BezpiecznaCiaza112023

Marcóweczki 2016

8 lata 8 miesiąc temu #1001498 przez moniab26
Ja uważam, ze ten celibat w ciąży to dobra sprawa, w końcu my mamy mdłości, :sick: , bolące cycki, wielkie brzuchy, rozstępy, musimy wystawiać nasze pipki lekarzom itp. a nasi faceci mają później tylko fajne zdjęcia z maluszkami więc celibat to dla facetów taka namiastka chodzenia w ciąży ;)


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #1001522 przez Marta1985
NatB dasz radę ... kto jak nie mama ☺

No my z seksem to parę razy się skusilisny ale bez polotu to jest jednak a Mon mąż po pierwszym porodzie ciężkie chwile przeżył przez naszego synka i mówi że wytrzyma ☺

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #1001575 przez natkka
Dziewczyny byłam na wizycie i póki co wszystko w porządku, możemy jechać na wakacje i ja mam pozwolenie na chodzenie na basen :D
U nas z seksem jest tak, że ja bym czasem chciała, ale moje mdłości średnio mi sprzyjają. Udało nam się raz i ... to było dziwne :P jakbym ja to nie była ja sprzed ciąży, zupełnie inne rzeczy mnie kręcą :P wiedziałam, że tak może być - mam przodozgięcie macicy, więc w czasie ciąży ona się odchyla do stanu jaki ma standardowa kobieta :)
Nat trzymamy kciuki żeby było wszystko w porządku :) bałaganem absolutnie się nie przejmuj, albo poproś męża żeby ogarnął, Ty leż i skupiaj się na pozytywnym myśleniu :)
Dziewczyny mam pytanie co zrobić z cerą, bo mam taką kaszkę mannę na twarzy ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001588 przez malutkamilka
Natkka super że wszystko dobrze, korzystaj jak masz okazję jak najwięcej, a co do cery to taki urok. Jednym się cera poprawia drugim psuje i nie mamy na to wpływu. Ja tez mam drobne krostki ja je widze i mnie bierze ale same schodzą z czasem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001627 przez clue

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Natkka, ponoć dziewczynki odbierają mamusiom urodę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001633 przez clue
aha, malutkamilko, dzięki za umieszczenie nas w tabelce, super, że ją zrobiłaś :) :kiss:
u mnie termin się zgadza B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001634 przez moniab26
Dziewczyny ja mam problem z suwaczkiem w podpisie, muszę go każdego dnia robić od nowa bo nie odlicza tygodni i dni ciąży, zatrzymał się jakiś tydzień temu - któraś ma podobnie?


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001645 przez Gosia 2712
Hejka :)

Clue
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


NatB mnie tez czasami dobija ten balagan w domu , ale trudno, zagryzam zeby i leze dalej :P

Natkka ciesze sie ze wszystko ok :) A moze bys sie tak foteczka pochwalila :P :whistle: Co do cery to tez mam okropna w tej ciazy :S caly czas mi cos wyskakuje i taka kaszke na czole mam :S

Clue to ja jestem najlepszym przykladem, ze te gadanie to bzdury hehe :P w dwoch ciazach poprzednich z corkami mialam idealna cere, normalnie nic kompletnie nie mialam, a mowia ze wlasnie od corek sie brzydnia, a ja mialam na odwrot... Teraz jak ma byc synek to co chwile mi sie cos robi i naprawde mam brzydka cere :S A powinnam ladniec :whistle: A najlepsze jest jeszcze to ze z corkami jadlam kwasne,a teraz jem owoce... :silly: :lol: :lol:

Monia a spróbuj sobie zrobic suwaczek z calkiem innej strony? moze bedzie dzialac jak trzeba... ja nie mam problemu z moim...

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001655 przez malutkamilka
Monia tak jak Gosia mówi, spróbuj z innej strony - chociazby z tej co ktoras z nas ma. mialam kiedys taki suwaczek ze pokazywal mi o dwa dni za malo nie wiem czemu ale ten co mam jest ok.

A co do zabierania urody to nie wiem czy prawda bo w pierwszej ciazy nic sie nie zmienilam tylko pod koniec, bo byly straszne upaly zrobilam sie okragla na buzi i usta jak po botoksie mialam :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001656 przez Aruneczka
Wlasnie wrocilam od lekarza. Z maluchem wszystko wporzadku, niewiadomo skad plamiemia i skorcze sie wziely. Leki mam utrzymane.
Maluch ma 42mm i 140 uderzen serduszka na minute- jak gin wlaczyl dzwiek malo sie nie poryczalam:)
W srode mam prenatalne pewnie wtedy jakies zdjecia dostane.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001660 przez Gosia 2712
Aruneczka swietne wiesci :) oby tak dalej :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001669 przez paulinsien
Witajcie kochane! :kiss:
Nat zycze dużo siły, nie poddawaj się jesteś bardzo dzielną mamusią i napewno sobie poradzisz z Władkiem :) Leż, opdoczywaj, ktoś pmoże ci przy synku na 100%
U mnie rowniez sie zgadza tabelka bardzo dziekuje za dopisanie :) Ogolnie doktor wcczoraj robil mi tylko usg przrz brzuch i nic nie było widać ale od poczatku mam silne przeczucia ze bedzie synek. Jeszcze przed nami prenaltalne badania we wtorek. Dziewczyny z zachnio-pomorskiego slyszałyście że w Diagenie przy szpitalu na Wojciech prenatalne robia za darmo z pobranie krwi razem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001685 przez PaulinaJ
Paulinsien ja właśnie w czwartek tam byłam :-) oprócz krwi jest usg...polecam ;-) lekarz zajebisty.

Dziewczyny u na remont...nie mam czasu na neta nawet hah...dzidzia moja w czwartek miała ponad 6 cm ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001706 przez moniab26
Zmieniłam sobie suwaczek tak jak radziłyście - zobaczymy co z tego będzie.
Aruneczka ja też mam łzy w oczach jak słyszę bicie serduszka, w ogóle w tej ciąży jakaś się " miękka " zrobiłam, byle co mnie potrafi wzruszyć, ostatnio szykowałam Oskarkowi pościel do przedszkola i też się popłakałam, mój S. się śmieje, że ja będę bardziej płakać zostawiając małego w przedszkolu niż on sam.
Ja mam dzisiaj pracowity dzień, jutro Oskarek przyjmuje gości na urodzinowym torcie i właśnie go przygotowuję - jak się uda ( tort )wstawię wam foteczkę swojego dzieła ;)


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001747 przez malutkamilka
Poczytałam sobie o tym w Szczecinie i powiem Wam że ja tam chodziłam w pierwszej ciąży ale jeszcze jak było na pomorzanach. Nie wiedzialam że za darmo. Wiem że były płatne a bezpłatne jak są jakieś tam wskazania i moja ginka mówiła że w moim przypadku bym płaciła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl