BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 2 miesiąc temu #1029473 przez Wietrzyca
ze deszcz? ze grad? :unsure:
u mnie ciepło (ponad 10*C) i słońce świeci... Wietrzyca wietrzy mieszkanie :D

W planach dziś odkurzanie (jak dam radę :P) i malowanie tego obrazka na ścianie w Zosinym pokoju :) A jak Wasze plany?

Pumcia... no rozumiemy się, dziecko wygląda jak dziecko, nie jak krewetka :) Fajnie zobaczyć takiego bobasa.
Mikulinka, To nie szalej dziś, tylko palcem po kompie co najwyżej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029481 przez Pumcia
A ja zaraz lecę do szkoły rodzenia, pozniej muszę zawieść siostrę i jej synka na badanie bioderek. A pozniej . . . leże i pachnę :evil:

Mikulinka - fajny jest, to teoretycznie huśtawka hybrydowa, z melodyjkami no i bujaczek - leżaczek :) fajna sprawa, ze się wszystko zdejmuje do prania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029488 przez Mikulinka
Pumcia to pod linkuj mi to cudo
Kurza twarz ... Adas wylal picie na laptopa ..
I to z niekapka ( butelka po Kubusiu )
A ja siedze nad podaniem do SM. w sprawie remontu.
No i od 15 będę dzwonić na usg ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1029493 przez Karii
Hej dziewczynki u mnie też pogoda koszmarna niskie ciśnienie też chyba jest bo zawiozłam Adasia do przedszkola zjadłam śniadanie i poszłam spać teraz muszę troszkę ogarnąć i pomyśleć o obiedzie. Fajne te wasze bujaczki ja mam po Adasiu bujawkę i leżaczek i chyba nic innego nie zamierzam kupować. Mikulinka szybko wysusz laptopa.





Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1029495 przez Marta1985
Spotkałam z mamą jej koleżankę co w przedszkolu pracuje i miejsc dla 3 latkow nie ma. po Max 5 wolnych miejsc a że legalny związek mamy to już ogóle możemy zapomnieć. No u nas w mieście taka sytuacja jest w okolicy są 3 przedszkola do każdego złoże ale że dzieciaki nie idą do 1 klasy to nie otwieraja nowych grup a te parę miejsc zapełnia 5 latki bo ich muszą przyjąć.

W lumpku byłam ale biednie dziś było.

A pogoda śliczna tylko wieje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029496 przez Mamusia
U nas też pogoda śliczna tylko wieje jak nie wiem co..... my za tydzień mamy wizytę i USG.... już się doczekać nie mogę A jutro muszę na pobranie krwi jakoś się dostać..... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1029538 przez Wietrzyca
Mam zdjęcia :D
Oczywiście na usg widzieliśmy wszystko, a w miliardzie zdjęć żadnego twarzowego :P haha. Ale co nieco Wam pokażę:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Marta, w Krk ten sam problem z przedszkolami dla 3latków jest. Podobno urząd miasta ma jakieś bonusy przygotować dla rodziców, którzy jednak będą chcieli posłać 6latki do szkół.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029539 przez Heathera
Hejo hejo

Przeczytałam Was ale tak na szybko nadrobię.
Ciuszki super :) Prasowanie to dla mnie najgorsza rzecz już wolę gotować, zmywać, sprzątać.
Wietrzyca super że na usg wszystko ok :)

U nas dzisiaj zalatany dzień, bo przyszła dostawa z avon to musiałam porozkładać. Byłam u gina (wszystko ok, usg mam za tydzień w poniedziałek na 13 :D ), Byłam też u koleżanki i w kilku sklepach. W rosmanie kupiłam sudocrem w promocji i chusteczki mokre też w promocji :D
U nas nie dość że wietrznie to jeszcze pochmurnie i deszczowo a z tego wszystkiego aż mnie przewiało i boli między łopatkami :/



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029560 przez Mikulinka
Dziewczyny trzymac kciuki i slac dobre mysli dla naszej Marty ...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029562 przez Wietrzyca
Trzymam kciuki, trzymam mocno!
Przed chwilą fejsa przeczytałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1029565 przez Mikulinka
Dobrego wtorku (oby taki byl)
Ja też ja też ... przy takich akcjach uswiadamiam sobie że każda z nas nie zna dnia ani godziny ..że poród może się zacząć w każdej chwili ..
Dlatego tez wspominałam o nr tel. gdyby nie można było sie poinformować w inny sposób ....
Oby wszystkie dziewczyny wytrzymały jak najdluzej. Im bliżej terminu tym lepiej ....
ściskam kciuki mocno . Marta trzymaj się.
Ja dziś jeszcze na tel. Laptop nadal wyłączony .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029588 przez Pumcia
Marta ? O matko, a co pisała? Kurczę . . . Oby wszystko było ok :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029593 przez Mikulinka
Hej .. teraz to nie wiem jaka jest sytuacja nie byłam na fb. Może tu się odezwie :) .
A reszta jak się czuje ? Jak sytuacja z wyprawką ? ( mi jeszcze sporo brakuje z listy o dziwo :dry: ) Badania, wizyty usg ? ( w tym tygodniu powinnam zrobić usg ale czy dostane się ? po 14 dzwonie się zapisać ) Co która ma teraz ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1029599 przez Wietrzyca
Z fejsa

Marta napisał: Ja ok :) ma razie jest dobrze :) akcji porodowej brak szyjka ok pessar trzyma. Dziś 2 dawka sterydow i spróbujemy podtrzymać :)


Mi z wyprawki też trochę brakuje, ale jeszcze nie panikuje. W marcu mam kupić na pewno materace i wanienke, trochę pieluch, kilka rzeczy mi z apteki brakuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029624 przez Mikulinka
No to ja byłam w SM podanie zaniosłam . Weszłam do Pepco no i kupiłam córce kurtkę miętowa i papcie . W Rossmanie chusteczki wigotne dla niuni i dla synka i kilka innych pierdolek . Ale co najważniejsze dodzwonilam się na usg i mam wizytę :woohoo: ten czwartek na 14:40 (ostatni wolny termin)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl