BezpiecznaCiaza112023

Marcóweczki 2016

8 lata 8 miesiąc temu #1001762 przez Marta1985
Co do bezpłatnych usg to są różne programy i jak masz lekarza który ma kontakty to ci pisze że np ma wątpliwości co do oceny plodu i kieruje di jakiejs kliniki za Free ja bezpkatne mualam połówkoer usg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #1001763 przez Marta1985
My na weekend jesteśmy u teściowej i wczoraj tekstem zarzucila że widać już że w ciazy jestem i wydaje jej się że jak z Bartkiem ślicznie w ciąży wyglądałam tak teraz będzie odwrotnie. Co ja to obchodzi ... jeszcze jeden taki tekst a wybuchne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001775 przez natB
marta jaka,, kochana,, teściowa :/ a mąż co na to? Ja bym od razu jej coś odpyskowala :P

Powiem Wam, że ta ciążę kiepsko przechodzę, żołądek daje mi się dalej we znaki, w dodatku w krzyżu mnie często boli i nie wiem przez co, czy czasem nie zacząć łykać aasparaginu, bo mówiła gin w szpitalu, że albo to mogą być skurcze macicy, albo boli mnie przez to ze wszystko się rozciąga :/

Gratuluję wszystkim dziewczynom poznania płci, ja dalej chucham i dmucham tylko, żeby nic się nie stało.. Najważniejsze, żeby donosic eh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001810 przez clue
Gosiu, masz rację, kolejny zabobon ciążowy :) ale akurat u mnie w 1 ciąży się sprawdził :) zobaczymy jak teraz bo czuje się zupełnie inaczej i inaczej się "zmieniam "
mój gin właśnie daje skierowanie na bezplatne prenatalne, ale mnie to nie przekonuje, musi wtedy wpisać na skierowaniu, ze podejrzewa jakies wady płodu... przerażające jak dla mnie, więc sobie idę normalnie prywatnie, tam gdzie chce.
Nat mnie od kilku dni też boli w krzyżu... czasem tak mocno ze nie potrafię się ruszyć. też nie wiem od czego to.
Marta hehehe :) czuj się obserwowana przez tesciowke :)
miłej niedzieli Wam życzę :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001829 przez Marta1985
Clue A ty pisałaś skąd jesteś? Bo mi umklo ☺

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001831 przez clue

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001833 przez Gosia 2712
Hejka :)
Dziewczyny ktoras z was uzywala tego rogala do spania? polecacie go? Slyszalam duzo dobrych opini o tym i chcialam sobie takiego kupic, moze jeszcze nie teraz, ale jak juz brzuch zrobi sie wiekszy :)

Paulina wspolczuje remontu :whistle: 6cm toz to juz gigant hehe :D Ciekawe ile moj ma ? :whistle:

Moniab i jak tam tort sie udal? pochwal sie wypiekiem :) udanej zabawy urodzinowej :)

Marta heh nie ma to jak kochana nietoperzyca :S moglaby sobie takie teksty zachowac dla siebie :S

NatB jak sie czujesz? plamienia ustaly?

Clue a czemu nie chcesz skorzystac jak lekarz daje skierowanie? to zawsze ok 300zl w kieszeni... a nawet i wiecej, moja kolezanka tydzien temu razem z krwia zaplacila 420zl, a czy ze skierowaniem, czy prywatnie jak pojdziesz to tak samo Cie zbadaja... Ja mialam skierowanie i malenstwo bylo z kazdej strony obejrzane :) 40min tam siedzialam...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001837 przez Anabelle
Zaglądnęłam zobaczyć jak wasze maleństwa się rozwijają <3
Przy okazji odpowiem, bo mam rogala motherhood, choć są różne, ponoć też z kuleczkami silikonowymi.
Ja bardzo polecam, dużo lepiej mi się spało w ciąży, później na niej karmiłam, albo podkładałam sobie pod plecy na kanapie. Fajnie się sprawdza jako ogranicznik dla dziecka pełzającego, czy w nocy jak karmie, to mam położonego na rogu łóżka, żeby mi mały nie spadł.

Pamiętam, że jak Antek już siedział, ale jeszcze zdarzało mu się fiknąć, to rogal był rozłożony kawałek za nim, żeby w razie czego spadł głową na rogala a nie na podłogę ;)

Nati, mam nadzieję, że dolegliwości szybko ustąpią, być może wraz z 2 trymestrem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001840 przez Marta1985
Gosia ja miałam ☺ super sprawa ale to tak przydatna dopiero w połowie ciąży - właśnie muszę ją odzyskać odnkoelzanki ☺

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001844 przez Aruneczka
Moniab dasz kawalek tortu??:))
Marta podziwiam, ze sie nie odezwalas... mi przy tej hustawce hormonow ciezko ugrysc sie w jezyk....
W srode prenatalne mam - odliczam niecierpliwie. Ciekawe czy bedzie widac juz plec malucha?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001849 przez natB
anabell i psychicznie mi jest ciężko, bo chce dalej zajmować się Wladem a jestem bardzo ograniczona i Fizycznie, bo dolegliwości dają mi w kość, a to nie jest dobry moment.. No mam nadzieje, ze dobije do tego 2 trymestru :( będę dużo spokojniejsza, jak już łożysko się wytworzy..

Gosia nie plamie na szczęście, nie powinnam juz.. Wszystko robie, żeby do tego nie dopuścić.. A co do Rogala ja planuje zakup, bo na razie zawijam sobie kołdrę, a wiem ze to jednak jest fajna sprawa i tak jak Anabell pisze przyda się w wielu sytuacjach :)

Mój S. wziął małego i pojechali na kawę do szwagierki tak mi źle, że jestem teraz jak taka kaleka :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001850 przez Gosia 2712
Anabella witaj :) wpadaj czesciej :P co tam u Ciebie? Jak chlopaki?

Marta no wlasnie planuje go kupic , ale jak brzuch juz bedzie wiekszy, chyba nawet nie slyszalam negatywnej opini na temat tej poduszki hehe :whistle:

Aruneczka powinno byc juz widac plec :) chyba ze wstydziocha masz ktory nie bedzie chcial pokazac co ma miedzy nogami :P ja mam jutro wizyte :) i ciekawe czy sie potwierdzi chlopczyk :whistle:

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001860 przez natB
Dziewczyny jaki miałyście wynik Glukozy? Na początku ciąży?.. Bo tak patrzę na wyniki ze szpitala i sprawdzałam w dr Google i według nich mam stan przedcukrzycowy :/ 111 mg/dl to mój wynik yhm :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001863 przez Gosia 2712
NatB ciesze sie ze juz nie plamisz :) oby tak dalej :)
Co do glukozy to ja juz robilam dwa razy i ja mialam pierwszy raz 100,5, a drugi 58,6 gdzie norma jest 70-105, jutro odbiore trzeci wynik wiec napisze Ci ile mialam, ale jak gadalam z moim gin to powiedzial, ze u mnie tak moze byc, bo ja przyjmuje encorton, a on troche miesza w glukozie :S a moze przed pobraniem krwi zjadlas cos lub wypilas co moglo podwyzszyc glukoze?

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001864 przez natB
No właśnie nic długi czas nie jadłam, bo to było od Razu po przyjęciu do szpitala.. No nic badania będę powtarzać za tydzień lub półtora, żeby mieć na świeżo wyniki.. nie wiem czy to objaw, ale wzrosło mi zapotrzebowanie na słodkie picie :/ coś słodkiego Musze ciągle pić lub jeść yh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl