BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 6 miesiąc temu #1011991 przez Wietrzyca
Hej Dziewczyny,
Nam weekend upłynął pod kątem imprez rodzinnych:
w sobotę byliśmy u mojej siostry, która ma 15sto miesięczna córę. Był jeszcze kuzyn z żoną i 7-miesięczna pociechą.
W niedzielę imieniny miał mój dziadek, była cześć rodziny i już oficjalnie chwalilismy się ciążą. :-)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012006 przez NatiK
Hej dziewczyny :) u nas weekend minął na spotkaniu z przyjaciolmi-sobotni wypad na miasto i rodzinnie -w niedziele chrzciny...wczoraj zaczęliśmy kolejny tydzień 14 :) w czwartek wizyty kontrolna :) oby do przodu i do kwietnia :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012007 przez lena20
hej czy wierzy ktoras z was w przesady?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1012016 przez Karii
Hej wszystkim, u mnie sobota trochę pracowicie w niedziela troszkę zakupy, troszkę w domu wpadli znajomi tak więc weekend przyjemny. A w przesądy jako tako nie wierzę ale często się nimi kieruję tak " w razie czego" :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012018 przez lena20
aha no ja to niewiem,ale cos na rzeczy musi w tych przesadach byc,,niby szalika nie wolno nosicnzeby dziecko nie bylo owiniete pepowina,a teraz bez szalika ani rusz bo sie przeziebic szybko mozna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012022 przez Heathera
O szaliku to ja nic takiego nie słyszałam...przecież nie chodząc w szaliku w taką pogodę to można jeszcze więcej krzywdy narobić bo się przeziębić można szybko. Słyszałam tylko o koralach/naszyjnikach ale w pierwszej ciąży nosiłam i w tej tez noszę. Nie wierzę za bardzo w te przesądy...inaczej człowiek leżałby tylko w domu i nic nie robił żeby jakiegoś przesądu nie spełnić bo jest ich całe mnóstwo. Ja jedyne co w pierwszej ciąży że za bardzo nie kupowałam rzeczy dla dziecka dopiero pod koniec ciąży kupiłam teraz też planuje dopiero po 30 tygodniu kupować.

U nas chrzciny były w sobotę Filipka jeju jaki fajny już prawie 3 miesiące ma i gaworzył sobie :) Jak sobie pomyślę, że niedługo u nas takie maleństwo będzie to się cieplutko robi na sercu :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Witamy się w 16 tygodniu :) Niby od teraz mogę czuć ruchy ale jakoś na razie nic nie czuję. Z Wiktorkiem dopiero ok 20 tygodnia zaczęłam czuć, niby w drugiej ciąży raczej czuje się wcześniej ale zobaczymy kiedy to będzie :P

Czy Wy też macie teraz mniejszy apetyt...kurcze ja jakoś straciłam chęć do jedzenia. Niby czuję sie głodna ale nie mam ochoty nic przekąsić, często muszę się zmuszać żeby coś zjeść bo sie boję o dzidzię :/



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012023 przez lena20
hej ja o szaliku tez nie slyszalam to kolezanka mi mowila,no mi sie zaczol 15 tydz od dzis,no ja tez nie mam apetytu na jedenie i wgl,ani objaw ale jem bo chodzi mi o dziecko,,a co do tych ubranek to ja tez nie planuje jak narazie nic kupowac i wgl,i nawet niewiem od kiedy zaczac bo troche tego sie uzbiera ")

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012025 przez Wietrzyca
No ludzie, ale mnie to rozbawilo :-) Czy ktoś może podać jakiekolwiek naukowe powiązanie między działaniem szalika a funkcjonowaniem pepowiny? :-)

Jestem totalnie anty czerwonym wstążeczkom, zakazie patrzenia w lustro i zakazie noszenia korali - w końcu jako coraz większa przyszła mama chcę się czuć pięknie! I rezygnacja z szalika może być tu dużo bardziej niebezpieczna. Apeluję do rozsądku :-P

Jedynie co - nie kupuje na razie ciuszków i preparatów niemowlęcych, zwyczajnie uważam, że mam jeszcze dużo czasu :-)

Heathera, z tym apetytem może nie jest tak źle, ale dużo mniej zamieszczę - wystarczy cokolwiek małego, a już jestem najedzona ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012026 przez Heathera
Wietrzyca dokładnie heh szalik jako imitacja pępowiny :P Ja naszyjniki własnie teraz więcej noszę bo piersi mi urosły a naszyjnik ładnie je podkreśla :P Musze się chwalić póki je widać bo później będzie jak po karmieniu synka że wyje wszystko i prawie nie będę mieć piersi :P

A z tym najedzeniem się to w sumie nawet lepiej jak jeszcze małe posiłki ale często bo też nie am co się napychać :P Mam nadzieję że mi wróci chęć na jedzenie. jedyne co to do ziemniaków mnie ciągnie i dzisiaj zrobię zapiekankę ziemniaczaną



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012028 przez Karii
O w takie przesądy to ja też nie wierzę, w ogóle się nimi nie sugeruję. Z apetytem nie mam problemu na szczęście. U mnie 17 tydzień już idzie, wyzita 5 listopada a usg połówkowe 25 listopada.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012030 przez Wietrzyca
Ano, cyc dumnie do przodu! :)
Ja właśnie szukam inspiracji na obiad.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012035 przez lena20
pytam bo mi to kolezanka powiedziala,a nie!! ja sie w lustro patrze prawie codziennie,bo czlowiek musi jakos wygladac!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012039 przez Heathera
[bKarii][/b] a czujesz już jakieś ruchy ? Bo u Ciebie też to druga ciąża

U mnie zapiekanka już wstawiona za jakieś pół godziny będzie obiadek bo czuje już głód :P



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012041 przez Wietrzyca
Lena20, to nie słuchaj koleżanki tylko się ciepło ubieraj żeby dziecia nie przeziębić B)

Ja traktuje przesądy w kategoriach ciekawostek, tudzież zabawnego folkloru :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012051 przez NatiK
Ja tez o szaliku nie słyszałam uwielbiam je :) raczej o tym ze ciężarna nie powinna chodzić na pogrzeby i po cmentarzu i ze jak jej się coś odmówi to tego kogoś myszy zjedzą heheh ogólnie nie wierze ale zawsze jest jakies ale wiec mala ostroznosc nie zaszkodzi ;)
Ja też z apetytem nie mam problemu...wcinam jabłka w ilościach niesamowitych :P a wy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl