BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 5 miesiąc temu #1016116 przez natB

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016138 przez Heathera
Pumcia bo to tak się liczy. Ja jutro będę miała 19 tydzień i 1 dzień i się mówi, że to jest 20 tydzień. Bo tak jakbyś miała za sobą 19 tygodni i jeszcze 1 dzień czyli już się zaczął ten 20 tydzień. Trochę tak dziwnie ale idzie się przyzwyczaić :P I raczej tak to się liczy bo nawet mój gin jak byłam w tamtym tygodniu to mówił że mamy 19 tydzień, czyli w tym tygodniu jest 20.

natB Fajnie, że już coś masz dla małej :) Ja czekam na ten piatek wtedy pewnie się okaże co tam siedzi czy chłopiec czy dziewczynka :) A angina straszna sprawa u nas synek miał pół roku i to złapał strasznie wtedy płakał w nocy aż na pogotowie pojechaliśmy :/



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016160 przez natB
Ej to nie wszystkie foty :P musiałam jechać do apteki po lek dla małego :)

Juz dodaje resztę :P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016161 przez natB
Ej to nie wszystkie foty :P musiałam jechać do apteki po lek dla małego :)

Juz dodaje resztę :P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016162 przez natB

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016163 przez natB

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016194 przez lena20
hej wam,ja po wizycie lekarz pow ze dziecko jest male bo wazy 200 gram,obecnie dzis 19tydz sie zaczol,czy to normalne jest ze maluszek tyle ma?miala z was ktoras podobnie?,,no i szyjka ma dlugos,33mm..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016263 przez Heathera
natB to masz już kilka kompletów :)

lena nie wydaje mi się żeby w 19 tygodniu dziecko 200 g było małe, wszędzie w suwaczkach i na stronach jest że w 19 tygodniu ma ok 200/250g więc wydaje mi się, że jest ok. I wiadomo że dzieciaczki rosną w swoim tempie, ja synka urodziłam w 38 tygodniu z wagą 2,5 czemu tak mało nikt nie wie, żadnej choroby ani nic nie było może po prostu taka moja natura bo sama jestem drobna i nie miałam dużego brzucha i pewnie nie miałabym gdzie "wsadzić" większy brzuch :P Ja teraz w piątek idę na usg to ciekawe ile mój teraz ma w 20 tygodniu .

Co tam ciekawego słychać ?

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016275 przez lena20
Heathera no ja mysle,wsumie pow mi wczoraj ze jest ok i ze nastepnym razem tez za 2 tyg sprawdzi mi szyjke,ja mialam wczoraj jakos 30mm lub 33 mm,a ty jesli mozna wiedziec?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016277 przez lena20
no i mowil ze dziecko jest nisko ulozone glowa w dol i wgl,,no ja brzucha prawie wgl nie mam,zreszta nie naleze do tych szczuplych zawsz emialam cos brzucha ale narazie ejszcze po mnie nie widac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016279 przez Heathera
nie wiem jaką mam szyjkę bo mi nie sprawdzał



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016296 przez lena20
ok dzieki ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016305 przez NatiK
Pumcia nie miałam wyjścia bo wyniki były za niskie i mogło to grozić powikłaniami ale na szczęście idzie wszystko w dobra stronę :) pewnie spędzę tu tydzień i wyjdę przed weekendem...juz po 2-och dniach mam dość :angry:

natB widzę ze zaczynasz zakupy :)

Dziewczynki jakie wózki polecacie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016333 przez natB
natiK to nie ja :P, tylko moja Mama :) a niech kupuje, jak sprawia jej to radość, ja czekam aż dostane rzeczy po mojej bratanicy.. Wtedy zrobię przegląd i na pewno coś kupie na promocjach na koniec grudnia / początek stycznia :) liczę na jakieś ciuszki z zary, bo jakościowo są super, a w promocji są bardzo tanie :).. W hm zawsze jest bieda na wyprzedażach, a tak to w sumie nie kupowalismy nigdzie indziej wyprawki dla małego :)..

heather a skąd taka,, inspiracja,, jeśli chodzi o imię dla psa :P? U nas dzieci też dla kotów wybierały imiona tez ciekawe typu samurajka, skarpetka, juniorka :P..

Ja dalej czuje mała nisko.. Tez tak macie?

Q u nas kuracja Włada c.d. Na szczęście już wczoraj popołudniu odpuscila temp,ale mały śpi nam do 5:20 rano i potem ju jest na chodzie eh.. A ja padam dosłownie.. O 8 poszłabym spać, a do 12 się bawimy w dodatku zabawa to głównie układanie puzzli i czytanie, sam za bardzo nie chce się bawic.. Tylko ze mną, a jak przestaje się z nim bawić to kręci się cały czas kolo mnie.. Myślicie, że mogę z nim wyjść na chwile na dwór jak temp.odpuscila?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016337 przez Karii
Ja właśnie czekam na usg połówkowe, dawno sie tak nie denerwowałam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl