BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 5 miesiąc temu #1015948 przez Heathera
Pumcia tak to jest z marca ale na dole jest aktualizacja, że:
Sejm w dniu 15.05.2015 r. uchwalił nowelizację ustawy zasiłkowej. i że:
W dniu 07.07.2015 r. Prezydent podpisał ustawę nowelizującą. Wejdzie ona za tem w życie z dniem 1 listopada 2015 r.
I gdzieś tam w komentarzach ktoś podawał link do tej ustawy już podpisanej przez prezydenta.

No kuchnię i łazienkę ogarnęłam więc najważniejsze już jest. Dzisiaj sypialnia i może trochę pokój synka, ale nie wiem czy dam radę bo mąż chory a mnie tez coś kurde bierze :/ Musze sobie herbatkę z lipy zrobić :/



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015998 przez JoanaG
Pumcia no podobno ustawa jest już podpisana... (choć ja też nie do końca wierzę w to... W końcu z pustego i Salomon nie naleje...) :unsure:
A z tym opłacaniem podwyższonych składek to teraz ryzyko jest, bo ZUS chce się wymigać od płacenia zasiłków jak tylko się da. Nie wspomnę już nawet o tych wszystkich stresach na które narażone są ciężarne w trakcie tych wszczynanych kontroli... Eeeh Polska... :S
Dziękuję Bogu, że ja mam szefową- anioła i nie muszę żadnych kombinacji alpejskich czynić.

Nat pokaż fotki Włada :)





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016000 przez Pumcia
Joana słyszałam o tych kontrolach, sama nie wiem co robić . . . ale dobrze by było mi cos postanowić, a zostać bez kasy też nie ciekawie . . .

Heathera w listopadzie niestety nie weszła ta ustawa, ponoć ma wejść w styczniu. Czekam na to jak już będzie można z czegokolwiek skorzystać.
Ej to spoko Ci idzie ta przeprowadzka :silly: sprytna dziewczynka :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1016031 przez natB
No u mnie też średnia sytuacja z umowa, ale jestem dobrej myśli, że wszystko się skończy na moja korzyść...
Ja tak tylko z doskoku, Wład nam zachorował i sama nie wiem, co mu jest.. Ma tylko i aż wysoka temperaturę, która utrzymuje się od soboty :/ooszalec można. O 8 dzwonie do lekarza i z nim jadę :( a choroba wzięła się dosłownie znikąd :/ i to jest najdziwniejsze..
Zdjęć z sesji nie mamy :( bo mały miał temperaturę juz u koleżanki mojej i dostał szału :( eh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016032 przez Heathera
natB oj to kiepsko, zdrówka dla synka. Nasz synek tez miał temperaturę ale tylko jeden dzień i przeszło.

Pumcia hehe tak to jest jak się ma dużo chęci że nawet się nie wnika w zmęczenie tylko się robi i takim sposobem został mi tylko salon ale mąż musi poprzestawiać meble bo nie wiem czy zostawimy meblościankę wujka czy naszą wstawimy i dopiero wtedy będę mogła układać, a mąż jeszcze ze 2 dni do późna w pracy będzie niestety

I mamy już naszego pieska :D Większość zdjęć zrobiłam telefonem wiec jakość słaba

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016033 przez Heathera

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016034 przez Heathera

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016053 przez Wietrzyca
Heathera, ależ słodziak! Jaki będzie duży? :)
I podziwiam za siły do przeprowadzki - macie dobre tempo! Naprawdę! :)

NatB, a co z Twoją umową?
I napisz Kochana jak wrócisz z Władem, co lekarz powiedział.

My w weekend byliśmy na obiedzie u teściowej w jeden dzień, w drugi u moich rodziców, no i same wiecie: każdy chce nas nakarmić, jakbyśmy tydzień nie jedli :P ale dostałam królika do zamrażarki - takich rzeczy się nie odmawia! :)

I suszę już plasterki pomarańczy na grzejniku - żeby na choinkę były do powieszenia. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016060 przez NatiK
Heathera jaki cudny :) co to za rasa?

Dziewczyny zdrówka dla waszych dzieciaczków życzę!!!

Ja jestem w szpitalu pod kroplówka leżę i odpoczywam :) mam nadzieje ze szybko wyjdę i wrócę do domu :)

Wietrzyca ty suszysz pomarańcze a moja znajoma na Cyprze ma już ubraną choinkę hehe święta czas zacząć ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016075 przez natB
heather no podziwiam szczerze, że zdecydowaliscie się na małego pupila, wole juz mieć bliźniaki w domu heh :P.. Ja pierwszego psa miałam ze schroniska to mój najlepszy przyjaciel, drugi to szczeniak kupiony z hodowle ooo nie tragedia :P zresztą to był cocer spaniel heh potem musieliśmy go wydać, bo nie akceptowal małego dziecka w domu.. Eh

wietrzyca
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

A Wład ma angine stąd bardzo wysoka temp no i jest podejrzenie zapalenia układu moczowego :( jutro mają być wyniki moczu i zobaczymy, co dalej.. Na pewno do końca przyszłego tyg. Będziemy w domu eh

natiK a Ty się odwodnilas?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016096 przez NatiK
natB dużo zdrówka dla Włada :)

Na szczęście to nie odwodnie mam mało potasu magnez gdzieś ucieka wiec najlepszy sposób to dać w zyle hehe ;) wiec podpięta jestem po kroplówka...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016099 przez natB
NatiK aaaaaha.. no widzisz... ja morfo daaawno nie robiłam i szczerze od daaawna też nie biorę witamin dla kobiet w ciąży, bo totalnie nie mam pamięci do tego ;/.. staram się jeść dużo warzyw, owoców, nabiału, ryby itp. itd... zobaczymy co mi teraz wyjdzie w morfo, bo mam zaleconą :)..
W takim razie zdrówka i szybkiego powrotu do domu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016110 przez Heathera
NatiK no to w sumie lepiej że dali kroplówkę niż żebyś chodziła z takim niedoborem witamin, wiadomo wszytsko dla dobra naszych maluszków :) A piesek to York :)

Wietrzyca jak przeczytałam o tych pomarańczach to aż mi zapachniało :) Piesek jak wda sie w matkę to będzie miał 2,5 a jak w ojca to 1,5. Obstawiam że raczej będzie większy bo kolega który ma dorosłą suczkę 1,5 kg mówił że w takim wieku jak jest nasz piesek to jego suczka była o mniejsza.

natB oj Cockier Spaniele to zwariowane psy wiem bo znajoma miała i musiałą oddać bo problem był ciągle latał wszędzie a mieszkanie mieli małe, on musi dużo biegać. A taki york to wystarczy ze po mieszkaniu u nas pobiega to juz się zmęczy :P z resztą mamy duży balkon też i takie wejsćiena balkon dla zwierząt bo wujek wczesniej kota miał to sobie będzie wychodził więc myślę że dam radę z takim malutki jakoś :)

I zaczynamy 20 tydzień :)

Zdrówka dziewczyny i co tam jeszcze ciekawego u Was ?



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016113 przez Pumcia
Heatheta - 20? A na suwaczku masz 19ty :silly:

Nat - zdrówka dla Synusia :*

NatiK- ale szpital od razu ? Nienawidzę szpitali . . . bleeeeeeeeeeee . W sumie nigdy nie leżałam ale jak przychodziłam w odwiedziny to miałam ciarki i traume do konca dnia :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016114 przez natB
ano to spokojnie... gorzej, jak będzie szczekać jak oszalały :P bo yorki niektóre tak mają :P... u nas cocer spaniel nie zdał egzaminu... po kastracji jego zachowanie "przywódcze" w ogóle się nie zmeniło... szkoda mi go było, bo miałam go od małego, ale dla bezpieczeństwa wszystkich lepiej było go wydać na wieś... tam miał otwartą przestrzeń do biegania, a nie mieszkanie w kamienicy, duże, bo duże, ale dla niego za małe :P..

Teraz mieszkamy na wsi i mamy połącznie kaukaza z owczarkiem niemieckim, Misiu jest w kojcu, wypuszczany na spacery :) taki pies zdaje egzamin :). i na dzień dzisiejszy nie mogłabym mieć psa w domu :P, zresztą dopóki żyją teście to psa nie będzie euh..

Ja zaraz lecę do apteki wykupić małemu leki, bo przed południem nie było... Wład śpi już 3,5 h ufff powoli chyba zdrowieje oby oby... naczytałam się o tej anginie i niby to angina, ale jednak AŻ angina i mały 2 tygodnie bite spędzi w domu...
Im bliżej wizyty u gin tymbardziej ten czas mi się dłuży dosłownie :/ :( :( jeszcze jakieś 2,5 tygodnia ola matko stresujące to jest :P... Mała na szczęście baaardzo aktywna :), więc jestem spokojna w miarę :)...
aaaaa obiecałam Wam zdjęcia ubranek dla małej
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl