BezpiecznaCiaza112023

Majóweczki 2016

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1011692 przez owieczka1804
hehe ja też ostatnio robiłam galaretę drobiową hehe :) wczoraj robiłam kluseczki leniwe :) Ja tam się czuje dobrze dziś idę do dentysty bo przed wyjazdem muszę naprawić zęba. Bo jak mnie rozboli to aaaauuuu :( wczoraj sie zapisałam i już dziś mam wizytę. :) To są korzyści ciążowe :) 1 listopada wyjeżdzam ciekawe czy lekarz wyrazi zgode na to abym nie pojawiła się u niego 7 tygodni. jak myslicie?


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011695 przez kacha
Ja melduję się z basenu. Popływałam solidnie, teraz jem sałatkę z kurczakiem. Miły dzień.

Planów na weekend nie mam- mąż ka wychodne więc zostaję samą z Dulką. Zrobimy sobie wspólną kąpiel z pianą :)

Galaretek nie lubię. Dzięki Bogu w ciąży to się nie zmieniło. Mam za to ochotę na czerwone mięso i chyba jutro zrobię domowe hamburgery.

Owoeczka- myślę, że jak wszystko będzie ok to lekarz pozwoli na taką przerwę w wizytach.
Podziękowania: owieczka1804

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011714 przez martyska
Hej

Ja tez galarety nie lubie ;)

Moja wizyta jest za tydzien i tez mam stresa :huh:

W ogóle przyszły tydzien mam zawalony w srode mam dentyste z Igorem bo cos mu chyba źle 4 wychodzi i chce to sprawdzić a pozatym niech sie przyzwyczaja do dentysty bo matka sadysta i profilaktycznie bedzie prowadzac :evil: chce zeby weszlo mu to w nawyk a jak bedzie mial zdrowe zabki to i wizyty beda przyjemnością. W czwartek okulista znow z Igorem profilaktycznie wizyta po roczku no i piatek ja gin....

A weekend to jutro caly dzien sama z Igorem za to niedziela cala w trójkę . moze do teściów pojdziemy bo oni jeszcze nie wiedząc:-)

Ja zaraz biorę sie za kopytka Igor porcje warzyw zjadl w ogóle moje dziecko za warzywa dało by sie pokroić :blink:

Miłego dnia dziewczynki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011715 przez kacha
Martyska- moja Dulka też chętnie je warzywa. Chętniej niż owoce :) Najbardziej lubi brokuły, pomidory, czerwoną fasolkę i zupę z dyni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011751 przez miśka23
Skoro chodzicie do dentysty to pewnie wiecie czy możemy znieczulenie mieć? Bez tego nie siadam na fotel :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1011756 przez Skalarek
Miśka skąd ja to znam, tez bez znieczulenia nie daje do siebie podejść :P mam wizytę kontrolna pod koniec listopada mam nadzieje, że wszystko jest ok. Z tego co sie orientuje to można dostać znieczulenie, tylko podają jakieś inne niz zwykle, żeby nie obkurczalo naczyn krwionosnych czy jakos tak... Ale jak ktoras wie dokladniej to niech napisze jak to wyglada ;)

Martyska to faktycznie zabiegany tydzień się Ci zapowiada. I dobrze zrozumiałam, ze tesciowie jeszcze nie wiedzą o ciąży? To beda mieli niespodzianke :)

Kacha widze, ze ty taki aktywny tryb zycia prowadzisz, ja tez lubię poplywac, ale taj rano by mi sie chyba nie chciało iść :evil:

Owieczka jesli z maluszkiem bedzie wszystko ok to nie powinno byc problemu ze wizyta za 7tyg. :)

Ja w pracy na szczescie jeszcze tylko godzinkę i wolny weekend a nawet troche wiecej, bo w pon dopiero na nocke ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011782 przez martyska
Skalarek a no jeszcze nie wiedza :P ale z Igorem tez dowiedzieli sie w 13 tygodniu :laugh:
Miska tak daja inne znieczulenie . :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011806 przez owieczka1804
u dentysty dadza wam polowe znieczulenia tylko, zamiast całej. ja dzis bylam i tylko tyle mogl mi dac.


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011810 przez miśka23
Owieczka nawet nie strasz..... :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011840 przez owieczka1804
hehe nie straszę mówie to co doświadczyłam dziś sama... :) wiecej nie może bo nie chce zaszkodzić dzidziusiowi. Powiedzial mi tez ze najlepszy moment na robienie zebow jest od 3 do 6 msc ciazy. :) takze jesli macie cos do robienia w swojej jamie ustnej hehe to sie spieszcie dziewczynki. hehehe :)



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011848 przez miśka23
Mam się zapisać w listopadzie bo na razie nie ma zapisów. Ale muszę to zrobić bo na pewno będę miała leczenie jednego zębola :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011855 przez owieczka1804
ja mam do leczenia kilka zębów :( Niestety... nie lubie chodzić do dentysty jak wiekszosc osob... :( ja niestety mam leczenie kanalowe. :( ale w ciazy wylecze i bede miala spokoj :)



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011862 przez Patikierc
Hejka jak sobota wam mija?

Ech.. mi znachor hematolog mnie nie przyjął wiec termin mam dopiero na 30.10 więc za tydzień w piątek. Siedze troszkę jak na szpilkach bo troszkę się boje co oni mi tam powiedzą ale czuje sie dobrze..

Galaretkę jadłam :whistle: pycha.. :D a wczoraj bigos jadłam chyba 3 talerze :D dziś pewnie nie tkne :D

boshe ja też muszę iść do dentysty :S na pewno mam jednego zęba do roboty ale narazie się trochę dygam więc się nie zapisuje..

powiedzcie mi miałyście już USG genetyczne? Bo mnie coś takiego czeka 16.11 mam wizytę i moja doktor to robi i będę miała.. Miałyście to?




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011891 przez kacha
Ja byłam u dentysty w maju i mam spokój. W poprzedniej ciąży miałam rozbabrany ząb z opatrunkiem przez całą ciążę, bo nie można było zrobić zdjęcia rentgenowskiego i zobaczyć co z nim nie w porządku. Łaziłam na zmianę tego opatrunku chyba co miesiąc. Teraz, dzięki Bogu, mam wszystko wyleczone.

Skalarek - jak rano? Byłam na basenie 10.30 - to świetna pora :laugh: Jak Ci się maluch urodzi, to zobaczysz, że 10.00 to już środek dnia :lol:

Pati - ja mam mieć na początku listopada to usg. Miałam też w poprzedniej ciąży. To ważne badanie - sprawdza się na nim trzy parametry - serduszko, obecność kości nosowej i przezierność karkowa. Poza tym można już też obejrzeć narządy wewnętrzne - budowę mózgu, układu pokarmowego etc. I wtedy też już bardzo dobrze widać maluszka w całości - jak podskakuje, macha rączkami etc. Fajnie jest :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011893 przez miśka23
ja na to badanie nie idę. Będę miała tylko to połówkowe.
Pati a ja dziś to będę miała ucztę. Mam pierogi (ale już mi nie wchodzą), bigos i na obiad rybka :P Dziś to już na pewno przytyję :laugh: :laugh: :laugh:

Ja mam uraz do stomatologów. Jak byłam młoda chodziłam do jednego i mimo że mnie bolało to on nadal tam wiercił i tylko powtarzał "już kończę, już kończę" a dalej nie kończył. Więc teraz moja dentystka wie że jak już siadam na fotel to pierwsze daje mi znieczulenie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl