BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 2 miesiąc temu #1029304 przez Karii
Widzę wszystkie mamusie pochłonięte szykowaniem wyprawki i ostatnimi remontami. U mnie już na szczęście po remoncie. Co do wyprawki to ubranka mam juz chyba wszystkie, troche kupionych nowych reszta po Adasiu, łóżeczko i komoda zamówione czekam tez na dostawę z gemini i na paczke z allegro z różnymi akcesoriami typu pieluchy, smoczki itp. Cieszę się bo wreszcie ruszyłam przed remontem nie nie mogłam się za to zabrać. Mikulinka bardzo ładne kolorki, na pewno wyjdzie ładnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029305 przez Mikulinka
Dzięki Karii. Weekendowo to chyba siedzą dziewczyny przed tv z mezami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029306 przez Karii
A jakie plany na weekend bo ja chyba wyjątkowo cały spędzę w domu, męża cos rozbiera wiec chyba posiedzimy na miejscu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029307 przez Mikulinka
My w domu ja walczę z rwą ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029310 przez Marta1985
Obejrzelismy z mężem seriale i teraz ja już leżę w łóżku bo ostatnie wieczory spędzone przy kompie to już nie dla mnie ☺

Co do wyprawki to ja tylko ta pościel muszę zamówić i chyba będzie wszystko B) dziś przyszły buteleczki i smoczki.

Wasze wyprawki wszystkie śliczne B)

Remontowe rzeczy też super B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029311 przez Marta1985
Plany na weekend - siedzimy w trójkę w domu ☺

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029317 przez koticz
Witam.Dawno mnie nie bylo ale czytam Was :)
wietrzyca pamietasz jakiej grubosci fizeline kupowalas do kocykow???

Ja mam wizyte ostatniego.Nie wiem czy sie chwalulam ale juz na ostatniej Jonatan byl obrocony:) jutro ide porobic badania .

Na poczatku marca moja pierworodna ma urodzinki wiec musze jeszcze i imprezke i prezent dla niej ogarnac.

Ruszylam troche z miejsca z wyprawka higieniczna pokupywalam podklady,kosmetyki etc.ciuszki juz sie puora i prasuja myslalam ze juz wszystko mam ale otworzyli u mnie na osiedlu pepco wuec jeszcze fure kasy tam zostawie :)

Co do porodu to ja sie tam okropnie boje iw ogole mi sie nie spieszy.Jagodke rodzilam 28godzin liczac od pierwszego bolacego skurczu...po 20 godzinach boli nie wiedzialam jak sie nazywam :) a "rozwarcie na opuszek" oby teraz poszlo szybciej.U nas robia lewatywe nie wiem czy gola bo mnie golil maz :)

Corka musiala odstapic swoja posciel bratu wiec dzis wertowalam allegro w poszukiwaniu dla niej duzej koldry,poduszki i poszewek.


Kupilismy jakis czas temu auto.Chcielismy wymienic nasza wyslozona megane na ciut mlodsze no i na kombi.No i kupilismy takiego bubla ze glowa mala.Oczywiscie zanizylusmy na fakturze jego wartosc a auto po 4dniach (!!!) doslownie sie rozlecialo....dwa tygodnie bujalusmy. Sie z komisem zanim odzyskalismy jakakolwiek kase...teraz nadal jezdzimy stara megana,mamy rozsypana nubire e gatazu i zbieramy forse na kolejne auto





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1029318 przez Wietrzyca
Koticz, to było wypełnienie gramatura 120.
Ale bubel z tym samochodem, no współczuję! I pomyśleć, że ktoś Wam to auto polecił, sprzedał, wziął za to kasę i się jego sumienie z tym dobrze czuje. Ehh. Ręce opadają.

U mnie też niedawno pepco otworzyli... Złooo :)

Mikulinka, bardzo ładne te płytki :) wiosennie od razu się zrobiło. :)
Mam nadzieję, że pochwalisz się efektem końcowym!
No i otulacze odgapie od Ciebie :cheer:

Marta, u mnie w szpitalu to dają opcje: możesz sama sobie wszystko zrobić, a mogą oni w szpitalu.

Karii, nie dajcie się chorobsku! Sezon grypowy w pełni...

My jutro na warsztaty "bezpieczny maluch " idziemy, potem do teściowej coś z tych zakupów jej zawieźć :P

Muszę powiedzieć. Że wypralam wszysykie pościele, prześcieradła. Kocyki i pieluchy, a potem to pasowałam. Rączki odpadają już. Bo mi na ambicje wjeżdżacie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1029322 przez Pumcia
Nat -
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Mikulinka - ja wczoraj dostałam rozpiske co potrzebuję na czas porodu i tam oczywiście pisze jak się przygotować, Pierwszy punkt to, zeby ogolić w miejsca intymne i w razie cc podbrzusze. Co do lewatywy nie wiem ale utrzymywac dietę w ostatnich dniach :)
Fajnie to będzie wyglądało - też mam chwilowo biało zielone dodatki w łązience ijakoś tak przyjemni mi się w wannie relaksuję :whistle:
A rwa Cię męczy ? Mnie taki ból łapie w nocy to sobie poduszkę pod nogi podkładam ijest lepiej - ale nic fajnego, czesto budzi mnie to w nocy ;/ na szczescie rano nic mi już nie dolega :unsure:

Wietrzyca - ja kiedyś pracowałam w Pepco i pamiętam jak matki " narzekały " że majątek zostawiają - a ciuszki na prawdę były fajne, no może gatunkowo bez szału ale przeciez dziecko-maleństwo nie zdąrzy tego zniszczyć :side:

A ja byłam wczoraj na wizycie. Mały waży już 1500g, wszystki ebadania wyszły super, serduszko, głowka, przepływ krwi, tetno itd . . . długo wczoraj zajęła wizyta ale szczegółowo chciał gin sprawdzić rozwój dziecka - niestety nie mam zdjęcia 3d bo mały jak zwykle się zasłonił rączką. A poza tym mam łóżysko z przodu więc też trochę zasłania ;/ A tak bardzo liczyłam na takie pamiątkowe foto :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029333 przez Mikulinka
Cześć dziewczyny
No Pumcia często dokucza ..raz mocniej raz lżej przechodzę. A kiedy nam się pochalisz zakupami co ?
Dziś byłam w sklepie po chleb . To już wyczyn był. Ale się udało teraz pokręce się po domu . Sprawdzałam status mojego zamówienia w poniedzialek powinnam dostać paczkę z apteki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029335 przez Mikulinka
O masz miałam napisać i wylecialo ...
Pumcia Gratuluję owocnych badań .. super że wszystko ok . waga tez całkiem ładna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029336 przez Pumcia
he he he jak poprasuje większą część :P
A wiesz co mi dokucza ? wchodzenie na 3 piętro :dry: coraz dłużej mi to zajmuję :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029355 przez Heathera
Pumcia to Cię pocieszę...ja mieszkam na 4 piętrze :P Fajnie że tak dokładnie gin na usg wszystko posprawdzał przynajmniej możesz być spokojna i fajnie że wszystko wyszło ok :)

Mikulinka Fajne te kafelki wybraliście :) Współczuję tego bólu :/ Mnie to tylko kręgosłup mocno boli nawet jak dłużej siedzę czy chodzę więc najlepiej wtedy się położyć z poduszką rogalem

Karii Oj tak Pepco to zło :P

Marta fajnie, że masz już prawie całą wyprawkę :) Ja czekam na zeczy z gemini i jeszcze muszę kupić aspirator do noska.
A widziałyście w Rosmanie jest promocja na chusteczki mokre Babydream 4pak za 12,99 a przy zakupie dwóch 4paków gratis chusteczki Babydream Extrasensitive w pudełku

Koticz Masakra z tym autem, ale mąż czasem ogląda taki program nie pamiętam już nazwy ale pokazują jak właśnie w tych komisach oszukują np zmieniają liczniki, piszą że bezwypadkowe itd :/ My kupiliśmy auto też jakiś czas temu i też raz nam się zepsuł 2 tygodnie po zakupie i już myślałam że też bubel kupiliśmy ale coś tam trzeba było wymienić i jak na razie działa.
I współczuję takiego porodu, oby ten był lżejszy :)

Wietrzyca ja nienawidzę prasować. I o ile ciuszki są malutkie i sprawnie szło, to pościele było dla mnie męką ale już wszystko poprasowane tak jak u Ciebie

My dzisiaj z mężem pospaliśmy do 10 :P Potem poleciał bo świeżutkie bułki i zrobiłam śniadanko:) Dzisiaj w planach mamy pojechać trochę do moich rodziców bo prosili by mąż pomógł w remoncie kuchni no i do teściów też zalecimy. A jutro kościół z rana i nie wiem co więcej...Pogoda nie zachęca do spacerów :/



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029362 przez Heathera
Jeszcze pochwalę się arcydziełem mojego synka :P Tak według niego teraz wygląda mama i tak sobie wyobraża Weronikę jak się urodzi :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029363 przez Mamusia
Hej dziewczynki ja dopiero w domku od rana chodzenie po sklepach.... :)
pumpcia wrócę jeszcze do hemoroidow mi lekarz dał czopki i teraz jest super.... No i duuuzo błonnika zjadam płatki owsiane i te sprawy....

My wieczorem też jakiś film sobie obejrzymy :) jak mała zasnie ;)
Teraz wizytę mam ostatniego lutego.... I tak na prawdę to za miesiąc już niektóre z nas będą mogły rodzić.... :)
Trochę zaczynam stresować się porodem hehe wiem już co mnie czeka....
A jak u Was? Też macie stresa??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl