BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 3 miesiąc temu #1027960 przez Marta1985
no ja bylam na dłuzszym niz 3 godz. :) moze dlatego ta dupka :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1027961 przez Wietrzyca
może przez kilka lat zmienili podejście :D
Podziękowania: Marta1985

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1027970 przez Heathera
Marta fajnie ze wyniki ok

Dziewczyny w szpitalach trzymam kciuki zeby wszystko było ok i żebyście przetrwały :)

Ja się wyspałam w dzień i teraz o nie chce się spać



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1027973 przez natB
pumcia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
pewnie słuchawki do tel, ładowarkę :)... aaa i staniki do karmienia :)... aha i otulacz dla malutkiej :), żeby miała coś swojego :)
A tak to hmmm pomyślę jeszcze :)

JEEEERY dziewczyny, co się porobiło z tymi szpitalami... zaciskajcie nogi... porozmawiajcie z maluchami, że jeszcze mają czas :) a na dworze hula wiatr i mają poczekać na lepszą pogodę!!

Do mnie wczoraj z paczek doszły tylko szablony do malowania, do małej do pokoju :) więc dziś się za to zabieram :D będą gwiazdki :)... A jak mąż wróci z pracy to jedziemy kupić dla małej wyprawkę :), a co wszystko musi być gotowe :) jak się okazało sporo rzeczy nam brakuje, a malutka musi czuć i wiedzieć, że czekamy na nią <3....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1027978 przez Mikulinka
Cześć czołem ...:)
No i to jest podejście NatB i tak trzymać :)
A ja mówię .... reszta towarzystwa brać przykład to się też tyczy tych mieszkańców w brzuszkach czy wszyscy ciotkę słyszeli ? No... to przyswoić zapamiętać i wykonać
Czekam na męża zaraz jakiś obiadek zrobię dla syna co by zjadł a tak to w planach ryba .... teraz wcina omleta wypasionego ( tj. dodaje tam pomidora ogórka zielonego groszek wędlinę żeby było kolorowo )
Kurczę wczoraj się źle czułam popołudniu co krok zrobiłam to mnie ciągło w kroku :/ No ale jutro wizyta ...
Jak samopoczucie ?
Wczoraj przyszła czapeczka dla córuni .... ( mam nadzieje ze w tej kwestii to się nic nie zmieni .... ) Wyprawkowo to ja musze posprawdzać co mam i ile tego a czego brak ... Komu potrzebne wsparcie i pozytywne nastawienie ? Wysyłam tak na wszelki wypadek ;) .....Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1027979 przez Marta1985
no ja jestem już spakowana :)

dziewczynki dacie rade .... ja wczoraj plotkowalam z ginem i on mowi ze teraz strasznie duzo osob ma problemy z szyjką ale pessar mozna nawet w 35 tyg zakladac :) no i z tsh jest duzy problem. I powedzial ze te szyjki sie teraz tak ujawniaja bo podobno od jkis 5 lat jest przykaz ze sie bada ciezarne dowcipnie wczesniej tylk osie brzuch badało a restzy lepiej bylo nie dotykac ~!!!!! czujecie ? to jednak tam jest najwazniejsze bo brzuch to sobie samemu mozna sprawdzic :)

ja jade zaraz zawiexcv l4 i do pepco i moze do fryzjera :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1027980 przez Marta1985
NatB podoba mi sie twoje nastawienie :) ślij je do każdej :) miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1027993 przez Mamusia
Hej dziewczynki
Wszystko ok z dzidzia rośnie waży ok 1700g więc różnie..... Ale szyjka jest na 1,5 cm czyli pół cm sie skrocila znowu....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1028025 przez Pumcia
Wietrzyca kurczę u mnie niedawno było to szkolenie, wlasnie sprawdzilam na tej stronie co podalas ajjjjj szkoda. Ale jeszcze 30 będzie - o ile będzie mi się chciało od razu po Świętach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1028029 przez natB
Dzięki dziewczyny ;) dziś mnie wzięło i poszłam dalej :D namalowalam u małej w pokoju gwiazdki na ścianie :D dość niesymetrycznie, ale liczą się chęci :D a oto efekt


:) a teraz umieram ze zmęczenia ;)

marta U nas i tak jest super opieka podczas porodu, w Anglii i w Irlandii tragedia... Eh trzeba być czujna i czasem lekarzy naciskać na dokładne,, badanie,, ... Ciesze się mamusia, że z dzidzia ok :) a to jest najważniejsze... No właśnie pessar mogą jeszcze założyć.. lez i Wypoczywaj..
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1028036 przez Heathera
natB Super te gwiazdki :)

Mamusia dokładnie odpoczywaj :)

U nas dzisiaj nudy, pogoda taka paskudna że nic się nie chce robić
Na obiad robię makaron z sosem serowym tak żeby na szybko
Męża muszę zagonić żeby zrobił kilka rzeczy w domu min zawiesił ramki na zdjęcia wtedy pochwale się jak po remoncie wygląda mieszkanie



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1028060 przez Marta1985
NatB super te gwioazdki :)

Malz robi obiad a ja odpoczywam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1028110 przez Pumcia
Kurde wcześniejszego posta mi zjadło, myślałam że jest tam wszystko - bladzzzzzzzzzz a tak się naprodukowałam na telefonie ;/

Byłam dziś w szkole rodzenia na zajęciach, było super, wiem już jak się oddycha :evil: Wietrzyca, Panie namawiały nas na te zajęcia o ktorych pisałaś :D pewnie też się przejdę. Zajęcia teoretyczne zaczne od marca, a najlepsze jest to, ze wykładowcą jest mój lekarz prowadzący ciąże :woohoo: supcio !

Nat - super sufit :P

Marta - a Ci Łobuzie nie za dobrze ? :woohoo: żeby mój był to też by mi ugotował :whistle: chyba . . . :woohoo:

Mamusia - odpoczywaj ile wlezie i korzystaj póki możesz ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1028111 przez Wietrzyca
Pumcia, to teraz możesz oddychać! :)
ja w ten weekend mam szkołę rodzenia (całe dwa dni, walentynki będą intensywne :P) i jeden z wykładów też jest prowadzony właśnie przez mojego lekarza :D
A co do tych warsztatów, to podobno spore zainteresowanie jest. Mi mówiła dziewczyna z ćwiczeń, żeby się zapisać od razu, jak masz zamiar iść.

NatB, prześliczne gwiazdki! :) Pięknie to wygląda. Zdolniacha jesteś :)

Heathera, bo my na zdjęcia cały czas czekamy :)

Marta, ja też chcę tak. Mój mąż nie jest specem od gotowania :P To jest jego pięta achillesowa niestety. Czasem się zastanawiam, jak on przeżył tyle lat na studiach sam :P Hahaha! No ale ma dużo innych zalet, więc mu to wybaczam :)

A ja dzisiaj się dowiedziałam, że moja upragniona szafa będzie już pod koniec lutego, a nie jak pierwotnie mówił pan od szafy, że w marcu. Jupiii! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1028121 przez natB
Kurna dziewczyny Wy tu o warsztatach rozmawiacie, szkole rodzenia, a ja marze, żeby urodzić :dry: :ohmy: wczoraj miałam mega kryzys... Wszystko mnie boli, jestem zmęczona... Byliśmy małej kupić przewijak, wanienke i inne pierdolki i jakoś tak 5 min i juz było po zakupach... W dodatku Wład
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
..No także ja juz chce mieć Helenke przy sobie heh :P

Dziękuję dziewczyny :).. Mężowi tez się spodobało ;) efekt faktycznie wyszedł fajny, wiadomo że meble i dodatki zrobią swoje ;)

marta ooo mąż gotuje, super... Ja dziś pichce spaghetti, które chodzi za mną od tygodnia! Mniam mniam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl