BezpiecznaCiaza112023

Marcóweczki 2016

8 lata 5 miesiąc temu #1016831 przez Martynka__89
Od przyszłego tygodnia się przenoszą:) pochwalę się już co kupiłam ;) a co. Ps. Ubralam już łóżeczko ale nie mam pościeli, wypełnienie po Mateuszku wyprane i przykryte kocem. Docelowo będzie inaczej ;)



Moja Kropeczka:(9.02.2015
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016834 przez PaulinaJ
Natkka dobrze, że na wizycie okej :D mała już nie taka mała :D

Gosia super łaszki :)

Martynka super, że z kruszynką wszystko dobrze :) ciekawe ile mój książę waży ;)

Martynka u mnie kołyska stoi heh :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016837 przez Martynka__89
U mnie łóżko po Mateuszku stało cały czas, trzeba było szczeble i górne boki przykrecic. Jak miały stać na strychu i się kurzyc to lepiej było już złożyć ;) Tylko materac muszę kupić nowy. Mati już leżał parę razy ;) robił próbę generalną. Ale jak spojrzysz na nie to zaraz jakoś cieplnej na sercu ;) Pewnie tak masz jak patrzysz ba kołyske:)) pościel, ochraniacz na całe łóżko łóżeczko, rożek, rogal do karmienia (kupiłam sobie taki długi rogal dla kobiet w ciąży i go zajechalam :blush: do karmienia to on się już nie nada, ale jak super się z nim leży), materac zamawiam na allegro u jednego sprzedawcy bardzo spodobały mi się wzory.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016843 przez PaulinaJ
Nasze łożeczko gdzieś w piwnicy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016852 przez natkka
Dziewczyny nie tyle, że mi się chce co tak jest sensownej bo po pierwsze dostanę konkretną kasę na macierzyńskim na 100% a nie na 50%, a poza tym ja chciałam po pół roku wrócić do pracy na pół etatu :] a to można zrobić tylko do obecnego pracodawcy a mojego już nie będzie. Szefowi też się to opłaca bo znam się na zamówieniach, które są trudne i nie ma zbyt wielu specjalistów w tym zakresie :)
Żeby nie było tak różowo to zapomniałam wczoraj wam napisać, że mała jest ułożona pośladkowo i mam jej świecić latarką tak nisko, żeby się odwróciła no i niestety te moje problemy sercowe muszę skonsultować z kardiologiem bo moja gin się boi żebym się nie zatrzymała przy porodzie naturalnym i może konieczna będzie cesarka :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016856 przez Martynka__89
Paulina patrząc na kołyske, która stoi ;) Natkka mała może się jeszcze przekręcić, gorzej z serduszkiem :( może kardiolog powie że nie ma tak źle i pozwoli rodzić sn. Mój znowu mówi że wszystko u mnie przygotowuje się do porodu i mam duże szanse rodzić naturalnie, sama już nie wiem co robić:( z jednej strony bardzo bym chciała, a z drugiej paraliżuje mnie strach o powtórkę z sytuacji sprzed 5 lat.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016893 przez PaulinaJ
No hej wam :) my dziś na 17 zdjęcia mamy :) ciekawe jak wyjdą. Do ginekologa polecę jednak w poniedziałek bo dziś raczej nie ogarnę wszystkiego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016894 przez clue
dzień dobry :)

ta glukoza wcale taka straszna nie była :) ale cieszę się, że mam to już za sobą. W poniedziałek wyniki :)

Martyna bardzo podoba mi się kolor ścian w Waszej chyba sypialni :)

U nas łóżeczko wciąż okupowane przez starszą, więc kupujemy na 100% łóżeczko coś jak turystyczne, takie o:
allegro.pl/lozeczko-turystyczne-dzieciec...cco-i5774172125.html
starsza ciągle wędruje do nas w nocy/nad ranem do łóżka, młodsza będzie też spała z nami, ale w tym swoim, więc myślę, że jakoś ogarniemy :P

a Wy planujecie wspólne spanko w jednym łóżku? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016896 przez PaulinaJ
Wystarczy mi, że Mary do nas przychodzi :D dla czwórki miejsca nie ma zdecydowanie hehe :) łożeczko będzie miał swoje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016901 przez Martynka__89
Dziękuję Clue :) sama kolory wybieralam :) Też mam łóżeczko turystyczne, często z Mateuszkiem wyjezdzaliamy gdzieś na kilka dni. Teraz będzie na wyjazdy dla Darii. Mateusz nie spał z nami w łóżku z obawy że go zgnieciemy, zawsze po karmieniu odkładalam do łóżeczka. Teraz też tak zamierzam robić, łóżeczko mam na przeciw łózka oczywiście z mojej strony ;) Mateuszowi zdarza się w nocy do nas przyjść i śpi z nami ;) Myślę że jak już będzie z nami mała to częściej będzie chciał z nami spać. Mąż powiedział że z początku będzie spał z Mateuszem u niego w pokoju. (swoją drogą to taki sprytny krok ku spaniu w nocy ;) ). Paulina pochwal się potem zdjęciami:)



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016902 przez PaulinaJ
Martyna pewnie, że się pochwalę :P ale myślę, że z tydzień czasu to najmniej będą je obrabiać bo bardzo dużo mają tych sesji świątecznych :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016903 przez Gosia 2712
Hejka :)
Martyna sliczne ubranka i fajne to lozeczko macie :) to jest takie lozeczko, ktore mozna przerobic pozniej na tapczanik dla dziecka? Tez myslalam nad kupnem takiego z mozliwoscia przerobienia, ale chyba kupimy zwykle a pozniej w razie czego kupimy normalne lozko i bedzie miec juz na lata :)

Paulina mam nadzieje, ze pochwalisz sie fotkami :D sliczny avatarek :)

Natkka oby te problemy z sercem to nie bylo nic powaznego...

Clue fajna ta dostawka do lozka co wybraliscie :) co do spania w jednym lozku to ja bym chciala zeby maly spal u siebie w lozeczku, ale co z tego wyjdzie to zobaczymy :P

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016946 przez moniab26
U nas młody spał razem z nami w sypialni ale od początku w swoim łóżeczku, przechodził do naszego nad ranem ale tylko wtedy gdy był chory i coś mu dokuczało, w sumie to nadal śpi w tym samym łóżeczku i kłóci się, że on nie chce "dorosłego" łóżka bo jego jest najlepsze a Jasio niech sobie śpi na dorosłym no ale jeszcze przed świętami chcemy go przenieść do nowego pokoju już na stałe - razem ze spaniem. Liczymy, że Mikołaj nam pomoże i go przekona :)

Gosia te jeansowe ogrodniczki są the best ;)


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017043 przez Gosia 2712
Hejka marcoweczki :)
Co tu taka cisza :whistle: gdzie was wywialo? Jak sie czujecie?
Ja pospalam do 11.30 :silly: :silly: :blink: normalnie nie umie wczesniej wstac hehe :P ale dobrze chociaz mi dni szybciej leca :P byle do marca :D B) tak mysle czy nie wyskoczyc na chwilke do tesco, bo podobno jest -30% na f&f i akcesoria dzieciece :D moze bym cos synusiowi kupila :whistle:
Milego dnia kobitki :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017056 przez natkka
Cześć Dziewczyny,
My dzisiaj szukaliśmy wózka, znowu. Mamy już taki mętlik w głowie, że aż szok :] bardzo się nam podoba mutsy igo, ale cena nas trochę odstrasza :] no i mamy dylemat :]
Dzisiaj znowu poszalałam w smyku, mam nadzieję, że jak się ogarnę to wam wyślę zdjęcia prześlicznych rzeczy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl