BezpiecznaCiaza112023

Marcóweczki 2016

8 lata 8 miesiąc temu #1002716 przez Aruneczka
Dobry... gardlo mnie boli nadal, pocieszam sie tylko, ze juz nie cale a z lewej strony... ale zeby nie bylo lekko, mlodsza corcia rano kaszlala jak dzika. Obie zostawilam w domu, mlodsza dostala leki, starsza obserwuje. Jutro do przedszkola tez ich nie puszcze, wole przetrzymac je w domu.
Malutkamilka mam nadzieje, ze u szwagierki to nic powaznego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002806 przez Natalia1991
Witajcie dziwczyny. Mam problem i nie wiedzialam kogo sie poradzic to pisze do was moze nie na temat ale wy pomozecie ze wszystkim :) od 1 wrzesnia poslalam Bartka do przedszkola... w 1 dzien wytrzymal caly dzien poplakal sie jak mamy zaczely odbierac swoje dzieci a mnie jeszcze nie bylo plakal godzine od 12 do 13 bo potem go odebralam, wczoraj pani dzwonila do mnie ze placze juz od 10 wiec wsiadlam w samochod i pojechalam po niego, ale rozmawialam z nauczycielka ze jak go naucze ze za kazdym razem jak bedzie plakal to go odbiore to bedzie tak caly czas.... dzis pojechal bez problem zreszta tak jak codziennie bo problem tkwi w tym ze on chce rano jechac do dzieci ale zaczyna plakac jak juz wejdzie na sale... jak mnie juz nie ma. dzis sie ucieszylam bo nie bylo zadnego telefonu, mysle sobi ze pewnie jest juz dobrze ale jak go odbieralam to nauczycielka mowi ze caly dzien plakal... potem przestawal na 15 min i znowu 2h placzu... nie wiem co mam z nim zrobic.... a juz mowil ze jutro idzie i nie bedzie plakal ale to samo slyszalam dzis rano.... pomoże któraś? Mialyscie taka sytuacje.... :dry: :dry: :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002819 przez Aruneczka
Kurcze, ja takich klopotow nie mialam. Dziewczynki kilka razy plakaly ale momentalnie im przechodzilo. U mnie temat przedszkola poszedl bezbolesnie.
Kolezanka mniala podobny problem ze swoim sunkiem i u nich lekarstwem byl czas.... z koleji kuzynka dala swojej cureczce taki wisiorek w ksztalcie serduszka, otwierany, wstadzila tam swoje zdjecie i jak mala bardzo tesknila to patrzyla na usmiechnieta buzie swej mamy i pomagalo.
Mysle, ze potrzebny jest czas i faktycznie nie ma co przyzwyczajac dziecka do tego, ze na kazde dlugue pkakanie mama przyjedzie. Trzymam za Ciebie kciuki, bo pewnie sie zamartwiasz, i za malucha bo teraz sa zmiany, musi przywyknac
Podziękowania: Natalia1991

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002820 przez Aruneczka
Sorki za literowki, pisze z telefonu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002857 przez Natalia1991
Normalnie nie mam sil.... ale moze go od jutra zaczne posylac na 2 godzinki i coraz dluzej... bo nauczycielka zaczyna marudzic ze przez moje dziecko nie moze nic zrobic z innymi dziecmi..... a ja bym go z tydzien przetrzymala w koncu zrozumie ze nie wygra i ze po obiadku ktos po niego przyjedzie... i moze by przestal plakac...no ale skoro nauczycielka ma problem to musze to inaczej rozwiazac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002863 przez Aruneczka
Natalua takie przedluzanie pobytu malucha to tez dobry pomysl. Dziwne ze wychowawczyni z doswiadczeniem kapituluje na samym poczatku... ciekawe co by powiedziala jakbys pracowala i nie miala mozliwosci odbierania dziecka po 2h, i codziennego przedluzania...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002876 przez Marta1985
no i zapisana jestem na prenatalne na 2 października :) a teraz jestem wymeczona mega i siedzaca praca niestety nie jest wygodna ... czasem brakuje ruchu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002889 przez Anielka00
Hej :) Podczytuje Was od początku i postanowiłam do Was dołączyć o ile mnie przyjmiecie ;)
na początku miałam termin na 6 kwietnia, ale teraz się zmieniło na 29 marca :)
Dziewczyny ile płacicie za badania prenatalne?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002891 przez Natalia1991
Anielka00- Witamy ;)
Aruneczka- To nowa nauczycielka chyba dopiero po studiach, wiec niestety bez doswiadczenia..., ta pani co przed tem miala maluszki to nauczycielka ktora mnie uczyla w przedszkolu, niestety teraz ma grupe starszakow, u niej dzieci wisialy jeden przy nogawce drugiego miala na rekach i nigdy nie narzekala..... A ta nowa chyba sie nie nadaje moim zdaniem na wychowawczynie maluszkow, skoro nie potrafi sobie poradzic z jednym placzacym dzieckiem....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002892 przez PaulinaJ
cześć wam :)

anielka Wiatmy, rozgość się ;-) 6 kwietnia urodziła się moja mama hihi ;-) Ja miałam za darmo.

Cieszyłam się, że mdłości mijają i jakże się pomyliłam. Dziś po śniadaniu to nawet z porcelaną się poprzytulałam :whistle: :whistle: Co ten pisior z mamą wyprawia :P rozglądacie się za wózkami? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002895 przez Anielka00
Myślałam, że te mdłości to do 12 tygodnia i będzie spokój, ale widzę, że nadal macie :ohmy: Biedne my! ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002898 przez PaulinaJ
Podobnież są do II trymestru ;-) Zobaczymy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002902 przez Gosia 2712
Hejka :)
Bylam rano na targu i jak wrocilam to nie mialam sily na nic :S nawet na pisanie :S

Marta zdrowka dla Bartusia :)

Monia oby Oskarkowi przeszlo na dobre :) zdrowka :)

Malutkamilka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Natalia w kwestii dzieci to przykro mi ale nie pomoge ... Ale moze faktycznie jak masz na tyle czasu to zawoz Bartka na poczatku na kilka godzin i stopniowo wydluzaj czas jego pobytu? Moze to pomorze?

Anielka witaj i rozgosc sie u nas :) fajnie, ze dolaczylas :) ja mialam badania prenatalne za darmo, bo mialam skierowanie od lekarza :) Napisz cos o sobie? to twoja pierwsza ciaza? skad jestes?

Paulina no kurcze teraz? wspolczuje... oby to takie jednorazowe bylo....

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002903 przez Anielka00
Moja druga ciąża, tzn pierwszą poroniłam w 9 tyg, miałam zabieg... No ale już w następnym cyklu się udało :) Mam nadzieje, że ta będzie szczęśliwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002904 przez PaulinaJ
anielka bedzie okej :) teraz dużo koniet traci pierwszą ciążę.
Gosia Cóż zrobić :P Pozostaje czekać :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl