BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1024925 przez Heathera
Natb wtedy się rozchodzilo ale to gdzies po 35 tygodniu a teraz strasznie szybko. W poniedziałek idę do gin to spytam czy to coś złego
Dzięki za życzenia :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024945 przez Mamusia
natB zalecenia to leżeć leżeć i leżeć.... nie wiem czy to możliwe przy dziecku hehe ale ile moge tyle leżę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024975 przez Karii
Hej, ja juz po usg, wszystko jest ok, Franio ułożony główka w dół, wazy ok 1455g, nie wiem czy dużo czy mało lekarz mówi ze jest w normie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024986 przez Mikulinka
Jak wam minął dzień ?
Mamusia super ze już wyszlas a sukienusie słodkie ...lez ile się da
Karii spory chłopczyk Frania
Heathera jeszcze raz garatki z okazji rocznicy
NatB jak samopoczucie?
Ja też mam tryb oszczedzsjacy cały czas ... ale się stosuje I jakoś idzie tydzień za tygodniem .... marzę aby ten dzień się skończył serio ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024987 przez NatiK
My juz w domku :) badania wyszły dobre wiec nas wypuścili zobaczymy jak długo takie będą :P kolejna wizyta 03.02..dziś jeszcze zrobiłam małe zakupy dla malego ciuszkowe oczywiście na 5.10.15 fajne mają ceny :) wiec polecam!

Dziewczyny a jaka nazwe ma grupa na fb hmm??

Mamusia ja też muszę na siebie uważać i leżeć z nogami do góry do końca ale pomysł ze juz niedługo zleci...ciuszki slodkie :)

Karii to dobrze ze małym ok :) wydaje mi się ze dobra waga...będzie chlopisko :)

natB 3maj się dzielnie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024991 przez Mamusia
kariii nasza waży 1200 g i też powiedział ze jest w normie... A mamy ten sam tydzień widzę..

A jeszcze jak wychodziłam już ze szpItala do auta to się wywalilam na tym śniegu....
Ale nic mi nie jest mała dalej się wierci nic mnie nie boli więc chyba jest ok....


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024992 przez Blondi22
Hej mamusie mam 22lata i jestem w 27+3dni spodziewaamy sie chłopczyka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024993 przez Blondi22
Jestem tutaj nowa mam nadzieje ze mnie zaakceptujecie :P :P Byłam dzis na glukozie o ranyyy przeszłam horror :angry: strasznie sie pochorowałam po tym zmdliło mnie tylko i teraz na słodycze nie popatrze :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025004 przez koticz
blondi22 witaj :) jak synus bedzie mial na imie?To Twoje pierwszr dziecko?

heatera to zapewne rozchodzace sie spojenie mnie tez juz okropnie boli i chodze jak kaczka

Moj Jonatan caly czas pupa w dol i juz lapie stressss,Jagodka juz od polowy ciazy byla ulozona glowkowo.Najbardziej na swiecie boje sie cesarki i mam nadzieje,ze mi sie mlody obroci.

pumcia załóż fikcyjne konto na fb tam sie rozmawia latwiej :) plizzz zrob to dla nas :)





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025014 przez Wietrzyca
Hej Blondi22, super ze dołączyłas! Witamy Cie serdecznie :) z Tobą to kwietniowi chłopcy powiększają przewagę :P

Mamusia, super, że już wyszlas że szpitala! W końcu! I sukieneczki sa cudne :)

Koticz, my też pupa w dół niezmiennie. Nie martw się, nasze dziecka mają jeszcze czas!

Karii, Mamusia, ja już się nie mogę doczekać, kiedy mała będzie tyle ważyć. Każdy kolejny tydzień to wspaniały dar :) Super, że z dzieciakami ok!

Ja odebrałam dziś wyniki z krwi, a miałam ich od cholery porobione, bo tak z poradni nadkrzepliwości sobie zazyczyli. No i tam żelazo, próby watrobowe, Tsh, bilirubina, białka, morfologia, i dużo dużo więcej... No i wszystkie są super! Bardzo się cieszę.
A posiew z tego moczu lipnego będzie dopiero za 10 dni.

No i nie pochwalilam się, jak na tych ćwiczeniach. Myślałam, że będzie nudno, ale się pozytywnie zaskoczyłam! Dzisiaj było na pilkach, co zajęcia coś nowego. I wcale nie tak lajtowo, jak się obawiałam, można się zmachac trochę, także super! i bardzo dużą uwagę zwracają na to, żeby się asekurowac, żeby było bezpiecznie. Więc zadowolona zapisałam się na kolejne. A dziewczyny są tam różne, od 17 tyg do praktycznie samego końca :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025020 przez Blondi22
Koticz to moja pierwsza ciąża synek bedzie miał na imie Kubuś hmm tatuś wybieral imie ;) ja to bym wolala ksawery lub filip :P no ale dobra niech bedzie na jego hihi córeczke kiedyś wybiore ja :laugh:

Jak sie czujecie w tym 3trym ???? ja coś cieżko;/ dzien na dzien jest coraz cieżej yhh


Laseczki o co chodzi z tym fb??? macie jakies forum tam ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025023 przez NatiK
Mamusia ja tyle miałam i lekarka zleciła mi luteine (2×100mg) i mam podniesione łóżko w górę o 11cm (może być 8-10)

Blondi22 witamy w kwietnioweczkach :) powiedz coś o sobie ile masz lat skąd jesteś? Ooo kolejny chłopak :) Pumcia uaktualni listę hehe tak mamy grupę na fb założona :)

Dziewczyny niech któraś z was co już jest na grupie wyślę mi zaproszenie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025024 przez Mamusia
blondi witaj.... Kubuś fajne imię.... A w 3 trym czuje się jak slonica... koszmar....

U nas mała na ostatnim USG była główką w dół... Ale teraz ruchy i kopnięcie znowu czuje w pecherzu A później czuje ruchy nad pepkiem strasznie się kręci tą moja kobieta...

wietrzyca a co to za ćwiczenia?? Może u siebie też coś znajdę....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025025 przez Mamusia
natik nie rozumiem jak podniesione??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025026 przez Blondi22
dziewczyny powiedzcie mi miala ktoras tak zaczal mnie pobolewac brzuch juz chwile temu i boli tak jak na okres tylko ze bol przechodzi na plecy hm dziwne powinam sie nie pokoic? jak dotychczas nic mnie nie bolalo ciaza przebiegala bez zastrzezen kurcze martwi mnie to troche.


mam 22 lata jestem z malopolski tak jak juz pisalam oczekuje synka z niecierpliwoscia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl