BezpiecznaCiaza112023

Majóweczki 2016

8 lata 5 miesiąc temu #1012627 przez Kristina
masz racje pewnie tak jest :) ja tak mam bo to moja pierwsza ciaza mozle dlatego chce wszystko wiedziec hehe i tak wiesz porownuje ale faktycznie juz nie raz slyszalam ze ciaze sa rozne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1012633 przez martyska
Tez tak miałam z Igorem :-) dlatego wiem ze najgorsze to jak zacznie sie myslec oj a moj w tym tygodniu byl dwa centymetry mniejszy pewnie cos mu jest albo dlaczego ona czuje juz ruchy a ja jeszcze nie...i wiele innych mozna w paranoje popasc :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1012635 przez Kristina
no masakra hehe ale u mnie troche inny przypadek 4 poronirnia dlatego taka jestem ogolnie przy pierwszej ciazy wogole nie mialam takich mysli :) a tak wogole znalazlam ten detektor tetna plodu zadzwonilam zeby sie cos wiecej dowiedziec hehe a ten Pan ktory odebral kazal mi sie zastanowic bo nie zawsze wyczuje tetna i wtedy moge jeszcze bardziej pogorszyc sytuacje i sie zdenerwowac zaszmialam sie aon na to ze widzial roznie przypadki zaszokowal ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1012639 przez martyska
No ja straciłam dwie ciążę wiec wiem o czym mowisz:-)

Moze to i prawda bo nie znajdziesz tętna i bedziesz sie denerwowac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1012645 przez Kristina
tez doszlam do wniosku ze i tak nic nie niezmienie co ma byc to bedzie wytrzymam do 18 to niby nie tak duzo;/ ale dziekuje ci fajnie ze nie jestem sama z tym problemem :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1012652 przez miśka23
Kristina też uważam że ten pan ma racje, to może być dla ciebie duży stres, a po co Ci to. Ja rozumiem że ogarniają cię czasem czarne myśli, ale to pewnie jak każdą przyszłą mamę, więc nie trzeba nikomu dodatkowego stresu.
Podziękowania: Kristina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1012708 przez majka1987gnoWlkp
Bry...
Dopisuje się i ja :-)
Termin 30 maj :-D
Mam ogromną nadzieję że pod serduszkiem noszę groszka bo dwie baby w domu już mam ;-)
Pozdrawiam serdecznie

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1012729 przez kacha
majka - witaj. Pamiętam Cię z wrześniówek 2014. Ja byłam w październikówkach.

Nie pamiętam która z Was pytała o becikowe. Sprawa jest prosta - dochód na członka rodziny nie może przekraczać 1900 z kawałkiem chyba, składasz wniosek do Urzędu Miasta albo do MOPSu (zależy jak to sobie gmina czy miasto ustali). Musisz mieć PIT za rok poprzedzający urodzenie dziecka, czyli za 2015, zaświadczenie od lekarza, że byłaś pod kontrolą co najmniej od 10 tygodnia ciąży a co więcej to już Ci powiedzą - my, ze względu na liczne zlecenia dodatkowe moje i męża mięliśmy tonę papierów - umów, świadectw pracy etc. Ale jak Ty i mąż macie po etacie to nic więcej nie potrzeba. A i czasu jest na to dużo, bo rok od urodzenia dziecka - myśmy to dopiero w wakacje załatwiali.

A u mnie kiepsko - Dusia mi zachorowała. Gorączkuje w nocy (już trzy noce), w dzień marudzi. Innych objawów brak.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1012734 przez miśka23
majka ja już ci chyba gratulowałam, ale nie jestem pewna więc jeszcze raz GRATULACJE :kiss: Byłaś na wizycie? Jeśli tak to koniecznie dawaj tu zdjęcie :)

kacha współczuję choroby córeczki. Pewnie mała nie wyspana i ty. Wybierasz się z nią do lekarza?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1012737 przez gaguka
Majka gratulacje! I witamy :) Ja też w skryciu ducha liczę na chłopaka :)
Kacha zdrówka dla córci! Może to zęby? Nam zostały dwie piątki i dziś w nocy też był koncert :/ Ale po 3 tyg chorób jesteśmy w końcu zdrowi więc mam nadzieję jak najdłużej korzystać z pięknej pogody :)
Kristina ja też straciłam pierwszą ciąże, w drugiej też nie było łatwo, ale staram się myśleć pozytywnie, że tym razem może akurat będzie wszystko dobrze!
Dzisiaj wziełam się za porządki w szafach i większość rzeczy letnich albo za małych popakowałam w worki próżniowe i nagle tyle miejsca wolnego się zrobiło, że szok! Zapisałam się na 12.11 na usg genetyczne, mam nadzieję, że wszystko będzie ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1012738 przez kacha
Miśka- nie chodzę z małą do lekarza. Mój brat jest pediatrą. Wczoraj ooglądała ją też moja ciocia pediatra. Obydwoje mowią że to albo wirus albo zęby- wychodzi jej chyba czwórka, choć to trudno stwierdzić bo mały kręcioł nie bardzo daje się obejrzeć. Podajemy jej paracetamol i czekamy.

Gagulka- ja też mam genetyczne 12.11.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1012768 przez martyska
Hej

Majka witaj :-)

Ja to mam cichą nadzieję ze u nas bedzie dziewczynka :-)

Kacha biedna mała :-( u nas na szczescie juz wszystkie czwórki na wierzchu ale co bylo placzu to było :-/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1012775 przez Patikierc
Hej ale pogoda paskudna ja cię kręcę same mgły!

Dziękuje za odpowiedź o becikowe ja pytałam :evil: a jeszcze w tym temacie powiedźcie mi czy trzeba mieć zaświadczenie od lekarza prywatnego czy na NFZ czy jest to zupełnie bez znaczenia? Bo ja nie chodzę na NFZ tylko prywatnie... i nie wiem czy się liczy..

Tak 16.11 mam genetyczne i chyba tak wszystko wtedy będę miała 13tydzien i 3dzień więc się łapie :D poza tym jesteśmy o jakiś kilka dni do tyłu tak było jak byłam na USG pierwszym,poza tym mam zaufanie do tej gin super babka myślę że wie co robi B) mam taka nadzieje :D

Majka- witaj :evil: ale ci się lapło :D 30 maja,ale kto ostatni ten piękny i gładki :D

To widzę że większość z nas liczy na chłopców :D Bo ja też :whistle: :D aaa patrzyłyście na kalendarzyk chiński? Myślicie że faktycznie ma moc i mówi prawde do 80%? Bo jak bym nie wpisała wychodzi dziewucha :D :D
Posprawdzajcie i dajcie znać co wam wyszło :D

Kacha- przekichane jak dziecko chore ale dobrze że masz fajną opiekę i pomoc :)




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1012779 przez martyska
Patikierc nie ma znaczenia czy prywatnie czy nfz .

U mnie według tego kalendarza miala byc dziewczynka a wyszedl siusiak :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1012780 przez miśka23
Widzę że chyba tylko ja nie robię tego usg genetycznego....

No i ja bardziej liczę na dziewczynkę, ale że to pierwsze dziecko więc co będzie to będzie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl