BezpiecznaCiaza112023

Marcóweczki 2016

8 lata 3 miesiąc temu #1021155 przez moniab26
Ja mam wizytę w sylwestra, ale bez usg będzie.

No tak Natka, jak się zsumuje te wszystkie pierdółki to i pokaźna sumka wyjdzie - no cóż, dziecko kosztuje :)

Gosia pewnie, że się teraz się uda - przecież tyle nas trzymało za was kciuki :laugh:

Mój mały też się chyba teraz nisko usadowił bo tak mnie ciśnie na pęcherz, że wytrzymać się chwilami nie da.


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021194 przez PaulinaJ
Witam was nadal z NL :laugh:

Mieliśmy wczoraj wracać do domu, ale niestety Szymka zmiennikowi się popsuł samochód i odbiera go dopiero 5 stycznia. Tak więc uziemiona tu jestem jakoś do 8-10 stycznia...dobrze nie dobrze . Chociaż więcej się zaoszczędzi :) tutaj życie jest tanie. Za 100 e żyjesz przez tydzień jak Pan wliczając w to paliwo.

Wizytę miałam mieć 6 stycznia :pinch: Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to pójdę 11. Może już mi wyznaczy datę CC...fajnie by było. Szymon wiedział by jak już sobie zaplanować urlop.

Jutro poszukam w sklepie kabla do aparatu to może jakieś foty wam powrzucam. Na razie dodaje moją wille z wczoraj :)



Powiem wam, że ja nie mam jeszcze nic prócz ubranek, wanienki, przewijaka , kołyski i łóżeczka ( chodź łożeczko pod znakiem zapytania bo nie ma go tam gdzie go zostawiłam a po dziadkach moge sie wszystkiego spodziewać). Po powrocie będę zbierać resztę...wózka szukam też tutaj. Zobaczymy.
Szymon dostał paczki od pracodawców :) nawet Mieszko ma prezencik :) żona jednego z nich uszyła małemu łaszek:) zaraz fotę zrobię.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021195 przez moniab26
A ja właśnie siedzę i szperam na allegro żeby wszystkie potrzebne rzeczy kupić u jednego sprzedającego żeby wszystko przyszło w jednej paczce.


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021196 przez moniab26
A zaraz po nowym roku zagonię swojego S żeby poznosił pudła z ubrankami i będę je przeglądać i szykować dla Jasia, troszkę inne sezony więc będę musiał troszkę rzeczy dokupić bo Oskarek był z sierpnia więc nie mam takich malutkich ciepłych rzeczy ale... zakupy to sama przyjemność :laugh:


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021201 przez clue
cześć czołem :)

Natkka, skoro Twój tata wychodzi do domu, to znak, że wszystko dobrze u niego? :)

Gosia, musiało się udać :) jeszcze trochę i będziesz tulić swoje wyśnione maleństwo !! Wszystkie ciotki tu trzymały za Was kciuki :)

Paulina, przerażające w sumie co piszesz o NL - że tam czysto/inaczej/nikt nie kradnie.. świadczy to tylko o naszej paskudnej mentalności :(

ja też powoli muszę zacząć kupować rzeczy do pielęgnacji... łóżeczko muszę kupić, rożek.. już teraz zleci raz, dwa.
ogólnie coś kiepsko się czuje ostatnio, czuję się mega ociężała, coraz trudniej mi wykonywać różne czynności.. też tak macie?
ja na wizytę muszę jeszcze tydzień poczekać :) idę 5.01 - usg + podwozie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1021203 przez PaulinaJ
Clue ja sama jestem w szoku...dalej chodzę i oczom nie wierzę... przysięgam,że nawet peta nie widziałam. Przede wszystkim ludzie są inni... obcy mówią Ci cześć a u nas ... koledzy z podstawówki mijają mnie na ulicy i cześć nie powiedzą ;-)
Sąsiad stąd co ma chyba wypożyczalnie rowerów ma dla Mani rowerek :) nawet kółka dokręcił i daje jej bezinteresownie. Od tak...

Mieszkowe wdzianko :) sorry za uwalone krzeszło ... takie już było :D Trza by wyprać, ale sie nie chce :whistle: :whistle:

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021204 przez Martynka__89
Hej ostatnio czuję się tragicznie, cały czas leżę. A przynajmniej się staram, choć nie ma łatwo. Jutro zaczynam 8 miesiąc:) wizytę mam 5.01 o 20:15. Zamówiłam na all materac, rożek, pościel, ochraniacz i poduszkę do karmienia. Dziś puscilam pierwsze pranie dla Darii, jak wyschnie to zabiorę się za prasowanie. Ciuchów nazbierało się dość sporo, chyba będę jeszcze z 3 prania. Wózka w dalszym ciągu brak :( w torbie szpitalne j dla mnie mam wszystko. Do kupienia mam jeszcze kosmetyki dla małej ale to kupuje w Mama i Ja z Bubchena, różne drobiazgi typu patyczki, waciki, szczotki itp. Butelki mam tylko smoczki muszę kupić ale to na all.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021241 przez natkka
Gosia tak jak dziewczyny ci napisały, w końcu się musiało udać. A pamiętasz jak ci na staraczkach napisałam, że będziemy razem na wątku i w końcu się uda? :)
Martyna przykro mi, że kiepsko się czujesz, ale już niedługo :]
clue tak na szczęście całkiem nieźle, chociaż oczywiście dalej chodzi z balkonikiem. Nie mniej jednak dla mnie dużo lepiej bo jednak nie jeżdżę codziennie do olesna :] tylko do piekar :)
ja póki co mam trochę ubranek i kosmetyki - dzisiaj poszło zamówienie na drugą część :) muszę kupić jeszcze łóżeczko, materac, pościel, przewijak, wózek :] rożek i jakieś kocyki dostanę na baby shower :D
monia jak znajdziesz jakiegoś fajnego sprzedawcę to podeślij linka :)
ja na wizytę idę 8, ale będzie pełen pakiet, ktg, usg i przegląd podwozia :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021258 przez dziulka
Gosia2712 czasem zaglądam na wasze forum ,żeby śledzić , co u Ciebie i bardzo, bardzo się cieszę że u Was wszystko dobrze, jeszcze tylko troszkę i Piotruś będzie z Wami. Trzymamy z Zuzią cały czas kciuki :) pozdrawiamy i buziaki przesyłamy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021262 przez Gosia 2712
Umowilam sie na III badania prenatalne :) szkoda tylko ze tych juz nfz nie chce refundowac :whistle: jedziemy na nie 11.01 :) ktoras z was robi te dodatkowe badania ?

Dziekuje dziewczyny :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: az w szoku jestem ile ludzi trzyma za nas kciuki :) i tym razem chociaz ich nie zawiedziemy :) Piotrus bedzie grzeczny i wytrzyma w brzuszku jeszcze przynajmniej te 4tyg :) :whistle:

Paulina slicznie wygladasz :) Mieszko sliczne ubranko dostal :)

Monia hehe tez ostatnio tak szukalam sprzedawcy na all i powiem Ci ze chyba 2 dni mi to zajelo :P a w koncu i tak nic nie zamowilam :P

Clue wspolczuje zlego smopoczucia... heh ja sie bardzo dobrze czuje i moglabym duzo porobic, a tu trzeba lezec :S
Zgadzam sie z Paulina, bo jak bylam w Niemczech to tam jest identycznie, czysto az przyjemnie wyjsc na spacer i ludzie sa mili, tylko Polacy robili tam dziadostwo :S az czasami bylo wstyd sie przyznac, ze sie ich zna :S

Martyna wspolczuje :( odpoczywaj kochana jak najwiecej :)

Natkka ciesze sie, ze z tata lepiej :) i ze Ty juz nie musisz kursowac w ta i powrotem :)

Dziulka kochana witaj :kiss: :kiss: :kiss: jak milo, ze wpadlas :) dziiekuje za kciuki :) Co u Was? Jak Zuzia? Buziaczki dla was :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Co do wyprawki to mi zostal tylko styczen na dokupienie wszystkiego, bo jak pojde do szpitala to juz nic nie kupie... wozek, lozeczko, posciele, przewijak, wanienka, kosmetyki, pieluchy i kilka ubranek
Duzo rzeczy dla siebie zamawialam w tej aptece internetowej, maja duzo taniej i gdyby ktoras chciala to podaje link
www.aptekagemini.pl/
Dla malego reszzte rzeczy tez tu zamowie, bo sie oplaca :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021263 przez Gosia 2712
Korzystajac z okazji, ze w Swieta sie ubralam jak ludź :P to moj M zrobil mi kilka fotek hehe :P to my :D :whistle:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1021264 przez Gosia 2712

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021276 przez moniab26
Martynka__89 ja też ostatnio nie czuję się zbyt dobrze, zwłaszcza jak trochę pochodzę, też robię się ciężka jak słonica, brzuch robi się twardy i ciężki, odczuwam skurcze - niby niebolesne ale z takim kłuciem tam gdzieś w środku - i nie potrafię nawet określić czy to szyjka czy pęcherz czy jeszcze coś innego. Dokuczają mi też plecy, zwłaszcza wieczorem jak już się położę, w ogóle nie umiem sobie pozycji dobrać żeby zasnąć i kulam się po łóżku a rano jestem mega zmęczona.
Gosia ty się świetnie czujesz bo leżysz i wypoczywasz i chyba też muszę wreszcie zwolnić bo w końcu sama sobie zaszkodzę.
Paulina fajne to Mieszkowe ubranko, te sówki są teraz dosłownie na wszystkim - pościel, kocyki, ubranka - u nas w firmie też szyjemy lalkom taką pościel do łóżeczek :)
Ja już zamówiłam wczoraj prawie wszystkie rzeczy u sprzedawcy JustineX i w porównaniu z cenami ze sklepu u nas to byłam w szoku - dla przykładu: allegro.pl/avent-natural-butelka-260ml-a...cja-i5074972850.html kosztuje dokładnie połowę tego co nie tak dawno zapłaciłam w sklepie u siebie w mieście.


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1021286 przez Martynka__89
Nattka dobrze że z Tata jest lepiej. Gosia teraz z górki najważniejsze tygodnie byłaś w dwu paku:) dasz radę bo jak nie My Kobiety to Kto ? Wiem że już o tym pisałam, ale kuzynka męża urodziła w 32 tyg. jej córka chodzi z moi synem do jednej grupy w przedszkolu, a jest bardziej rozwinięta od mojej pociechy a dzieli ich pół roku różnicy z tym że Mati 10.2010 a Ala 03.2011 jedynie co to jest drobniutka. Po porodzie nie wymagała niczego specjalnego i dość szybko wyszły. Gosiu zdjecia super ja nie mam żadnych no może jedno takie z Mateuszkiem, jakoś nie mogę się zabrać. Wygladam jak strach na wróble, a czuję się jeszcze gorzej. Dziś w końcu muszę włączyć laptopa i poszperać po all, bo tak yo cały czas używam telefonu. dziś zaczynam 8 miesiąc:)



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021333 przez PaulinaJ
Co tam laski? u nas kwitną żonkile i róże :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl