BezpiecznaCiaza112023

Majóweczki 2016

8 lata 6 miesiąc temu #1012846 przez owieczka1804
miśka ja też nie idę na genetyczne bo wyjazd a już mam 13 tc. wiec odpada. Ja tez po cichu licze na chlopca :) hehe termin 8 maj wiec Stanisława po moim św. Tatusiu takze bardzo licze na to. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012897 przez Kristina
hej dziewczynki :d mi tez jak nie policze to wychodzi dziewczynka mnie to tak naprawde obojetnie tylko zeby wszystko ok bylo ale moj partner po cichu marzy o chlopcu hehe ale moze sie zdziwic bo raczej sie nie zapowiada :D no zobaczymy
a co do genetycznego ja nie poszlam ;/ mam nadzieje ze bedzie ok a powiedzcie mi wpolsce tez badania genetyczne sa platne ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012901 przez miśka23
Kristina tak, u nas też są płatne z tego co wiem. Skąd ta pewność że nie zapowiada się chłopak u Ciebie?

A co do kalendarza chińskiego to mam nadzieję że się nie sprawdza. Pisałyście o tym i z ciekawości sprawdziłam i mi wychodzi chłopak ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012952 przez Kristina
nie kochana jakos czuje ze to jednak dziewczynka u mnie same dziewuchy ale moze moze hehe a co do tego kalendarza to wsze wychdzi mi dziewuszka :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012956 przez martyska
Mi tez wychodzi dziewczynka ale ja w to w ogóle nie wierze bo z Igorem tez tak mialam jak bym nie wpisala tak dziewucha :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012970 przez Kristina
boze dziewczyny jestem przerazona wlasnie poszlam do lazienki zrobic siusiu a tu brazowe plamienia jak podcierala i to nie tak malo zadzwonilam do polozne stwierdzi ze w tym tyg 13 tyg i 3 dzien to normalne ale ja mam zle doswiadczenie z brazowymi plamieniami i na dodatek nie wiem przez newry czy przez co zaczol wlasnie brzuch pobolewac ja nie przezyje tego jestem zalamana a wizyte dopiero 18 mam miec :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012972 przez miśka23
To na pewno nic poważnego, ale może warto pojechać na pogotowie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012974 przez owieczka1804
Kristina ja plamilam od 9 tygodnia do prawie 12. Nir martw sie. Idz do położnej. Niech sprawdzi czy wszystko ok. U mnie bylo okrj i dzidziuś dzis fika duzo w brzuszku. :) takze glowka w gore! Dostałam leki i przeszlo. Teraz czuje sie super! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012975 przez miśka23
Owieczka ma rację. Skonsultuj to i będziesz spokojniejsza. No i na pewno jest wszystko dobrze :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1013027 przez kacha
kristina - Oby z maluszkiem wszystko było ok. Trzymam kciuki. Odzywaj się.

Moja Dulka przestała gorączkować i dostała wysypki, czyli trzydniówka za nami. Odrabia tez zaległości w spaniu a ja z nią.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1013028 przez Kristina
dzieki dziewczyny za pocieszenie ale najgorsze jest to ze tu nie jest tak jak w pl nie przyjmia mnie z dnia nadzien jak w polsce masakra jestem zalamana zaraz zadzwonie bo znowu mam takie obławy ciemno zolto brazowe cos takiego pozniej napisze co i jak mam nadzieje ze jets ok bo u mnie to oznacza zawsze cos zlego :( a tak sie cieszylam ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1013030 przez miśka23
Kristina nie możesz myśleć o najgorszym. Spróbuj jeszcze raz zadzwonić, może coś ci doradzą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1013050 przez Kristina
nie wiem oddalam wlasnie mocz zobaczymy :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1013067 przez majka1987gnoWlkp
Kristina trzymam kciuki by było wsio ok.
I staraj się ciut uspokoić.. Póki nie ma żywego krwawienia nie jest źle ;-) ja w tej ciąży miałam krwawienie.. Bardzo mocne plamienie w czasie w którym była by @.... Taki spadek hormonu... I kilka tyg później... Może też masz tylko spadek hormonu...

U mnie w domy szpital.
Starsza Tosia ma angine
Młodsza Misia gile po pas..

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1013080 przez Kristina
udalo mi sie umowic na czwartek wszystko sie okaze boze dziewczyny boje sie strasznie mam nadzieje ze jets ok bo to juz bylbys cios ponizej pasa nie zniosla bym tego :( zazwyczaj takie zeczy mialam na poczatku 6 7 tydzien ale nie 14 pierwszy raz dotrwalam to tego momentu :(((((

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl