BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 3 miesiąc temu #1025203 przez Heathera
Pumcia dziękuje :) o widzisz to Tobie też Wszystkiego najlepszego i 1oo lat :)
Fajnie, że z synkiem wszystko ok i z tymi bólami też mnie uspokoiłas :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025209 przez Pumcia
Dziękuję :P też zaczełam się martwić bo pojawiły się nagle ale na szczęscie jest wszystko ok - po prostu musimy sie oszczędzać :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025212 przez Heathera
Dokładnie trzeba odpoczywać ile się da :)
W ogóle fajnie już większość ciąży za nami i niedługo zobaczymy nasze maleństwa :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025214 przez Mikulinka
Pumcia wszystkiego najlepszego !!!
Dziś mnie męczy zgaga ... troche ogarnęłaM dom .I kręgosłup boli ... więc leżenia było trochevtyle mi dały dxieciaki .
Oj tak chyba hormony bo szybko mnie można wyprowadzić z równowagi ... jak i doprowadzić do łez. A i dzieciaki daja do wiwatu.
Ja przy każdej ciąży mam tryb oszczedzsjacy ... więc żadnych szaleństw nie ma.
No to my mamy jeszcze tydzień ferii I wracamy do rzeczywistości.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025225 przez Pumcia
Mikulinka dziekuję :kiss: Nie martw się wahaniami nastroju, chyba każda przechodzi to na swoj sposób. Czasem zastanawiam się czy takie humorki nie wpływają zle na synka - bo przeciez to nie potrzebny stres ;/ no ale co poradzisz ? hormon siła wyższa :evil: damy rade :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025233 przez Wietrzyca
Pumcia, Heathera, i ja się do życzeń dokładam! :)
Pumcia, I super, że z synkiem jest wszystko ok. Bardzo się cieszę!

Ja noc przeżyłam, to zdecydowanie wirusówka, bo moją siostrę też sieknelo, a widzialysmy się w środę. No ale już dzisiaj lepiej. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025235 przez Heathera
Wietrzyca dzięki :)
Dobrze, że u Ciebie już lepiej :)

A ja dzisiaj w końcu wracam do domku ! Jupeee ale czeka mnie sprzątanie po tym remoncie i jeszcze gotowanie bo rodzinka tym razem z mojej strony wpada na parapetowke...ja nie wiem jak z tym wszystkim się wyrobie do 16 o.O



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025237 przez Mikulinka
Brŕyyyyy
Wietrzyca i jak się czujesz?
Jak dziewczyny radzicie sobie w nocy ... przybranie odpowiedniej pozycji graniczy u mnie z cudem . Wczoraj chyba przeforsowalam się bo jeszcze dziś mam problem z kręgosłupem . No ale chyba to rozchodze . ( boje się rwy kulszowej bo sama z dzieciakami jestem ) a jak wiadomo na nikogo nie ma wrazie W.
A co u reszty ...
Mati szykujesz się ... jak ogolnie czujesz. . Przechodzi trochę choć ta infekcja . Jak Wlad?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025239 przez Mikulinka
Heathera poczekaj na rodzine pomoga ogarniac :silly: Ciekawie ktora pierwsza sie rozakuje ..
To już z górki zaraz będziemy odliczać ... A tak niedawno doznawalam szoku po zrobieniu testu .... i bedzie zmiana tematu na ile zjada pije spi ..itp.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1025240 przez Pumcia
Wietrzyca - dziękuję :kiss: właśnie tak myślałam, że to wirus - to nie czas na wymioty i mdłości :whistle: super, że już Ci lepiej i się długo nie męczyłaś :dry:

Heathera
- spinaj poślady, dasz rade - da się zauważyć, że jesteś zorganizowaną babką więc jak nie Ty to kto :P

Mikulinka - poza pozą ale . . . ja często się budzę o 2 w nocy i nie mogę zasnąć do 6-7 to jest męczące. Jak przewracam się z boku na bok to trochę mnie ciągnie ale do wytrzymania - no i mały kopie w nocy, chyba mu nudno jak leże :evil:

A mam ogólne pytanie - jestem w trakcie szukania elektronicznej niani - już mi podpowiedziano, że angel care są bardzo dobre tylko . . . cena mnie odstrasza bo uparłam się na nianię z kamerką :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025245 przez Mikulinka
Pumcia All olx ... szukalas moze ktoras z kolezanek ma na zbyciu ... ja szukam laktatora. .. znów się napalilam na karmienie .... moze tym razem mi sie uda pokarmic dluzej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025246 przez NatiK
Cześć dziewczynki...
A ja w szpitalu znowu wyladowalam ehhh przed 4 wzięła mnie karetka :( takich dostałam mdłości od 21 myslalam ze sie to nigdy nie skończy chyba ponad 5h obejmowała tron i miednice (chyba zaszkodzil mi obiad :angry: , i ledwo żyłam ale przed całą akcja zrobiłam pranie młodego) na szczęście po kroplówkach jest juz ciut lepiej nawet śniadanie zjadlam:) z Olivierkiem wszystko ok bo się strasznie o niego martwiłam ...zobaczymy kiedy wyjdziemy...

Wietrzyca chyba nie tylko mnie złapało ale dobrze ze ci przyszło...

Mikulinka co do spania to różnie bywa czasem lepiej czasem gorzej jak młody ucisnie mnie na kręgosłup to ledwo mogę z łóżka zejść a spanie na boku najlepiej na lewym mi wychodzi bo prawy mu nie pasi hehe ale to też zależy jak się ułoży...

Pumcia co do niani nie pomogę ale popytam co koleżanki używały i dam znać... ode mnie też najlepszego :)

A i jaka nazwe ma grupa na fb? Bo Marta1985 nie wysłała mi zaproszenie któraś z was może hmm?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025247 przez Mikulinka
Nati bidulo .... wracasztam jak bumerang
daj namiary na siebie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025249 przez Pumcia
Mikulinka - na all i ilx właśnie szukam, ale z video angelcare są po ok 600 zł najtansze. A koleżanki Nie za bardzo chca się niań pozbywać - bo szykują się na kolejne dzieci więc po co pozniej kombinować i szukać :) Laktator elektryczny zamówiłam z apteki gemini - mieli lepszą cenę niż w hurtowni dziecięcej niedaleko mnie ;/ w sumie nie powiem Ci czy jestem zadowolona - chyba że poczekasz az zacznę karmić :P

Natik
- o kurcze i Ciebie wzięło ? kup sobie elektrolity - ja mam zawsze po takich akcjach i lepiej dochodzę do siebie, karetki w życiu bym nie wezwała :dry: - boję się szpitali - zwłaszcza u mnie w mieście :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025257 przez Karii
U mnie siostra ma nianię aventu i jest bardzo zadowolona ja tez z niej korzystałam i wydaje sie być ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl