BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 3 miesiąc temu #1025260 przez Heathera
Hehe no pewnie ze musze dać radę :p szwagierka mi trochę pomoże :)

Szwagierka ma niania z aventu też właśnie i chwali sobie ale to niestety bez kamerki

Nati biedulo trzymaj się tam

Dziewczyny ja lecę właśnie tam ogarniać a potem ta impreza wiec mnie nie będzie. Jutro jeszcze mamy baby shower szwagierki wiec tez nie wiem czy czas znajde wiec trzymajcie się i nie chorujcie miłego weekendu :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1025272 przez Wietrzyca
NatiK, ojej, ale to też wirus czy Ci jedzenie zaszkodziło? Trzymaj się ciepło Kochana.

Pumcia, ja tylko o nianiach bez ekranu wiem, bo siostra miała dwie. Kupili baby ono, wcale nieskomplikowany model. Potem w prezencie dostali motorolle i byli mniej zadowoleni. Także ta baby ono była w użyciu i była wystarczająca. My ta motorolle, bo prawie nówka, od nich dostaniemy, zobaczymy co to warte :-P

Heathera, dasz radę! :)

Ja nawet nie mam kłopotów ze spaniem na boku, i jednym i drugim. Czasem jak mi się ten lewy znudzi, to się układam na drugim. Ale poduche rogalowa mam naprawdę wielką, może to dzięki temu :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1025277 przez Pumcia
Wietrzyca no właśnie bez kamerki to sporo moich koleżanek ma ale mi jest potrzebna z kamerką, zwłaszcza na wyjazdy. Mamy też latem kilka wesel i wiele innych okazji gdzie po prostu niania będzie mi niezbędna . . . he he ja poduchy rogalowej nie mam - po prostu podkładam sobie męża poduszkę :P nie ma Go więc nie jest mu potrzebna :woohoo: a nawet jak przyjedzie - to nie wiem jak tak można ale on śpi na " płasko ". Chyba bym wylewu dostała :evil:



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025296 przez Wietrzyca
Pumcia, ahahaha, dobre :)

no my mamy kwietniu wesele, 16go, mam nadzieję nie być rozpakowana jeszcze i iść. A potem mamy dopiero w sierpniu i to w Tarnowie, więc mała zostanie u mojej mamy, a ja do niej będę dojeżdżać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025327 przez Mamusia
A my na weekendzie u znajomych i byliśmy na sankach znaczy ja robiłam tylko zdjęcia hehe... :) U nas piękna zima....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025341 przez Mikulinka
My tez byliśmy na sankach dzieciaki zadowolone...
Ja w sumie tez poza jednym incydentem ...
Pomagała córce wciagnac syna na sankach pod górkę ( ja stałam na górce i tylko podałam jej rękę ) a w tym momencie uderzyły mnie sanki i straciłam równowagę na chwilę .... kurde tatuś się pchnął z córką by zjechać z górki . Później mu głupio było i przepraszał.
A co u Was ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025401 przez Blondi22
Dziewczyny hmm mam problem !!! albo i nie !!! :dry: :dry: :dry: :dry: :dry: :dry:
Termin porodu mam na 20kwietnia
jutro bede dokładnie w 29tyg
ostatni okres 13lipiec

i cos mi sie tu nie zgadza bo termin mi wychodzi 40tygodni na 11kwietnia która mi pomoze obliczyc i zrozumiec hmm??? :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1025405 przez Pumcia
Blondi - ja miałam ostatni okres 16 lipca a termin mam na 24 kwietnia . Więc nawet patrząc na mnie masz na 20 kwietnia termin porodu . Lekarz na połówkowym mówił, że termin się zmienił o 1 dzień czyli na 23 - ale ja i tak podaję 24 :) Nawet Ci datę na 20 wpisałam jak dodawałam do listy :lol: ale trafiłam :evil:

A i jaką miałaś długość cykli ?

Ale ale . . . jutro będziesz miała 27 tydz i 6 dni - a nie 29 ;/ suwaczek sobie zrób on Ci będzie wyliczał. Chyba, że rzeczywiście okres miałaś o tydz wcześniej . . . a jak masz w karcie ciązy ?

Jeśli okres miałaś 13 lipca = termin porodu na 20 kwietnia - 27 tydz, 6 dni
Jeśli liczysz, ze to 29 tydz to termin Ci rzeczywiście wyjdzie na 11 kwietnia czyli 9 dni wcześniej niż podajesz. Zamotałam ? Czy rozumiesz o co mi chodzi ? :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1025406 przez Pumcia
Pumcia - chłopiec SZYMON 24 kwiecień
Karii - chłopiec FRANIO
Nat B - dziewczynka HELENKA MARIA 2 kwiecień
MAmusia - dziewczynka
Heathera - dziewczynka WERONIKA 18 kwiecień
Wietrzyca - dziewczynka ZOSIA 29 kwiecień
Lena - ?
NatiK - chłopiec OLIWIER 23 kwiecień
Joana G - chłopiec KONRAD 8 kwiecień
Marta 1985- chłopiec WOJTUŚ 16 kwiecień
Anielka - dziewczynka 1 kwiecień
Mikulinka - dziewczynka 30 kwiecień
Koticz - chłopiec JONATAN 27 kwiecień

Jussstyś - chłopiec ADAŚ 15 kwiecień
Blond22 - chłopiec Kubuś 20 kwietnia


Do listy potrzebiuję - Kari - termin porodu ? Mamusia termin porodu i imię ? Lena płec, termin porodu i imię ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025425 przez Wietrzyca
Blondi, internetowe kalkulatory terminu podają, że jeśli ostatni okres był 13 lipca, to przy przeciętnej długości cyklu termin porodu to 20 kwietnia. :) ale faktycznie suwaczek by Ci to tak mniej więcej wyliczal też.

Jak Wam niedziela mija? Ja w końcu jem normalnie :P wczoraj się jeszcze bałam.
I piękna zima za oknem mnie obudziła :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025428 przez Mikulinka
Czy wszystkie lepia balwany i na sankach dzis zjeżdżają?
My dziś domowo pod kocykiem Z chusteczkami ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025436 przez Blondi22
Pumcia jutro wypada mi 29tydz wszedzie mi tak licza i na usg i położna mi tez tak liczy bede sie musiała jej spytac:D
Próbowałam ten suwaczek zrobic ale nie wiem kurcze gdzie sie go potem wkleja ja tu od nie dawna wiec sie dopiero ucze ;) ;) ;) ;)

Mikulinka ja jak co niedziele przymusowy wyjazd do tesciowej :dry: :dry: :dry: :dry: :dry:

a teraz chwile odoczynku jutro mam spotkanie z położna ciekawe co bedzie mi mówic i radzić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025439 przez Mamusia
blondi ja ostatni okres miałam 23 czerwca i wychodzi że mam termin na 1,04 czyli teraz jestem w 30 tygodniu

a my już po zabawach na śniegu.... :) dzisiaj znowu mnie lekko brzuch kuje w dole leże i leże :)
jutro wstawanie do przedszkola sie znowu zaczyna.... nie lubię tego wstawania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025440 przez Mikulinka
Blondi już tłumaczę suwaczek
Wchodzisz na swój "profil" +robisz" edycję " +wchodzisz na" informację o profilu" + na samym dole jest "podpis" tam wklejasz link z suwaczka który sobie wy szukasz ze stron dostępnych w Internecie i zapisujesz .
Mam nadzieję ze pomoglam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025441 przez Blondi22
Mikulina niewiem który link skopiowac hmmm :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl