BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

7 lata 9 miesiąc temu #1036790 przez Pumcia
Mikulinka tak kolki za nami - opłukać. Ale daje sab simplex żeby nie wróciły. Mam nadzieję że podając mu rano i wieczorem tylko nie szkodze mu tym.
Noce różnie, myślałam że już mamybten tryb karmienia co 3 h ale niestety od 3 dni coś mu się ptzestawilo i znów częściej wstaje bo co 1,5 jest głodny albo wczoraj np od 2 do 5 nie chciało mi się spać - masakra. A co u Ciebie ?
A i wlurza mnie ze placzze bez powodu - przynajmniej tak mi się wydaje. Często ladniebsie bawi, gaworzy, śmieje się do wszystkich a w następnej minucie płacze, wrzeszczy aż się zanosi - weź zrozum :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1036791 przez Pumcia

Załącznik nie został znaleziony

Podziękowania: Mikulinka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1036792 przez Pumcia
Domyślam się ze na fb sobie rozmawiacie ale poproszę o zdjęcia Waszych maluszków :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1036802 przez Mikulinka
Cześć Pumcia uparciuchu :D ( byś dołączyła w końcu do nas ..) U nas dużo się dzieje ... po pierwsze dzieciaki (starszaki ) ciągle chorują ręce mi już opadają ... Z Madzią byłam w szpitalu bo dzień po szczepieniu mi się tak zaniosła ..zesztywniała ze się wystraszyłam ... to było straszne ..widzisz dziecko ( które cię obudziło tym wrzaskiem ) jak lzy lecą po policzku oczy wpatrzone w dal drze się slina z ust leci ... wiec do lekarza - pediatry w pt po bożym ciele poleciałam a wiedzy czasie jeszcze gile leciały jej zielone . Pozniej badania ( morfologia ) ( 20 min jej krew pobierali wyłam razem z nią ) wyszła anemia i skierowanie do szpitala no to w kolejny czwartek się położyłyśmy i tydzień tam byłyśmy . Przebadali ją na wszystkie fronty teraz czekam za opisem z eeg. Byłam w tamtym tygodniu na bioderkach dopiero to weszłam i na oddział zobaczyć co z opisem ale jeszcze nie było opisu od neurologa ... 17-go Rodzynek skończył 3 latka . A tak to gonitwa latanie koniec roku szkolnego . Teraz lece zaprowadzić go do przedszkola jak wrócę to wstawie focie . Szymcio przeeeeee słodki do wycałowania . Madzia dopiero puszcza mi jakieś nieśmiałe uśmiechy czasem cos jej wyjdzie jakieś gi... Brzuszkowo tez problem i ulewanie duże mamy .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1036811 przez Mikulinka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Podziękowania: Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1036911 przez Pumcia
Mikulinka ależ slodziaka masz :woohoo: :kiss: A jak ślicznie ubrana, aż mi się córeczki zachciało :evil:
O kurczę to miałaś przeboje. Ja juz też po szczepieniu jestem ale na szczescie nic się takiego nie działo. Pielęgniarka żeby uspokoić Małego Bardzo głośna grzechotke miała i w sekundzie przestał płakać, muszę chyba sobie takie cudo do domu kupić :evil:
Kochana mogę Ci doradzic czego ja używam do ulewania bo też mam problem. Przed każdym karmieniem piersią daje mu łyżeczkę a nawet pół łyżeczki Bebilon nutriton - to jest coś takiego jak kleik ryżowy. Mi bardzo pomaga ! Ponoć działa to tak, że przytrzymuje mleko dziecka w żołądku. Jest całkowicie nieszkodliwy, a najbadziej mi na tym zależało. Nie chciałam dawać mu leków-chodź lekarz zalecal. Jeśli karmisz butelka to dodaj do butelki jedna miarka, zagęści mleko i Mała nie zwróci. Naprawdę polecam. A jaki masz problem z brzuszkiem? Coś zjadasz nie takiego? Ja zaczynam już jeść coraz więcej np maliny, brzoskwinie, trochę pomidorów, ogórków, w następnym tyg spróbuję po trochu nabiału. A jakie warzywa jjesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037074 przez Heathera

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15
Załączniki:
Podziękowania: Mikulinka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038365 przez Pumcia
Oj dziewczyny nie piszcie tyle bo Was nie nadrobie :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038403 przez natB
puma tematy jakieś tam na bieżąco są na fb... ale też w sumie jakoś ,,szału" nie ma :D...

My po uwaga pierwszym szczpieniu... Helenita zniosła dobrze... zaszczepiłam 6w1 mimo tych wszystkich nopów opinii itp. plus pneumokoki mieliśmy za darmo ze względu na wadę... praktycznie teraz co tydzień mamy jakieś wizyty u lekarzy... już tym :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: SEEERIO

Helena, jak to Helena ma problemy, żeby zasnąć... trzęsawka dupki musi być, bo inaczej zapomnij... najlepiej, jakbym leżała koło niej i z nią spała, ale tak się nie da XXD... jeszcze jakbym tylko ją miała... a tu jest jeszcze Wład... a tak dni mijają i byle do wakacji :D
Ja rzadko co w ogóle ostatnio piszę na forum... cały czas się zabieram zabieram i zabrać się nie mogę :D....

a jak u Was Szym zniósł szczepienia? Ile ten Twój kawaler już waży?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038453 przez Pumcia
Hahahha u mnie to samo 19sts codziennie jest jego - koncert niesamowity. Chyba nie chce żebym wiadomości na TVN oglądała :evil: żeby był starszy to bym mu te wymuszanie szybko z głowy wybiła bo czasem mnie wpienia : wiem wyrosną matka ale jak czasem cały dzień jestem z nim sama to mam go dość :P
Szym też po szczepionce 6w1 tzw hexa. 25 lipca mamy drugą partię. Ogólnie dobrze zniósł, przespal cały dzień i noc, oczywiście przebudzal się na karmienia.
Ile teraz waży to nie wiem ostatnio było 5 kg a teraz pewnie z 6 :laugh:
Poka Helenitke :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1038454 przez Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038457 przez natB
Ale przystojniacha :) wow :)

U nas nocka średnia, mała goraczkowala od wieczora pobudki miałam co 2 h... No ale teraz już nie ma temp uf... Ja jestem niewyspana, a zaraz Władek się obudzi za pewne eh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1038458 przez natB

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038483 przez Pumcia
Helenita :kiss: A jakie włoski :woohoo: słodki obrazek, braciszek pilnujacy siostrzyczki ;)
Kochana ja karmię cały czas co 2 h :laugh: nawet w nocy, chodź odpukac dziś jedno karmienie było po 3 h :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1038980 przez Pumcia
No dobra- wygralyscie :) gdzie mam was szukać na fejsie bo właśnie założyłam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl