BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 3 miesiąc temu #1028319 przez Mamusia
natb super te gwiazdki....

A my jutro może wyjdziemy po antybiotykach.... jak wyniki będą dobre....
No ale wtedy w domu zakaz chodzenia i leżenie cały czas....

Co myślicie o chustach do noszenia??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1028321 przez Marta1985
Wzielam się za sprzątanie i od razu więcej energii życiowej zrobiłam przegląd kosmetyków w łazience i chemikaliów bo człowiek tego nakupi a nie używa :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1028347 przez Pumcia
Wiecie co ? Zazdroszę Wam tych remontów, strojenia pokoiku dla dzieciaków - ja mieszkam na stancji i trochę mi się nie chce tu nic takiego robić zwłąszcza, że za parę miesięcy wyjezdzam, Ale spoko, nadrobię pózniej moze zainspiruję się wami i np gwazdki zrobie :woohoo: Nat pomoże - prawda ? :silly:

Dziewczynki u Was też taka pogoda ? bleeeeeee a slisko jak cholera przez ten snieg z deszczem . . .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1028374 przez Heathera
Do mnie tez w końcu dotarły staniki i jestem bardzo zadowolona :) maja fajne materiały. Jeden bardziej miekki a drugi trochę taki usztywniany elegancki.
Mąż w końcu zrobił lampkę do pokoju synka i zawiesił aż dwie ramki :p bo reszta jest mała i poszedł po mniejsze wkręty do garażu kazała mu od razu przynieść łóżeczko i materac bo trzeba po sprawdzać i wymierzyć i umyć :)

Tak u nas tez taka masakryzna pogoda niestety :/



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1028402 przez Wietrzyca
Ojeeej, ale popisalyscie! :)

Piękne zakupy NatB, śliczne te ciuszki :)
Ja też tak mam, że dużo (o zgrozo!) zamawiam przez internet. W chwili obecnej czekam jeszcze na 4 przesyłki :P

Mamusia, ja o chuscie myślałam. Nie z jakiegoś eko - przekonania, tylko pokangurowac i przytulać chce tak często, jak to będzie możliwe. Mam nadzieję, że mi wyjdzie :)
A Ty lez, odpoczywaj, palcem pokazuj... I możesz kupować przez internet! :laugh:
Mam nadzieję, że uda się jutro wyjść do domu :)

Heathera, a zdjęcia? Super, że się mąż tym wszystkim zajął!

Pumcia, a kiedy wyjeżdżasz? I to już postanowione, że tak na stałe? W sumie tak sobie myślę, że lepiej jak Szymon będzie mały, a nie potem, jak będzie już miał kolegów itd.

Też mam jakiś odpływ energii. Dobrze, że się na te ćwiczenia każą zapisywać wcześniej i jak nie przyjdę i do 14:00 nie poinformuję, to i tak mi za nie ściągają, a do tego anuluja następne zapisy... Nie mogę uciec w ostatniej chwili :P

W tym tesco dzisiaj trochę słabo. Zosi kupiłam... Chusteczki mokre 4pak, bo były tanie. I tyle :P bardziej chrześnice obkupilam. Była jeszcze promocja w dziale Home, -30% na all. Pościel piękna dla nas kupiłam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1028403 przez Pumcia
Wietrzyca planuję wyjazd po chrzcinach małego, myślę że im wcześniej ja się zaklimatyzuje tym lepiej. A mój mąż mówi, że nie chciałby się wychowywac bez syna ale tez w PL nie widzi dla siebie perspektyw - stąd nasza decyzja, ze wyjezdzamy. Czy na stałe ? Czas pokaże . . . nie wiem, zastanowię się gdzie będę chciała, żeby dziecko się uczyło. JAk juz tam pośle do szkoły to bez sensu będzie tu wracać . . . Zawsze byłam przeciwna wyjezdzaniu na dłużej z kraju, ale co tu nas czeka . . . smutne ale prawdziwe. Na męża głowie będzie utrzymanie nas - a w DE ma bardzo dobrą pracę i szkoda z niej rezygnowac.

Aż tyle kupiłas ? :evil: ja jak będę miała chwile, może w weekend to wstawię trochę zdjęć z moich zakupów :whistle: a nie powiem bo też trochę znó dziś zaszałałam :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1028415 przez natB
mamusia3mam kciuki za wyjście... lepsze leżenie w domu niż w szpitalu...
Co do chusty ja planuję kółkową :) albo elastyczną :)... a potem Tule, jak mała będzie siedziała :) :)

pumcia jak już będziesz w DE to pomogę :D...

Ja już skończyłam z zakupami :)... aaa nie, przepraszam muszę dziś zamówić plakat do pokoju małej :D... z naszymi zdjęciami :) i ze zdjęciami małej z usg i brzuszka :) wietrzycazaszalałaś hehe :D :D :D ja już na prawdę NIC a NIC nie kupuję :P

Pranie małej już skończone :D dziś poprasuje ciuszki i poukładam hmmm, ale gdzie :P? Szafy są wyniesione z pokoju małej hehe :P...
Czeka mnie jeszcze pranie moich rzeczy, bo w niedzielę Łódź... :S :S :dry: :huh: :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1028416 przez natB
A to jedno ze zdjęć z sesji, którą robiła moja koleżanka :P z twarzą nie wstawię heh :P

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1028417 przez Marta1985
NatB ty się nie zarzekaj z tymi zakupami B) jeszcze na pewno coś ci wpadnie w Oko B)

Zdjęcie śliczne czekam jednak na więcej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1028418 przez natB
marta
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
proszę bardzo :) później wykasuje :) heh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1028421 przez Marta1985
Pięknie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1028439 przez Heathera
natB fajne zdjęcia :) Ja też planuje sesję ale już po narodzinach malutkiej żeby były zdjęcia jej, synka, ich razem, oni razem z nami i może jeszcze ze 3 tylko ja z mężem taka sesja dziecięco-rodzinna. Pewnie trochę się zapłaci ale po sesji ślubnej wiem, że wart :)

Wietrzyca hehe mąż był w tym garażu ale oczywiście wyszło że nie ma takich małych wkrętów i dopiero dzisiaj kupi i zawiesi i wtedy zrobię zdjęcia :) Za to łóżeczko przyniósł i złożył. Dzisiaj je umyje i popiorę pościel.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1028493 przez Mikulinka
cześć dziewczyny
Ale produkcja wow ..

U nas wszystko.ok na tyle ile możemy ... co do odczuwania skurczów to może ich być 10 I to norma .... za miesiąc kontrol za 2 tyg usG
... dalej nie wiemy na czym stoimy ... W pn na się wyjaśnić z kredytem . Był facet od remontu ma zrobić wycenę i dac znac jutro ... A tak odpoczywam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1028500 przez Mamusia
natb śliczne zdjęcie..... super.....

Dzisiaj jeszcze zostAłam bo dopiero wyniki jutro więc się okaże czy jutro wyjdę....

Co do chusty to już kupiłam mam nadzieję ze będzie mi sie dobrze nosiło..... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1028553 przez Mamusia
I wyszlysmy jupiiiii...... teraz w domku Ale leżenie dalej plackiem.... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl