BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1029000 przez Mikulinka
Pumcia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Co do remontu to mamy firmę nie ludzia z ulicy ... ale uszykować popakować rzeczy musze sama :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029018 przez Heathera
natB Bądź dzielna ! Najważniejsze, że wyniki się poprawiły :) Już niedługo malutką będziesz miała przy sobie i to wszystko Ci wynagrodzi :)

Pumcia może da się pralkę naprawić, u mnie jakiś czas po przeprowadzce pralka zgłupiała i kończyła prać w połowie programu tzn że nawet wody nie spuszczała, już się wystraszyłam że trzeba będzie nową kupić ale wyszło że to tylko dlatego że wąż trochę spadł, mąż go przywiesił żeby do góry szedł i już jest ok :)

Marta jakie super smoczki <3

Mikulinka pewnie że popierz dopiero po remoncie teraz to tylko się zakurzą. Ja mam na obiad zupę dyniową, mój mąż uwielbia ją :) Szkoda że nie masz nikogo kto by Ci pomógł w przygotowaniach do remontu ja ostatnio jestem taka ociężała i krzyż mi doskwiera że bym chyba nie dała rady. Więc oby Ci szybko i sprawnie poszło, ale też się nie przemęczaj !

Doszedł do mnie w końcu zaległy Zus więc zrobię zamówienie w Gemini :) I mąż leci rower dzisiaj kupić bo stwierdził, że musi schudnąć. Ostatnio muszę go pochwalić bo już 10 dni nie pali papierosów. Kupił sobie Desmoxan i jak na razie działa :) Tylko martwi się o wagę stąd ten rower :P

A ja wczoraj jak stanęłam na wagę to sie zszokowałam. Ważę już 57 kg, czyli mam prawie 9 kg na plusie ;O



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029019 przez Mamusia

A to my 34 tydzien ciazy jeszcze tylko 6 :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029034 przez Mikulinka
Hej , no to ja w końcu zrobiłam zakupy w aptece . Ale za to , rwa kulszowa złapała :/
Mamusia super wyglądasz :D.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029037 przez Pumcia
Heatheta - tak, brat coś zrobił i działa :woohoo: jestem mega szczesliwa, że ominie nas większy wydatek :whistle: i przyszły mi ciuszki dla małego :woohoo: własnei się piorą więc jak jutro będę prasować to się pochwalę :whistle:

Mikulinka
mnie w nocy bierze taki ból jak na rwę kulszową ale do rana, jak rozchodzę to ból mija - dziwny to trochę :blink: Cierpliwości co do mamy Zyczę :P

Mamusia - fajnie wyglądasz - taka grzeczniutka Kochaniutka mamusia ;)

Heathera - ja jjuż po zakupach gemini. Ale kurde pojemników do przechowywania mleka, tantum rosa na pewno mi brakuję . . . czegoś jeszcze ale nie pamiętam bo ostatnio mam dziwne zaniki pamięci - muszę wszystko zapisywac bo jak tego nie zrobię to niestety . . . przemija z wiatrem :silly:

Kiedy dziewczyny macie wizyty ?
I jaką wagę mają wasze maleństwa ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1029038 przez Pumcia
Pumcia - chłopiec SZYMON 24 kwiecień
Karii - chłopiec FRANIO 1 kwiecień
Nat B - dziewczynka HELENKA MARIA 2 kwiecień
Mamusia - dziewczynka JAGODA 1 kwiecień
Heathera - dziewczynka WERONIKA 18 kwiecień
Wietrzyca - dziewczynka ZOSIA 29 kwiecień
NatiK - chłopiec OLIWIER 23 kwiecień
Joana G - chłopiec KONRAD 8 kwiecień
Marta 1985- chłopiec WOJTUŚ 16 kwiecień
Anielka - dziewczynka 1 kwiecień
Mikulinka - dziewczynka Magdalena 30 kwiecień
Koticz - chłopiec JONATAN 27 kwiecień

Jussstyś - chłopiec ADAŚ 15 kwiecień
Blond22 - chłopiec Kubuś 20 kwietnia
Lena - ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029039 przez Pumcia
KAri datę poproszę, MAmusia imię i datę, Anielka imię, Mikulinka imię, Lena - wszystko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029040 przez NatiK
A no my nadal w szpitalu i chyba narazie nie wyjdziemy...kolejny tydzień za nami ehhh...liczę ze w piątek czegoś się dowiem...oby szyjka się bardziej nie skrocila bo napewno stąd nie wyjdę do porodu...a do deprechy nie daleko ehhh...

natB ciesze się że z Helenka wszystko dobrze :) 3maj się dzielnie musimy dać radę!rozumiem Cię ja też już mam dość szpitalu! :sick:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029061 przez JoanaG
Hallo!
NatB bardzo cieszę się, że pojechałaś do tej Łodzi po takie dobre wiadomości. Nadal trzymam mocno kciuki, wierzę i modlę się cały czas o to, że pomimo wizji czarnych chmur jednak zaświeci słonko :)

Co do szpitala, wiadomo że to nic miłego, ale czego nie zrobimy dla tych małych cudaków <tuli>

Byłam wczoraj na wizycie, znów mam jakieś cyrki z siuśkami, dzisiaj zaniosłam mocz na posiew, no nic zobaczymy.... a i jak nigdy przenigdy wcześniej zafiksowała mi tarczyca, więc jutro wieczorem idę do endokrynologa, żeby zerknęła co i jak. A tak poza tym Kondzio aktualnie przekręcił się poprzecznie, świadczy to o tym, że coś tam chłopak próbuje, ale stanął póki co w połowie drogi, ma czas do 15.03 wtedy rozstrzygną się losy czy cc czy sn, no nic póki co nie stresuje się :)
Wyprawkę mam już skompletowaną, pampersy kupione, jeszcze tylko torbę spakować, ale jakoś tak mi się nie chce.... a Wy juz macie spakowane tobołki do porodu?





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1029068 przez Pumcia
Joanna a co z moczem ? infekcje Ci podejrzewają ?
Torbę powiadasz ? :evil: Kochana ja dopiero piorę i prasuję ciuchy małemu więc do torby zabiore się . .. kiedy indziej. Samego prania i prasowania jest sterta wiec nie wiem ile to zajmie :woohoo:
A ile Twój Mały waży ?
A może podpowiesz mi co do torby wrzucić ? Kurde bo laktator też ? W piątek idę na wizytę to zapytam co małemu dadzą i co mam sobie zabrac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029070 przez Marta1985
Ja torbę do szpitala mam już dawno spakowane ☺ale ciuszkicjeszcze się partiami pióra :)

Ja laktator nie biorę :) w razie co.mi przywioza a do małego biorę tylko pampersy chusteczki i bepanthen :)

Młody właśnie mega fika :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029083 przez Mamusia
pumpcia pozory myla :silly: :woohoo: hehe a co do imienia to będzie Jagoda i termin na 01.04

Co do torby do szpitala to spakowane nie mam ale wszystko jest przygotowane w łóżeczku małej i wystarczy tylko spakować jakby co.... :) nigdy nic nie wiadomo.... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1029085 przez Mikulinka
Wiec tak wstepnie imie Magdalena Madzia ... ale to totalny luz....
Torba/walizka kupiona i tyle .
Dopiero robię zakupy apteczne część zrobiona czekam na pake. Jeszcze sporo brakuje z listy
Co do pakowania to w zależności od szpitala i twoich możliwości. Czasem jest tak ze musisz mieć dla dziecka wszystko swoje. Od ubrań po pieluchy kosmetyki A czasem tylko pieluchy I coś na wyjście. Laktator fajnie mieć wrazie W. Jeśli np. jeszcze masz problem z " dostarczeniem przez kogoś " to musisz być przygotowana jak na "zeslanie" czyli wszystko się może przydać . U mnie było tak pierworodna rodziłamw "prywatnej" mialsm wszystko dla niej swoje . O laktacji nie w spomne bo olali temat ... Synu rodzony 100 km od domu wszystko mialam dla dziecia (bez laktatora) ale tu mieli sprzęt I pomagali ... Teraz też pakuje wszystko bo też dalej chce rodzić nie w miejscowym ...( złe opinie ma ... to raz a ja mam źle doświadczenia z patologia i lekarzami ) mam nadzieje ze zdążę dojechac na czas tam gdzie chce ...
Pumcia a wejdź na str szpitala może mają gotowca co zabrać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029086 przez Wietrzyca
Hej Dziewczynki,

Ja też wczoraj miałam wizytę, zwykła kontrola bez pomiarów, bo usg mamy w poniedziałek.
No więc wyniki ok, mocz tym razem też, w tych posiewach nic nie wyszło. Szyjka ok. Słyszałam serduszko, no i co najważniejsze: Zosia była głową w dół w końcu! :) święto :P

JoanaG, to super, że się Konrad zaczął przemieszczać, trzymam kciuki!
A co z Twoją tarczyca? Tsh wyszło dziwne czy coś innego?

Pumcia, Nam mówili na szkole rodzenia w moim szpitalu, żeby nie brać laktatora.
I koniecznie pokaż te ciuszki! :)
No i uff z tą pralką

W ogóle to muszę spakować Zosię do osobnej torby, bo w moim szpitalu nic nie chcą, żadnych kremów, pampersow, ubranek. Dopiero ubranka na wyjście. Ale jakby mi przyszło rodzić w innym szpitalu (nigdy nic nie wiadomo), to trzeba mieć wszystko łącznie z ubrankami etc.

NatB, Cudownie usłyszeć takie wieści od Ciebie!
A Twoja gina coś wymyśli, zawsze Cie na patologii w może położyć przecież, żebyś nie jeździła tyle km, jak się porod zacznie. Głowa do góry!

Mamusia, piękny masz brzuszek!

Mikulinka, ależ Ci się remonty szykują, rany! nie ma sensu wcześniej prac, bo wszystko i tak będzie ukurzone.
Dużo Ci wyszło w aptece?

Heathera, to Ty w ogóle drobinka jesteś :)
Ja ogólnie +8

Marta, ta mietowa pościel kupowałam tutaj . Tu jest 100x135, ale na 120 też mają.

NatiK, trzymasz się? daj znać po badaniach.
Wysyłam moc pozytywnych myśli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029089 przez Karii
Witam Was wszystkie
U mnie termin jest na 31 marca, jestem na kwietniówkach bo na 1 usg lekarz podał termin 10 kwietnia ale później powiedział że coś chyba pomylił i że mam się sugerować terminem z OM czyli właśnie 31 marca. Ja miałam wczoraj wizytę, u Frania wszystko ok tętno piękne z szyjką ok wszystko. Mam niestety złe wiadomości mianowicie wyszło mi dodatnie HBs, dzisiaj byłam w laboratorium na dodatkowych badaniach, oby wyniki jutro były w porządku. Martwię się bardzo no ale nie panikuje zobaczymy. Co do wyprawki to ja dzisiaj zamierzam zamówić łóżeczko i sporo innych żeczy więc może w końcu ruszę z wyprawką.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl