chyba zapłacę te 250 zł i będę miała lepsze plomby. A do endokrynologa też chodzę z NZF. Niestety czasem jak się dzwoni do specjalisty i słyszy jaki jest czas oczekiwania to można się załamać.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015338 przez PaulinaJ
U mnie endokrynolog tylko prywatnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl