BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 2 miesiąc temu #1029364 przez Wietrzyca
Heathera, oj jak ja nie cierpię prasowac! Także dziękuję, że mnie zmobilizowalyscie B)
Jeszcze mnie czeka część ubranek, bo dopóki nie mam szafy, nie mam ich już gdzie układać :) ale już niedługo... :)
Ale na rysunkach masz super proporcje, hahaha! Przeurocze :)

Pumcia,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Super, że z Dzieciem wszystko ok, że usg udane :) fajnie, jak lekarz się przylozy, jak opowiada, lubię takich :)

Mogę Wam zrecenzowac te warsztaty "Bezpieczny Maluch", na których byliśmy:
Tematyka super, ta pierwsza pomoc szczególnie. Nie dość, że bardzo fajnie i z uśmiechem poprowadzona, to jeszcze naprawdę dużo się dowiedziałam. Było też kilka krótszych wykładów od sponsorów/partnerów (w końcu z jakiegoś powodu warsztaty są bezpłatne), typu Palmers, Bepanthen, Bank Komórek Macierzystych, ale były one w miarę skoncentrowane, były próbki, także Oki :) no i drugi duży temat to foteliki samochodowe i transport kobiety w ciąży i dziecka w foteliku - no tu to już się naprawdę bardzo dużo dowiedzieliśmy. Czuję się bardziej świadoma, myślę że 3h warto było poświęcić.
A na końcu jakieś losowanie nagród, były zestawy od NUKa, Palmersa, poduszki do karmienia, itp. Oczywiście nic nie wygraliśmy :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029367 przez Pumcia
Heathera o matko 4 piętro :ohmy: bez windy :whistle: :evil: masakra ! :sick: a co będzie pożniej ? :whistle: :whistle:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Tez się zdziwiłam, że tyle czasu spedziłam w gabinecie i tak szczegółowo wszystko badał - w sumię fajnie, przynajmniej wiem ze się dobrze rozwija. Pepowina, wody płodowe, łożysko, szyjka macicy tez jest ok :)
Ja na te warsztaty też się przejdę - mają byc u nas w marcu :)


Jest ! skonczyłąm ptasowanie - porobie kilka zdjęć i się pochwalę zdobyczami :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029378 przez NatiK
Hej dziewczynki :)
Ile ja bym dała żeby być w domciu i oglądnąć sobie tv z meżusiem...My nadal w szpitalu jesteśmy ehh narazie o domku mogę pomarzyć jeszcze przez 2 tygodnie lub dłużej ale to się okaże na następnym badaniu...u nas ok mały ma się dobrze rośnie wypial sie ostatnio tyłkiem do giny hehe szyjka stoi w miejscu na szczęście...

My wyprawkę mamy prawie gotowa brakuje pewnie jakiś drobiazgów ale się dokupi...
A co do prasowania to kto to lubi? ;) chyba nikt hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029382 przez Mikulinka
oj to mnie zawiodlyscie ....
A już myślałam ze którejś podrzuce swoje prasowanie :whistle: :silly:
Jakoś zmęczona jestem nie wiem czy to pogoda ale odlatuje już. Spokojnego wieczoru kochane.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1029411 przez Pumcia
Mikulinka to pewnie pogoda, u nas wczoraj wiosna a dziś zaspy - Bosheeeeeeeeeee tyle śniegu dawno nie widziałam ;/

Natik - jeszcze trochę . . .musisz wytrzymać, nei zazdroszę :dry:

Dla tych co sie nie zabrały jeszcze za prasowanie - pocieszę Was - szybko idzie :lol: miałam stos i już ogarnięte :silly: jeszcze męża rzeczy zostały - ale on może poczekać he he :evil:

Miałam się pochwalić co mam to pokaże, oczywiście tylko część :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029412 przez Pumcia
cdn :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1029426 przez Mikulinka
Dzień dobry ☺
Faktycznie pogoda daje odczuć ...
Pumcia no wreszcie pokazałeś swoje znaleziska :woohoo: Superowe !!!! Prze słodkie ☺
No ja się cały czas myślę czy brać się teraz czy po remoncie za pranie i prasowanie ...
Na tą chwilę pochlonieta jestem szukaniem szafek do lazienki ... później meble dla maluszków i 2 łóżka ..
Rany ale dziś tu cisza... :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029446 przez Mamusia
pumpcia pamiętam ze pisał mi to na recepcie proctohemolan czy hemorol jakoś tak.... dawno to już było od tego czasu mam spokój.... ciuszki super.....

Właśnie wróciliśmy od znajomych mała już śpi.... A ja jeszcze idę do mezula na bajere i spacnbo padam na twarz.... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1029448 przez Marta1985
NatB - pozdrowienia masz od Marcówek :)

Pumcia sliczne rzeczy :)

Ten program o tych samochodach tez ogladamy .... maskara normalnie .... człowiek chciałby kupic dobry samochód a tu tak cyganią ... myogladamy bo planujemy w przyszłym roku coś kupić nowego bo nasze aktualne to małe :/

ja kończe juz całe pranie a prasować lubie :) jeszcze pod konice tyg mąż do znajomych muis podjechać po stelaz do wanieniki nasz co pożyczylismy, podobno sporo ciuszków ma dla nas znajoma i jeszcze da nam taki bujaczek 3 w 1 :)



po bartku mamy taką :) www.ceneo.pl/17354357#tab=spec



wogole czesc widziala na fb ale tu tez siew pochwale bo mega dumna jestem z siebie co zrobiłam :)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029458 przez Mikulinka
Dzien dobry dziewczyny ☺
właśnie odebrałam paczkę ..
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029467 przez Wietrzyca
Hej Dziewczynki,

od rana mi coś forum nie działało, ale już jest ok.

Więc my już po USG :)
Zosia jest dalej Zosią, ułożona pięknie głową w dół (jupiiii!). Waży 1,540 kg, a wiek wg usg różni się tylko o jeden dzień z wiekiem z OM :) Więc wielkość mamy prawidłową. Pomierzona, podpatrzona, wygląda dobrze. I pokazywała nam ślicznie paluszki rączek :)
Jako, że mój komputer jest za stary (:P), nie otworzę zdjęć z płytki, dlatego muszę czekać na męża aż wróci z pracy ze swoim. Wtedy wrzucę Wam fotki.

Mikulinka, nareszcie przyszła :) super! Ja byłam zachwycona tym, jak oni ją zapakowali profesjonalnie :P

Marta, piękne serduszko :)
Jak lubisz prasować, to ja chętnie bym podrzuciła Tobie :P Bo ja mogę prać, wieszać, składać, ale prasować... hmm... :)

Pumcia, no wow, superowe znaleziska. :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1029468 przez Pumcia
Martusia wow ale super pomysł z tym napisem - Mega :woohoo: jestem pod wrażeniem :woohoo: ten bujaczek tez jest super, nie widziałam takiego :whistle: lubisz prasować ? Kurde a mogłam zostawić to Tobie :P a ja zamówiłam takiego bujaka, huśtawkę hybrydową - tylko kolory inne niż na zdjęciu :evil:





Mikulinka - zamówiłaś większość produktów takich co ja mam :whistle:

Wietrzyca wybaczę :lol: tak jak rozmawiałyśmy co lekarz to inne zalecenia ale ja jednak będę słuchać swojego :whistle: i herbacie też słyszałam :silly:
Super, ze mała prawidłowo się rozwija. Wagę mamy podobną w takim razie bo ja w 31 tyg miałąm dokładnie 1490 :) i tez róznica wychodziła tylko 1 dzień :cheer: fajnie słuchac takich informacji co ? i podpatrzeć jak dziecko już wygląda jak . . . dziecko :cheer: zamotałąm ale mam nadzieję, że mnie rozumiesz :P
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029469 przez Mikulinka
Wietrzyca No faktycznie profeska pakowaniu . To czekamy na Zosiowe foto . A waga piekna.
Juz sobie od haczam co mam z lusty i lece dalej z koksem . Dzis cos mi sie brzuch napina i ciagnie ...więc leżę . Ta ja tez mogę swoje prasowanie podrzucić :P .
Marta Serduszko cudne :)
Dziś robię kolejne podejście umówienia usg ...
Czy u Was też tak leje deszcz ... ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029471 przez Pumcia
Kochana u mnie taki grad daje, że własnych myśli nie słyszę :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029472 przez Mikulinka
Pumcia hehe bo są dobre q
ale jeszcze mi trochę brakuje z listy
... Lezaczek super tez myslalam o czyms takim .
Co dziś w planach macie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl