BezpiecznaCiaza112023

Majóweczki 2016

8 lata 6 miesiąc temu #1012326 przez kacha
Właśnie wracam z wizyty. Wszystko ok. Słyszałam bicie serca maluszka. Usg genetyczne mam 12.11.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012332 przez Skalarek
Kacha super wieści! Oby tak dalej ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012351 przez wiki358
Witam Panie serdecznie:) Jestem położną i pracuję na oddziale noworodkowym. W międzyczasie kończę studia i piszę pracę magisterską. Zwracam się do was kochane Panie z prośbą o wypełnienie ankiety jest ona w pełni anonimowa dotyczy "Preferencji kobiet dotyczących przebiegu porodu:) Tutaj zostawiam link do wypełniania www.survio.com/survey/d/H1K9H6Y7M9Q9K8T4P . Z góry dziękuję za wypełnienie każdej ankiety:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012390 przez Kristina
czesc dziewczyny jestem tu pierwszy raz ale siedze w domu i poprostu musze zkims rozmawiac bo zwarjuje ja tez bede miala dzidzie 6 maja jestem w 13 tyg to jest moja 5 ciaza dobra bo poprzednie poronilam wbardzo wczesnej ciazy masakra i tak leze non stop mam nadzieje ze teraz bedzie oki:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012419 przez Skalarek
Kristina witaj, rozgosc sie i napisz coś więcej o sobie. Musisz lezec caly czas?

Owieczka czekam na wiadomości z twojej wizyty ;)

A u mnie sytuacja wygląda tak, że moj monsz zachorował na OSPĘ! :blink: i jest tak zsypany, ze masakra porostu :angry:
mam tylko nadzieje, ze obejdzie się bez powikłań bo sa nieciekawe :unsure: no i chwała, ze ja juz przechorowalam, to powinno byc wszystko ok, tylko mamy zakaz zbytniego przytulania :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012426 przez miśka23
Skalarek to mężuś sobie porę wybrał na ospę.... ;)

Kristina witamy :) Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, to będzie Twoje pierwsze dzieciątko? Trzymam kciuki aby wszystko było dobrze. Długo się staraliście? Skąd jesteś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012435 przez martyska
Kristina witaj :-) opowiadaj więcej :-)

Skalarek pilnuj żebyś półpaśca nie załapała . mój maz mial ospe jako dzieciak a juz jako dorosly facet zarazil sie polpascem od bratanka z ospą.

U nas dobrze mdlosci poszly sobie juz ode mnie :-) a tym czasem gotuje zraziki :-)

Jutro wizyta :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1012437 przez owieczka1804

Witajcie :) tak ja już po wizycie. dziś bardzo długo czekałam :D wszystko jest w porządku tzn powiedzial tak: Nie widze tu ani nic dobrego ani złego. Zaznacze ze robil mi USG brzucha. To jest dziś 12t6d wiec mówi że troszkę za wcześnie zrobił to badanie. Dzidzia fika i podskakuje. :) Fajny widok :) Nastepną wizytę mam 17 grudnia. Schudłam 1,5 kg :)


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012438 przez miśka23
Owieczka Cieszę się że wszystko dobrze :) To było Twoje pierwsze usg przez brzuch? Ja jeszcze trochę muszę poczekać na wizytę :(

Myślicie już o usg połówkowym? Będziecie się zapisywać jeszcze w tym roku czy dopiero w przyszłym?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012441 przez Kristina
no pierwsze dziecko tez mam nadzieje ze tym razem bedzie ok 4 poprzednie poronilam nie wiadomo z jakiego powodu ale to takie poczatki teraz juz 13 tydz troche odetchnelam :) ja ogolnie dlugo nie musze sie starac gorzej z doniesieniem ostatnio bylam na usg 20.10 widzialam mojego bobaska fajny hehe ogolnie pierwszy raz sie doczekalam na bicie serduszka i wogole ma raczki nozki wszystko juz tak sie cieszylam teraz 18 .11 mam nadzieje ze nadal jeste ok staram sie nie myslec o tym ale to jest silniejsze odemnie :( nie musze lezec ale wole nie ryzykowac chwilowo przebywam w holandii wiadomo nie znam tego jezyka zbytnio dobrze ze partner ogarnia ale i tak dziwnie mi jak ide tam i nic nie rozumiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1012443 przez Kristina
Owieczka widze ze mamy ten sam termin:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012444 przez miśka23
Kristina więc teraz będzie już dobrze :) Nie zamartwiaj się niepotrzebnie, chociaż wiem że łatwo się mówi. A w tej Holandii długo będziecie? Tam zamierzasz rodzić, czy to tylko chwilowy wyjazd? No i jeśli masz tylko możliwość aby dużo odpoczywać to tak rób :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012445 przez Kristina
tak raczej tu zostaniemy ja na chorobowy i raczej tu bede rodzic naprawde opieka jest super

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012447 przez miśka23
Bardzo ważna jest opieka w czasie ciąży, porodu i po nim. Więc jeśli czujesz się tam bezpiecznie to bardzo dobrze :) A języka możesz się troszkę poduczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012449 przez Kristina
daj spokoj wogole nie moge ogarnac hehe ale sie stram z nudow :) fajnie ze tu trafilam moge w koncu pogadac z kims :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl