BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 6 miesiąc temu #1010746 przez Heathera
Pumcia Powiem szczerze i może nie skromnie, że jestem dumna z tego jak sobie radzę :)
A co to są te testy ?

Wietrzyca fajnie, że wszystko ok wyszło :) i fajnie, że męża zabrałaś ze sobą. Mój teraz nie mógł być na usg bo pracował ale na następne usg mam nadzieję, że akurat wyjdzie że będzie miał urlop bo jednak faceci nie noszą w sobie maluchów i nie czują takiej mocnej więzi wiec niech sobie chociaż oglądną na usg :)

Ale już brzuszki macie fajne ! :) To jest mój wieczorem po jedzeniu więc w dzień jest jeszcze mniejszy :P

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010760 przez katherinee20
Ja mam termin na 07.04.2016 :) akurat wypada na urodziny tatusia maleństwa :) Fajnie się złożyło bo to nasz pierwszy maluszek. Wszystko przebiega idealnie i dzidziuś jest zdrowy. Możliwe, że we wtorek się dowiemy jaka płeć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010765 przez Heathera
Witaj katherinee20 :) razem raźniej :) Opowiedz coś o sobie



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010781 przez Pumcia
Heathera - o matko i Ty jestes w 13 tyg? Chudzinko Ty ! mój brzuch w porównaniu do Twojego . . . nie ma porównania - ja taki jak Twój miałam 3 tyg temu, co najmniej :silly:

Witaj Katherine :) już po prenatalnych jesteś ? My tu praktycznie idziemy łeb w łeb z badaniami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010787 przez Heathera
hehe no już 14 tydzień. A i tak mi się wydaje że duży mam ten brzuch bo w pierwszej ciąży to taki miałam gdzieś pewnie w 18 bo ogólnie brzuch taki ciążowy to dopiero mi się pokazał pod koniec 5 miesiąca :P
Ale w sumie bym chciała już mieć taki ciążowy żeby każdy widział, że to ciążą a nie że przytyłam :P



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010802 przez Wietrzyca
Witamy Katherinee20! Fajnie, że dołączyłaś B) im nas więcej, tym lepiej i raźniej :-)

Heathera, wow laseczko, Ty to w ogóle brzucha nie masz :-)


Pumcia, a w którym kraju Twój Luby jest? Dobrze, że tak często przyjeżdża.

Mam nadzieję, że wszystkim uda się tych Panów wyciągnąć na usg. Dla mojego to było duże i bardzo pozytywne przeżycie.
Podziękowania: Heathera

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010805 przez Mamusia
A ja dzisiaj poczułam wyraznego kopniaczka termin mam na 4.4 i w poniedziałek zacznę 16 tydzien.... U nas imiona będą Jagoda albo Grześ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010806 przez Mamusia
Jak tu się dodaje zdjęcia.... No i mam już córkę będzie 5 lat różnicy równo maluchami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010821 przez Wietrzyca
Mamusia, kiedy piszesz posta, masz na dole "dodaj plik"

Dzień dobry wszystkim. Jak spalyscie? :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010842 przez Heathera
Mamusia ale Ci fajnie :) też chce już czuć kopniaki :D
Wietrzyca mi się spało świetnie szczególnie że mąż dzisiaj wolny dzień ma więc zostaliśmy dłużej w łóżku, później jak się synek obudził to się z nim bawił a ja mogłam sobie jeszcze pospać. A później poszedł do sklepu po bułeczki i miałam pyszne śniadanko: bułeczki z masełkiem, serkiem żółtym, pomidorami i rukolą, herbatka z miodem i cytrynką, jajko na miękko (właśnie można w ciąży bo jedni mówią że można inni że nie, jajka mam od teściowej bez żadnej chemii itd ) do tego winogrona i bułeczka francuska z wiśniami :D I jeszcze dzisiaj na zakupy jedziemy :D więc mam super dzień :D
A jak tam u Ciebie ?



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010853 przez Marta1985
U nas spokojny poranek ☺

Na obiad pomidorolowa i frytki domowej roboty z boczkiem i sałatka.

Po poludnucuna kawkę przyjeżdŻają znajomi z 5 letnim Frankiem ii 4miesięcznym Józkiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010870 przez wronix
Cześć:)
Również bede młodą mama pierwszego dzidziusia w kwietniu ( prawie w moje urodziny) . Trochę się obawiam bo gdy zobaczylam 2 kreski na tescie bardzo się przeraziłam, gdyż miałam inne plany na przyszłość a tu taki szok. Jestem w 12tyg i widziałam maluszka na usg. Ciesze sie ze mozemy nosic taki cud pod serduszkiem. Myśle że w grupie bedzie razniej i jakos przejdziemy przez to razem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010894 przez Wietrzyca
Hej wronix, ja mam termin tydzień po moich urodzinach, także mamy tu dużo wspólnego :-) witamy Cię cieplutko! W grupie zawsze razniej :-)
Co do planów... jedni nie planuja, inni planuja i staraja się o coś latami...Słyszałam kiedyś ciekawe powiedzenie: jeśli chcesz rośmieszyć Boga, powiedz mu o swoich planach. :-) jesteśmy z Tobą.
dodaj sobie suwaczek, żebyśmy mogły Cię dopingować. Na kiedy masz termin? :-)

Heathera , ależ Ci dobrze! :-) Taki mąż to skarb!

Marta, udała się wizyta? :-)

My wyjechalismy na weekend pod Tatry, dzisiaj pogoda nie dopisała, więc zrobiliśmy sobie tylko spacer przez Dolinę Koscieliska. Jeszcze się w polara zmiescilam :-P zobaczymy, jaką będzie pogoda jutro.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010897 przez natB
Ja tylko na chwilę ;) wytłumaczyć się, że wpadnę dopiero za kilka dni, bo złapała mnie grypa.. Totalnie rozlozyla mnie na łopatki jeśli do pon. Nie wydobrzeje biegnę do lekarza lub na IP bo na prawdę rozbiła mnie na łopatki.. Doszły ostre wymioty, wiec same widzicie..

Witam wszystkie nowe mamusie ;) ciesze się, że u każdej z Was ok :) ściskam mocno :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010900 przez Wietrzyca
natB, bidulko, pij dużo płynów, żebyś się nie odwodniła przez gorączkę i wymioty. I zdrowiej! Jeśli Ci się uda, napisz jak się będziesz czuła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl