BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 3 miesiąc temu #1024544 przez Marta1985
ja mam pessar i wstępnie na 29 marca jestesmy umowieni na zdjecie a bartek urodził sie 3 dni po zdjeciu pessara wiec to moze byc powtórka z rozrywki :P


idę ogarniać wyporawkę :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1024547 przez Wietrzyca
No i my już po.

Cóż, potwierdził nam lekarz, że jest dziewczynka, wymiary dobre, płynu odpowiednio, ogólnie z usg wszystko cacy - mąż z zapałem oglądał monitor, szalenie się cieszył do niego :P
No... tyle że jest ułożona miednicowo, do tego kręgosłupem i pupskiem do nas, a jakby tego było mało, to jeszcze zasłoniła twarz obiema rączkami przyklejając ją do ściany macicy i dupa wyszła z 3d. :P Dostaliśmy zaproszenie na za 3-4 tyg, to zrobimy dogrywkę już z samego 3d nieodpłatnie.

Wklejam po lewej najpiękniejsze zdjęcie, jakie mamy, czyli widać kawałek niewyraźnej głowy i rączkę, a po prawej jeszcze do tego pępowina zasłania. Po prawej widać brzuszek i te rączki (ramiona), które idą naokoło niewidocznej tutaj główki, żeby ją zasłonić :P


Mówię sobie, że jeszcze ma czas, żeby się obrócić. Ale zaczyna mnie martwić fakt, że cały czas jest miednicowo ułożona. Dlatego ją czuję tylko tak nisko.
Julka siostry już dawno była głową w dół...

Marta, cudowna! :) Ach, jak mi się z tą miętą to zestawienie podoba :)

jussstys, ale piekna ksiezniczka :)

Mamusia, trzymaj sie tam! Głowa do góry kochana. Jak z tymi odwiedzinami?
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024549 przez Heathera
marta to bedziecie mieli imprezowy marzec i maj :) u nas maz 22 marzec synek 23 maj a ja 6 wrzesnia rocznica chodzenia 22 stycznia, slubu cywilnego 21 stycznia wiec same 2 wiec na slub kościelny uparlam sie na 6 czerwca zeby bylo cos i z mojej daty :p

wietrzyca fajnie ze wyszło wszystko ok i dziewczynka potwierdzona :) szkoda ze tak ulozona ale spokojnie jeszcze ma czas się "przeprowadzić" :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024558 przez Pumcia
Ale Ci zazdroszcze Wietrzyca, że mogłaś zobaczyć maleństwo :side: ja czekam do piątku :woohoo: a ile waży powiedział Ci lekarz ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024563 przez Mamusia
Przychodzą do mnie w odwiedziny Ale to i tak nie to samo.... zaśpiewała mi dzisiaj piosenkę i płakałam jak bóbr..... masakra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1024564 przez Wietrzyca
Pumcia, waży 750g, według pomiarów jest młodsza o 4 dni niż z OM, czyli termin wg USG wypada na początek maja. Ale nie będę się przeprowadzać do majówek, co to za forum bez Was! :)
A Ty masz wizytę z usg razem?
Bo ja zazwyczaj wizyty mam tak z tym gorszym usg - rzuca gin okiem, sluchamy serduszka, czy oka, a tak to bardziej się na innych rzeczach koncentruje (badaniach, szyjce, moim samopoczuciu). A skupienie większe jest na tych usg z lepszym sprzętem, to mam zaplanowane w 31tc - 22 luty.

I pozazdrościłam Mamusi, zaczęłam prać :) Wklejam Wam kilka ciuszków, ale jest tego więcej, heh :P
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024566 przez Mamusia
Śliczne sukienusie jutro będę miała jeszcze w szpitalu kontrolne USG i może w czwartek wyjdę byłoby cudownie S mała tydzień temu wazyla 1140 g co mi się wydaje ze mało jak na 29 tydzień zobaczymy jutro czy przybyła ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024570 przez Wietrzyca
Mamusia, no to trzymam kciuki za ten czwartek. Jak tam Twoje CRP? Wróciło do normy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024571 przez Marta1985
super ciuszki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024572 przez Pumcia
Wietrzyca nie możesz nas zostawić :P USG mam przy kazdej wizycie więc na pewno zobacze małego. Zależy mi na tym, żeby zobaczył dlaczego co jakiś czas mam takie ciągnięcia w doł, i czasem wydaje mi się - zwłaszcza w nocy - jakbym miała skurcze. Rozmawiałam z położną, to powiedziała mi ze macica moze cwiczyć do porodu. Jesli nie jest to silne i częste to mam się tym nie przejmować. Czasem też kłuje mnie w kroku, strasznie boli mnie kręgosłup, czesto się wypróżniam i boli mnie brzuch. Pewnie nic na to nie zaradzi ale niech mnie zbada i powie że jest wszystk ok :lol: bede spokojniejsza :whistle: a ciuszki piękne, słodkie te sukieneczki :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024576 przez natB
wietrzyca hehe pocieszę Ciebie, bo u nas wczoraj na usg jak załączyła 3D to prawie nic nie było widać :P mała uciekała :D wierciła się i w ogóle nie dała się podejrzeć :)... ale fajnie, że będziecie mogli mieć jeszcze jedną możliwość podejrzenia córeczki :) :)... u nas Helenka jest ustawiona głową do dołu, co prawda napiera główką na lewe biodro, ale już ten obrót ma za sobą... na spokojnie i u Ciebie się obróci :)
Wow wow piękne ciuszki :) no czas już powoli się ogarniać dziewczyny :D

justyss no no już masz dużą pannicę do pomocy heh :) piękna dziewczynka :)

martawow jaka ładna pościel <3 :D suuuper :) :)... cieszę się, że u Ciebie po wizycie wszystko dobrze :) najważniejsze, że pessar trzyma! :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


a Wład pierwszy raz od dawien dawna w żłobku :( tak mi smutno bez niego... mój dzielny synek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024577 przez Mamusia
CRP jutro będą powtarzać dzisiaj tylko mocz....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024601 przez Mamusia
Więc z dzidziusiem ok rośnie już waży ponad 1200 g
Obrocila się już główka w dół wiec bardzo dobrze...
I była rozkraczona wiec jak Na moje oko widać było normalnie psioche :) żadnego siuraka :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024609 przez koticz
karii to Ty pytalas o wspolne usg? Moja Jagoda konczy 3lata w marcu i bylismy cala rodzina na pierwszych prenatalnych w 13tc,bylo super.Nawet zwrocila lekarzowi uwage zeby nie naciskal mi brzucha bo to boli dzidziusia :)

Ja odzyskalam dwa worki ciuchow po corce ale to raczej takie domowe kupilam tez juz odrobine nowych.Nadal mam zapchana cala piwnice dziewczecymi ubrankami.Mam dwie ciezarne znajome i licze ze ktoras z nich bedzie miec corke to wtedy sie pozbede zapasow.
Nie mam jeszcze zadnych kosmetykow dla malucha ani nie popralam nic :/ spoko mam czas jeszcze :)

1.02 mam wizyte i bedziemy z gin zakladac pessar.





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024614 przez Karii
Tak to ja się nad tym zastanawiałam, fajnie przekonałam się więc jutro idziemy z synkiem:) Co do wyprawki to ja też nic nie mam kupione poza dwoma pajacami i dwiema parami bodów. Większość rzeczy mam po synku więc dużo mi nie trzeba no ale do szpitala chcę mieć wszystko nowe dla Frania więc coś tam muszę kupić. Dodatkowo muszę kupić łóżeczko, wanienkę, kosmetyki itp. Też sobie mówię że mam jeszcze czas, a znając życie obudzę się pod koniec lutego i będę panikować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl