BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

7 lata 11 miesiąc temu #1034826 przez natB
mamusia ja problemu ze zmęczeniem nie mam, drzemka 10-15 min e ciągu dnia mnie regeneruje.. A dlaczego kawy nie możesz? Można 2 kawy dziennie nawet wypić słabe z mlekiem.. Ja pije w dodatku kupiłam mleko bez laktozy :) w sumie o obniżonej zawartości laktozy w biedronce :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034841 przez Wietrzyca
hah, ja tez spie kiedy moge :P takie drzemki sa zbawienne.

Kapiel u nas ma dwa etapy: przyjemny, czyli moczenie sie w wodzie, i mniej przyjemny,czyli cala reszta az do ubrania bodziaka. wynika to pewnie z temperatury w lazience, ale jak mam ja podniesc, skoro nie grzeja juz? :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034842 przez natB
U nas Heleny nic nie rusza, mogę ją wybudzic, rozebrać włożyć do wanienki i jest pełne zadowolenie.. Przypuszczam, że cwana wie, że później dostaje cycka na prawie 2 h.. Tak nam leci do 21, a kapie ja o 19...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034867 przez Heathera
Pumcia u nas jak jest zimno przy kąpieli to włączamy suszarkę :)
U nas malutka też strasznie płacze w kąpieli, chociaż jest ciepło, zawsze spr temperaturę wody i jest 37 a ona i tak się drze wniebogłosy :P
U nas niestety zaczęły sie kolki...tak od południa do wieczora mała zaczyna płakać więc jest trochę ciężko...



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034892 przez Mikulinka
takie cudo ...
Załączniki:
Podziękowania: Heathera, Mamusia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034943 przez Wietrzyca
Mikulinka, wlasnie mialam o tym pisac.
Weszlismy wlasnie w skok rozwojowy chyba. Chyba na pewno, bo nic innego mi nie pasuje, tym razem to nie brzuszek. Zosia nam nie spi caly dzien, jest wykonczona, drazliwa maruda, co usnie to zaraz sie budzi i potrzebuje bardzo bliskosci (maz wlasnie kanguruje na golej klacie :P). Heh. Jest to dla mnie strasznie stresujace.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034961 przez Pumcia
Oj Mikulinka patrzę ze sporo tych skoków dzieci mają, przynajmniej teraz będę wiedziała na co zwalić :)
Dziewczyny w łazience mam ciepło, woda 37, ręce też ciepłe :) więc Nie wiem co jeszcze. Heathera chociaż muszę powiedzieć że czasem na minutę mój się uspokaja, może się przyzwyczai :)
A mam pytanie. Bo wczoraj mały nie dojadał, o 22 dałam mu Bebiko, zjadł 60ml. Pospal 2 godziny i obudziło mnie bo zaczął wymiotowac tym mlekiem i to tak że mu noskiem poszło - ale się wystraszylam. Później spał jeszcze do 4 ale ja spałam na czuju bo sie krecil i koło 2 znów zwymiotowal. A pytanie - ile ml dajecie pociechom i czy dziecko musi się przyzwyczaić do mleka czy lepiej zmienić na inne? Co radzicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #1034964 przez Mikulinka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034969 przez koticz
wietrzyca mozesz uzupelnic w tabelce moje dane.Imie Joanna,ciaza 3,pierwsze ruchy 16tc.,Jonek urodziny sn w 41tc 10punktów

U nas tez kapiel jest koszmarem,maly sie drze jakby go ze skory obdzierano.Corka od poczatku mogla z wody nie wychodzic a syn wyraznie nie lubi byc goly.

Jonek tez moglby bez przerwy na piersi wisiec na co nie mozemy sobie pozwolic.Jest strasznie "zerty" i wyraznie piersia sie nie najada.Wczoraj jadl z przerwami 3h!Najpierw 60ml mm potem wypompowal mi obie piersi a potem dopchnal to 90ml mm....nie mam opcji wykarmic go piersia.On ma dopiero 11dni.Bez dokarmiania ani rusz!!!





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034978 przez Pumcia
Koticz no w końcu się odezwlas :) mów jak u Ciebie ? Poród naturalny czy cc ? To patrzę jedziemy na tym samym wózku z kąpaniem i jedzeniem ale . . . Wczoraj już trochę mniejsza histeria była podczas kąpieli, może się przyzwyczaja. A jeśli chodzi o jedzenie to na jedno karmienie daje Szymkowi jedna pierś, znów mam więcej mleka.
Powiedz mi- jak Twój reaguje na mleko modyfikowane ? Nie wymiotuje, dobrze się przyjmuje ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034983 przez natB
pumciq jak wymiotowal to albo nie toleruje tego mleka, a co bardziej prawdopodobne to żołądek miał jednak zapxhany i nie zmieścił mm.. A skąd wiesz, że mu nie starczyło?.. Helena wieczorem mi wisi 2 h na cycku dosłownie... 10 min aktywnie pije, a potem niunia i zasypia.. Zresztą mamy kosmos ostatnio, w sumie wczoraj, bo cały dzień ryczala dosłownie, nie spala w ogóle w dzień.. Jerry wład mi taki jaj nie odwalal :P.. Mówię Wam coś okropnego, ale dziś już było lepiej... Z karmieniem mam małe problemy, bo sika mi pokarm, a Helena dostaje spazmow wtedy.. No, ale staram się nie denerwować :)

mikulinka Jery jak Ty ogarniasz trójkę?!

Dziś byliśmy w pałacu niedaleko nas na obiedzie ;).. Helena spala praktycznie od 10 do 17 z małymi przerwami na jedzenie :P, a Wład jak to Wład był grzeczny, wiec wypad bardzo udany :D

My jutro idziemy na przyspieszone drugie szczepienie przeciwko zoltaczce no i po skierowanie do szpitala :( eh i trzeba będzie dzwonić do Rabki i się zapowiedziec z przyjazdem :(.. Staram się o tym jeszcze nie myśleć, bo jestem przerażona...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034986 przez Pumcia
Nat miałam przestój w piersiach i widziałam jakiego miał nerwa ze nicc nie leci, dlatego podałam mu modyfikowane. Zastanawiam się czy na wszelki wypadek nie kupić innego spróbować mu dac bo Kurde jak znów będzie tak że nie będę miała pokarmu to co ja zrobię?
Dziś noc była ok, i cały dzień ładnie spał :)
Ale od 19 chyba go brzuszek bolał bo strasznie plaakal, nie mogłam Go uspokoić i kurczyl nóżki-nienawidzę takiej bezsilności :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034987 przez Pumcia
Nat będzie dobrze Kochana, nie Martw się . . . Helenka może wyczuwa Twoje zdenerwowanie dlatego płacze bidulka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035019 przez natB
pumcia ogólnie mówi się i to przeczytasz tez na blogu Hafija, że jeśli karmisz regularnie to nie ma czegoś takiego jak chwilowy brak pokarmu w piersi.. Nie jestem znawczynia w tym temacie, ale u nas tez czasem są nerwy przy piersi, a to wynika z tego, że nie odbilam jej, albo niewygodnie jest małej, albo po prostu jest zmęczona.. Ja tak kombinowalam z Wladem i w końcu przestałam karmić, poszło w ruch mm.. Twój wybór kochana, jeśli będziesz psychicznie się czuła lepiej kup mm u nas mały pił na początku Bebilon :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035021 przez misia88
Gratuluję wszystkim mamusiom kwietniowym 2016! :)
Jejj, ale ten czas leci, jestem mamą kwietniową 2012 i zastanawiam się kiedy zleciały te 4 lata... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl