BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 2 miesiąc temu #1029725 przez Heathera
Pumcia nie oglądałam ale jak tak piszesz to oglądnę szczególnie że Na wspólnej lubię :P :D To znasz gwiazdorów :) :P



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029728 przez Heathera
U nas powrót zimy :O Wszystko już białe od śniegu i dalej sypie :/



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029729 przez Heathera



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029730 przez natB
pumciadziałać działa.. ale jest tak rozbita, że paluchy można sobie pociąć XD XD XD :S :S :S

U nas też pogoda zajebiaszcza :D pada śnieg, na przemian z deszczem no i świeci słońce hehe :D :D ach ta ,,zima" :D :D

mikulinkawydaje mi się, że nie ma co na początku z filtrem kupować XD hmmm... ja mam hipp www.ceneo.pl/10197613#tab=spec :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029731 przez natB
Ja w ogóle na początku bym nie kupowała laktatora... bo to czasem jest bezsensowny zakup :)...
Ja mogę polecić medela mini electric, bo ten mam :) www.aptekagemini.pl/medela-laktator-mini-electric.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029732 przez Mikulinka
No i już się juz orientowałam się troszkę w temacie kremów ...
i tak jeśli chodzi o skład to naj mniej syfu mają te kremy :

www.mustela.pl/sites/mustela.pl/files/st...me-visage-40ml_2.jpg
Pharmaceris baby, Krem ochronno-kojący do twarzy dla dzieci, od chwili narodzin
HiPP Babysanft, Krem pielęgnacyjny do twarzy i ciała
no i ten co wcześniej linkowałam . Taki mamy wybór jeśli o kremy dla maluszków i jak najłagodniejszy skład bez "ulepszaczy " i innego syfu "
Wieczorem powinnam Was nadrobić .. miłego popołudnia nie przemęczać się :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1029735 przez Pumcia
Heathera ja mam ten Canpolu i tez z gemini zamawiałam ale . . . mogę Ci powiedzieć czy jest ok jak zacznę używać tej dojarki :P

Mikulinka dobrze, że sprawdzasz te kremy - moja siostra ma staszny problem bo kupiła przed porodem kilka i zadnego ni emoże używac bo mały ma zaczerwienieia na twarzy po nich . . . .chociaż musteli nie ma i ja jej tez ją poleciłam :whistle: bo dużo dobrego o niej słyszałam :side:

A dziewczyny mam puder - posypkę . . . jeszcze kremu potrzebuję prawda ? Kurcze myślałam, że mam wszystko a jak patrzę w rozpiski to kilku rzecy brak :side:

chyba wezmę ten :)
www.mustela.pl/content/Jak-wlasciwie-zmienic-pieluszke i krem do Twarzy jaki podała Mikulinka bo tez na niego polowałam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1029738 przez Wietrzyca
ooo, samsungi to złooo, miałam poprzednio i tak się po roku zaczął ciąć, że miałam ochotę na urlopie nim w morze pieprznąć. Włączałąm nawigację, a on się wyłączał, itp... no tragedia.
natB, mam ten sam tel co Ty :) A niestety nie ma co naprawiać samemu, chyba że ktoś się na tym zna faktycznie. Raz roztrzaskałam samsunga, ale był ubezpieczony i za naprawę zapłaciłam wtedy 30 zł...

Mikulinka, o kurcze, no faktycznie czadersko się go składa! :)

Pumcia, mi lekarz powiedział że w ogóle warto te majciochy siateczkowe większe rozmiar kupić, niż się nosi normalnie.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029739 przez Pumcia
Wietrzyca ja kupiłam L/XL mini że noszę majtki S - powinno starczyć :evil: a Tobie jak idzie pakowanie ?


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1029740 przez Wietrzyca
Pumcia,
nie jestem w ogóle spakowana :P Na razie zajęłam się malowaniem. A pakowanie zostawiam na przyszły tydzień.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1029742 przez Pumcia
Serio ? A myślałam, że kremy czynią cuda . . . ja głupia :whistle: też smaruję się palmersem na zmianę z Lirenem " będę mamą " i do tej pory nic nie było. aż tu dziś coś wyszło. A dobry ten Musteli ? Patrzyłam, że jest drogi ale czy warto ? Dla dzieci kosmetyki ogolnie mamuski polecają tej firmy -co do rozstępów mają mieszkane uczucia.
Wietrzyca wredotko - takie masz o mnie zdanie ? Ze Mi lepiej bo inni mają gorzej ? Oj Kochana nieeeeeeeee, Tobie też nie zazdroszczę - mogę jedynie pogłaskać po brzuszku :silly:

A i kolejne pytanie - kupiłam puder do pupy ( w sumie nie wiem po co - bo poczytałam, że lepiej ich nie używac ) a krem do pupy w takim razie już sobie darować ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1029747 przez Wietrzyca
Pumcia, hahaha :) Osz Ty! A myślałam, że Ci polepszę nastrój :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Na szkole rodzenia mówili, żeby mieć dwa kremy do pupy - jeden normalny krem pielęgnacyjny bez cynku, a drugi na odparzenia pieluszkowe z cynkiem "w razie w", w razie odparzeń.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029748 przez Heathera
Pumcia jeśli będziesz stosować ten puder to już kremu nie musisz. Ja ososbiscie pudrów nie lubię i wole krem. Mam kupiony sudocrem bo w rosmanie była promocja ale myślę żeby go używać jak np będzie jakieś zaczerwienienie a tak to kupię krem chyba z dady ostatnio widziałam albo z jajki

Nie zazdroszczę Wam dziewczyny rozstępów ale w końcu to są oznaki macierzyństwa i nie ma co się ich wstydzić :) Ja nie mam ani jednego chociaż stosuje tylko zwykły balsam, ale to genetycznie bo moja mam przeżyła 5 ciąż i też ani jednego nie ma.

Opłaciłam w końcu zamówienie z gemini :) Ale jednak zdecydowałam się bez laktatora bo faktycznie może nawet nie będzie potrzebny. Jestem ciekawa kiedy będzie przesyłka ? Zapłaciłam przez pau więc niby już mają moją wpłatę ale ciekawe czy się wyrobią żebym w piątek dostała paczkę hmmm



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029749 przez Wietrzyca
Heathera, moje zamówienie kompletowali 2 dni robocze, a potem kolejnego dnia już miałam przesyłkę w domu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029750 przez Heathera
Wietrzyca no to ciekawe czy da radę :P Bo jednak już jest 18 więc nie wiem czy dziś będą coś kompletować a jutro już czwartek. No nic najwyżej przyjdzie w poniedziałek :P



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl