BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 6 miesiąc temu #1011577 przez Heathera
Dokładnie lena tak jak dziewczyny piszą nie ma co się przejmować tylko się cieszyć :)

Dziewczyny fajnie, że wizyty się udały i wszystko jest ok :) Ja mam teraz wizytę dopiero 10 listopada bo gin jest na urlopie a USG pewnie pod koniec listopada już nie mogę się doczekać.

Pumcia u mnie w miarę chociaż dalej kręgosłup mnie boli nawet jak za bardzo się nie przemęczam ale np puzzle układam :/ muszę co jakiś czas się położyć. Fajnie, że u Cb tak pozytywnie :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1011578 przez Wietrzyca
lena20, wszyscy mówią, że drugi trymestr jest najlepszy (... że będziesz mieć najpiękniejsze włosy i cerę, jakich w życiu nie miałaś :P, że dolegliwości lżejsze, etc). Ja co prawda jeszcze tego nie odczuwam, ale mocno liczę, że to już niedługo! :D

Heathera, to odliczamy z Tobą :)

Ja dzisiaj gorzej niż wczoraj, ale lepiej niż w poniedziałek :P I zarejestrowałam się na USG po 20tc, więc znów będę odliczać dni do zobaczenia Bąbelka :P

I mam dla Was przepis na placki ziemniaczane . Niby nic, ale w swej prostocie genialny, jeszcze nigdy mnie nie zawiódł! :)

Co tam u Was? Pumcia, jak praca? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011590 przez lena20
hehe no ja mam andzieje ze wsz db bd ,,,dzisiaj to zrobilam glupote i kiedys ale bd pluc sb w twarz mam andzieje ze to nic zlego pfff,,,,no mi narazie brzuch nie rosnie az tak moze troszke urusl ale wazne zeby wsz db bylo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011596 przez Heathera
Wietrzyca to coś w podobnym terminie będziemy mieć usg :) U nie to pewnie szybko zleci, w tą sobotę chrzciny u brata męża, we wtorek ślubowanie w przedszkolu u synka, później w niedzielę w sobotę na groby się pojedzie, a w listopadzie będzie sporo załatwiania z kredytem.

Niby tak mówią że 2 trymestr jest lepszy ale na piękne włosy i cerę to ja bym nie liczyła. W pierwszej ciaży w 2 było lepiej z mdłosciami ale cera dalej była paskudna w tej ciąży wszystko wskazuje na to że będzie tak samo niestety....

Wietrzyca ja jeszcze mam do Cb sprawę gdzie polecasz się wybrać w góry może jakiś pensjonat lub hotel polecisz nie za drogi bo mój mąż wymyślił sobie żeby w styczniu pojechać na 3 dni. Oczywiście po górach nie będziemy chodzić bo już duzy brzuch będę miała ale np odwiedzić Krupówki, trochę pospacerować po okolicy, w drodze zajechać do Krakowa. Tylko kompletnie nie wiem gdzie. Ja w sumie 2 razy byłam w górach ale to jeszcze za dzieciaka w Krynicy Górskiej i w Zakopanym więc już prawie nie pamiętam.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011606 przez Wietrzyca
lena20, co to znaczy "zrobiłam głupotę"?

Heathera, a kiedy masz USG? :) I ten kredyt to czyżby mieszkaniowy? Nam kredyt negocjowała pani doradca, byliśmy bardzo zadowoleni.
A co do noclegów - sprawdź wiadomości :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011608 przez Heathera
Usg będę miała jakoś pod koniec listopada wiec to będzie ok 20 tygodnia.
Kredyt tak na mieszkanie i też mamy doradcę finansowego :) Chciałabym już się wprowadzić ale pewnie dopiero na początku grudnia się uda :P



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011612 przez Marta1985
Ja się dziś zapisałam na polowkowe usg 25 listopada ☺

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011613 przez Karii
Ja też połówkowe ma 25 listopada
Podziękowania: Marta1985

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1011621 przez Wietrzyca
To ja mam ponad 2 tyg po Was - 14go grudnia :D Ale mój Bąbel jest w ogóle taki ostatni ze wszystkich chyba ;P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011622 przez lena20
a no taka ze wciagnelam dzis brzuch na chwile i wgl pare razy bo sie zapomnialam bo bluzke mierzylam he ale wiecej nie bd tak robic juz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011624 przez Heathera
Wietrzyca ja dokładnie nie wiem czy na pewno wtedy będę miała :P Tak tylko podejrzewam że tak z wizyt mi wychodzi :P Ale u Cb dopiero się zaczął 14 tydzień a u mnie już połowa 15 więc stąd ta różnica :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011634 przez Pumcia
Wietrzyca - a ja wczoraj placki sobie robiłam :woohoo: tylko ja tarkuję na tarce z dużymi oczkami są jeszcze lepsze -smakują jak frytki :P a w pracy ok ;) trochę cięzko stać, ale staram sie kiedy tylko moge spocząć na chwilę :)

Heathera - jak będziesz chciała to mogę Ci podesłac namiar na kobietę, która ma mały pensjonat w zakopanym 5 min od Krupówek, nie drogi ;) i jak będziesz chciała to zdjęcia Ci podeślę to sobie zobaczysz. Byłam tam rok temu. Pojechaliśmy od razu po świetach i po sylwestrze wróciliśmy - super było. Możliwe, ze w styczniu tez sie tam wybierzemy :woohoo:

Lena - pisz składniej plissssssss już na Testach Ci zwracałam uwagę !

Ja ma wizytę na 5listopada ale zwykła wizytę. Będę wtedy w 16 tyg - a co to te USG połówkowe ? Chyba czegoś nie doczytałam :P
Podziękowania: Heathera

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1011647 przez Wietrzyca
Pumcia, to jest badanie USG zalecane między 18 a 22 tc. Możesz poczytać TU :)
A tu znajdziesz zalecany kalendarz USG w ciąży

A wiesz, że ja też placki ziemniaczane robię na dużych oczkach? :) Tak naprawdę to połowę na drobnych, połowę na grubych - dużo bardziej mi smakują :)
I na privie, proszę, też mi podeślij namiar - bo w samym centrum Zakopanego nigdy nic nie miałam (zawsze szukaliśmy na obrzeżach bo uciekamy od tłumów), ale warto mieć coś sprawdzonego i tu :)

Heathera, pochwal się, jakie to mieszkanko sobie wybraliście :) Jest już coś tam zrobione, z wtórnego rynku, czy będziecie musieli wejść nawet z płytkami i gładziami na ścianach?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1011654 przez NatiK
Wietrzyca mam nadzieje ze to zniknie bo wstawanie, chodzenie jak polamaniec nie należy do przyjemnych hehe a najlepiej na coś innego zwalić niż na ciążę hihi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011662 przez Wietrzyca
Witamy NatiK serdecznie w kwietniówkach! Cieszymy się, że dołączyłaś. :)
Opowiedz nam coś o sobie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl