BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 3 miesiąc temu #1028771 przez Heathera
A teraz obiecane zdjęcia z remontu. Pokój synka. Ściany są niebieskie. Ściana przy łóżku z odciśniętymi dłońmi:) Do tego na suficie stopy synka. Nad oknem arcydzieło męża czyli traktor z przyczepko i napis Wiktor :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1028772 przez Heathera
A teraz salon. Ściany szare, a jedna zielona z naklejką i ramkami i na dole zamontowane ledy. Ramek będzie więcej ale kiedy ten mój kochany mąż je powiesi to nie wiem ;p

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1028773 przez Marta1985
Super Heathera :)
Podziękowania: Heathera

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1028785 przez Pumcia
Heatheta suuuper :) kurde chyba zaraz pojdę prać rzeczy bo jeszcze się za to nie wzięłam a u Ciebie patrze prawie wszystko gotowe :whistle: cały czas sobie wmawiam, że mam jeszcze czas :P fajne masz mieszkanko, przytulnie - niech się Wam dobrze mieszka :kiss: ja jak będę miała gotowe wszystko to tez wstawię :)
A patrzę, że masz skrzynię. Na zabawki ?
Ja takie rzeczy chyba sobie daruję, bo pozniej bez sensu do De mi to wieść chociaż przydała by mi się :whistle:
Podziękowania: Heathera

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1028789 przez Heathera
Dzięki dziewczyny :)
Pumcia no u mnie już wszystko czeka. Muszę tylko zrobić zakupy w tym gemini higieniczne i mogę pakować torby do szpitala.
A skrzynia to fajna sprawa, ale skoro się wyprowadzacie to może faktycznie poczekać i później kupić, Ja już musiałam teraz bo synek odrzucił wszystkie zabawki takie którymi się już od dawna nie bawi (takie dla malutkich) i od siostry jeszcze dostałam grzechotek itd i już nie miałam gdzie to wszystko trzymać. Wyszła całą skrzynia tego więc jak malutka coś jeszcze dostanie to nie wiem gdzie to powsadzam ;p



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1028806 przez Wietrzyca
Heathera, śliczne ciuszki. Jest tego trochę :)
A mieszkanko pięknie zrobione, niech się Wam dobrze mieszka :)
Też mi wyjechałas na ambicje, że masz już wszystko gotowe. Ja dalej w powijakach.

NatB, co u Was?

Wybaczcie, że się nie odzywałam. Byliśmy dwa dni na weekendowej szkole rodzenia. Długo, bo codziennie 7h, ale warto było! Bo było nawet o noszeniu w chuscie :)

Przyszły mi pościele, jest tego dużo (bo x2, do teściowej też :)), także coś się dzieje i idzie do przodu. Ogarnę to do prania i podrzucam zdjęcia.

I nagle mam straszny apetyt. Cała ciąże jakoś się trzymałam, a teraz zjadlabym wszystko, co mi wpadnie w ręce (no do maca i innych fast foodow mnie jedynie nie ciągnie :P). Cały czas jestem głodna... Heh... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1028807 przez NatiK
Hej dziewczynki :)
Ciesze się ze u was dobrze i z dzieciaczkami tez :) widze ze przygotowania pełna para u was :cheer: my nadal w szpitalu i nie wiadomo kiedy wyjdziemy mija kolejny tydzień i jakoś leci...byle do przodu...mam nadzieje ze się zlituja i mnie może na chwilę do domu puszcza jak przejdę 32 tydzień...chociaż różnie mówią :unsure:
Dobrze ze większość rzeczy już kupiona i zrobiona bo teraz to bym nawet czasu nie miala...łóżeczko z akcesoriami zamówione i czekamy aż przyjdzie :) zdjęcia wrzucę później jak się uda...ja narazie z ciuszkami przystopowalam...ostatni zakup jak zrobiłam to miś wishbear z cry sensorem czekam aż przyjdzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1028812 przez Wietrzyca
NatiK, którego tego misia zamówiłas? :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1028817 przez Mamusia
heathera ciuszki śliczne
wietrzyca posciele super kolory

Ja juz po wizycie i gienka..... Dziewczynka nadal pozostaje dziewczynka.... :) waży 2200g więc jest super..... ;) zdjęcia nie mam bo była jakoś plecami ułożona hehe

Więc bedzie mała Jagodka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1028828 przez Heathera
hehe nie chciałam nikomu wjechać na ambicje ;p Po prostu z nudów już wszystko przygotowuje :P No i z tego względu że Wiktora 2 tygodnie wcześniej urodziłam więc drugie dziecko też mogę wcześniej więc nawet może przed świętami i wolę być przygotowana :)

Wietrzyca maluszek co raz więcej pożywienia się domaga :) A pościele śliczne i ten organizer, fajne kolorki :)

NatiK dobrze że jakoś czas Ci leci, z dnia na dzień co raz bliżej no i może w końcu Cię wypuszczą :)

Mamusia super, że wszystko ok i dalej dziewczynka :) i fajnie już przekroczyła 2 kg :) ale patrze że Ty już w 34 tygodniu jesteś

A mi mąż w końcu zawiesił te ramki. Na razie mamy tyle, z czasem się dokupi więcej. I zdjęcie robiłam telefonem bo już aparatu mi się nie chciało wyciągać

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1028833 przez Pumcia
Wietrzyca mi też Heathera na ambicję wjechała :evil: ale dziękitemu 2 prania dziś zrobiłam dla małego :laugh: jutro kolejne, w srodę przyjdą mi ciuchy bo zamówiłam pakę :whistle: :evil: więc dokończę i od może przyszłego tyg zacznę prasować :D muszę Ci powiedziec ze ta torba jest boska . . . te kolory :woohoo:

Heatheta fajnie to wygląda, moja kumpela tez z jakimś tekstem sobie sciankę zrobiła. Strasznie fajnie i nowoczesnie to wygląda :)

Mamusia - super, że Jagodka tak Ci rośnie :kiss: a jak się czujesz ?

Natik - a co lekarze mówią ? Kurcze myslałam, że wypuszczą Cię po weekendzie . . .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1028845 przez Heathera
hhe to może i dobrze przynajmniej popchnęłam Was do działania :)

Pumcia Ja uwielbiam właśnie takie naklejki, a ten cytat o rodzinie to w ogóle najlepszy :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1028850 przez NatiK
Pumcia jeszcze czekam na wyniki bo te podstawowe co mi robili dzisiaj są ok...co mówią narazie mam leżeć z nogami w górę niestety...zobaczymy co powie gina na następnym badaniu pewnie za tydzień...do kwietnia nie uśmiecha mi się tu siedzieć ehhh :( liczę na cud... ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1028854 przez Mikulinka
Hallo haloo wcześnie rano :)
No to tak cały tydzień na wysokich obrotach był . Oj mega wysokich i mega stresujących , ale przetrwałam i to się liczy :D

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Co do wizyty u gin to się "trzymam " za tydzień usg w planach wiec jeszcze w tym tygodniu musze dzwonić i się umawiać .
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Zakupów to kupiłam walize :D pomieścimy się obie :D :D :D Teraz czekam na kase żeby znów coś kupić z listy ..
no to tyle u mnie :P
A teraz ... Heathera ... Wow wow wow ... pokoiki superowe bardzo mi się podobają :)
Mamusia Jogódka fajnie rośnie kawał " baby " z niej :D
Wietrzyca ale wyhaczyłaś mega pościel cudeńka :)
NatB jak tam ? Niech noc będzie z Wami .
NatiK biedaku to się na wisisz z tymi nogami :/ kciuki za Was sa .
Natki samych dobrych wieści .
Pumcia chwal no się tymi zakupami ...
no a reszta dziewczyn ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1028880 przez Marta1985
Wietrzyca ty podeslij link do tej pościeli ☺ zwłaszcza tą miętowe szara B)

Piękne te nasze mieszkanka sa i beda ☺

A dzieci to jest prawda z małe to mały problem a im większe tym trudniej :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl