BezpiecznaCiaza112023

Majóweczki 2016

8 lata 6 miesiąc temu #1011894 przez Skalarek
Miśka jak czytam twoje przejścia z dentysta to jakbym o sobie czytała. Moj mi jeszcze mówił "tu nie ma prawa nic boleć" :angry: ale teraz mam super dentystke, ktora tez pierwsze co to robi mi znieczulenie ;) no i mam nadzieje, ze mi na kontroli nic nie wyjdzie...

Kacha - 10 mowisz, to srodek dnia, no chyba bede musiala sie zaczac przestawiac bo ja to teraz z reguly tak kolo 9 wstaje :P no chyba, ze akurat mam dyzur to pobudka o 5 czyli środek nocy :laugh:

Ja dzisiaj szaleje w kuchni i w ogóle ;) jakos powiem wam wróciła mi energia oby na jak najdluzej ;) wiec robie galarete drobiowa i salatke z selera wiec chyba tez sie waga ruszy :P no i na generalne sprzatanie mbie wzięło, czekam tylko az monsz wróci i pomoże mi umyć okna :)

A wy Kochane jak się dzis czujecie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011941 przez kacha
Hej.
Niedziela :) Zmiana czasu, ale na szczęście Dusia przestawiła się kilka dni temu i zaczęła chodzić spać i wstawać godzinę później, dlatego nie mięliśmy zbyt wczesnej pobudki.

Jak się dziś czujecie? Ja całkiem dobrze, jest dużo słońca, lubię takie dni. Pewnie pójdziemy na dlugi spacer łapać witaminę D.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011968 przez miśka23
Właśnie wróciliśmy z mężem i psiakiem z długiego spaceru. Dobrze jest pooddychać świeżym powietrzem.
A wy jak spędzacie niedzielę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011973 przez Skalarek
My też dzisiaj zaliczyliśmy dluzszy spacer po lesie z psiakiem, pogoda dopisała i nawet nie było bardzo zimno. A pozatym leniwa niedziela ;)

Dziewczyny trzymajcie jutro kciuki, mamy wizyte o 17.30, tak jak juz pisałam strasznie sie denerwuje, chyba im blizej wizyty tym bardziej. Cieszę sie ze zobaczymy maluszka, ale obawiam się czy wszystko sie rozwija prawidłowo.... Ehh oby do jutra dotrwac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011975 przez martyska
My tez zaliczylismy spacerek z synusiem :-)

W ogóle wam tez ten dzien sie tak strasznie dluzy? Bo mi strasznie.

Igor zasnie to bedziemy z mezem rocznice świętować bo to już we wtorek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011995 przez gaguka
Martyśka wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!
Skalarek czekamy na wieści z wizyty! Na pewno będzie wszystko ok ;) Ja mam wizyte w środę ale też już się stresuję :/
U nas przez weekend była siostra z dzieciakami więc było "wesoło" :D Dziś przyjeżdża moja mama na jakiś tydzień więc trochę odpocznę, zajmie się Zuzką i zrobi troche zapasów obiadowych na "gorsze dni" ;) Byłam pewna, że mdłości mi minęły a tu wczoraj znowu mnie dopadły... a jak u Was? Jak sie czujecie? Dziś pogoda póki co fatalna, straszna mgła :/ Senny dzień, a Zuzka wstała o 6 :/ Odeśpię w dzień :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012034 przez owieczka1804
Witajcie mi niedziela mineła wesoło. Jestem wesołą dziewczyną i stroiłam sobie zarty w meza. Bylismy u mamy, poszlismy do taty na cmentarz zrobic porzadki i zlecialo. :) wczoraj u nas tez cieplo i sie troszke wyletnilam jak sprzatalam groby bliskich. Dzis jest tez swietna pogoda! pojde pozniej z mezem na spacerek. :) wizyta w czwartek i stres z dnia na dzien coraz wiekszy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1012112 przez Skalarek
Ja juz po wizycie, ogolnie wszystko dobrze, dzidziuś najpierw dużo się ruszał, machał raczkami i nóżkami, a później jak usiadł tak siedział i za chiny nie chciał wspolpracowac przy badaniu uparciuch jeden. Tak wiec przeziernosci nie zmierzylismy, bo mały nie chcial się położyć a tylko w takiej pozycji można prawidłowo wykonać pomiar. No i jestesmy umówieni na wizyte w sb zeby znowu spróbować ta przeziernosc sprawdzić (na szczęście w kosztach dzisiejszej wizyty, wiec spoko). Poza tym kosc nosowa jest i wszystkie pozostałe wymiary w normie. Maluch wazy 90g! przy normie do 85 i pan doktor stwierdził, ze pewnie będzie duży po tatusiu :P ogólnie z wizyty jestesmy zadowoleni, aha i lekarz polecił mi zeby pić olej lniany bo wpływa b.dobrze na uklad nerwowy. I chyba w skrócie to tyle, spadam na nocny dyżur :( spokojnej nocki
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1012113 przez Skalarek
I takie jeszcze profilowe ;)

To która teraz ma wizytę? :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012129 przez owieczka1804
ja mam w czwartek wizytę. :) Super duża dzidzia skalarek. Gratulacje ! Oby tak dalej :)


Podziękowania: Skalarek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012144 przez miśka23
Skalarek super wieści, oby się u wszystkich powtórzyły ;)
Ja wizytę mam za dwa tygodnie :(
Podziękowania: Skalarek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1012294 przez Skalarek
Co tu taka cisza?

Jak się dzisiaj czujecie? Mnie w nocy złapał taki jakiś ból, ciągnięcie w lewej pachwinie, taki dosyć ostry :( wzięłam nospe forte i przeszło, ale chyba zmienię dawke magne b6 z 2x1 na 2x2tab żeby zapobiec takim sytuacjom...

Owieczka o której masz jutro wizytę? Pochwal sie jak juz będziecie po ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1012307 przez owieczka1804
Witajcie, Skalarek wizytę jutro mam od 12-14 ale pojde wczesniej oczywiście :) już nie mogę się doczekać :) bo ogólnie czuje się dobrze :) oby z dzidzią było wszystko w porzadku :) jutro muszę powiedzieć ze przez 7 tygodni u niego nie zawitam... ciekawe co on na to... A jak u Was?


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1012311 przez miśka23
Skalarek, ja niestety nadal mam bóle podbrzusza i tak jak zalecał gin biorę magnez. Zobaczymy, może pomoże.

Rosną Wam już brzuszki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1012312 przez Skalarek
Owieczka trzymam kciuki za wizytę, ale jestem pewna, ze wszystko bedzie super ;) I w takiej sytuacji na pewno nie bedzie problemu, ze kolejna wizyta za 7tyg :side:
Podziękowania: owieczka1804

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl