BezpiecznaCiaza112023

Majóweczki 2016

8 lata 5 miesiąc temu #1014125 przez Kristina
wiem wlasnie brakuje mi tego ale tez podrow w takim stanie nie wiem czy mi dobrze zrobi boje sie narazie ustaly 18 mam wizyte zobaczymy nie chce za bardzo panikowac chlopak twierdzi ze przesadzam wymyslam ze jak uslyszalam serduszko to jest ok ale jakos to za malo dla mnie masakra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014223 przez owieczka1804
Hej dziewczyny jak sir czujecie? Ja jestem w niemczechni pracuje. Poki co jest ok. Troszke sie schylam i czasami mnie ciagnie brzuch ale tak to jest ok. :) ktoras juz czuje ruchy? Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014225 przez miśka23
Owieczka jak miło że napisałaś:) Na długo tam pojechałaś? Tylko się tam nie przemęczaj!!!
No ja ruchów jeszcze nie czuję, ale lekarz mi powiedział że już niedługo poczuję:)

No i nie pisałam Wam ale ja czuję się fatalnie. Częściej niż na początku mam mdłości i :sick: a do tego bardzo często robi mi się słabo. Dlatego dostałam we wtorek chorobowe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014267 przez martyska
Mi sie wydaje ze juz cos tam czuje maluszka podobno w kolejnych ciazach szybciej mozna to rozpoznac z Igorem poczułam w 17 tc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014297 przez miśka23
Martyska lekarz mi właśnie mówił że w kolejnych ciążach czuje się wcześniej, ale że jestem szczupła to mogę zacząć czuć niedługo. Już się nie mogę doczekać :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014369 przez kacha
Hej - ja po prenatalnym, Wszystko ok, maluch brykał bardzo. Potwierdziła się druga data porodu - 14.05, więc mam ciążę tydzień młodszą niż w suwaczku. Mnie również wydaje się, że czuję troszkę ruchy. W poprzedniej ciąży, tak jak Martyska, pierwsze czułam ok 17 tygodnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014370 przez miśka23
kacha super że wszystko dobrze :kiss: No i zazdroszczę ruchów, oczywiście pozytywnie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014419 przez owieczka1804
Niestety musze sie troszke pomeczyc. A wracam dopiero 18 grudnia takze jeszcze miesiac ponad.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014427 przez martyska
Witam sie w ten piatek 13 Igorowi wyszedl 13 ząb 3 górna a mąż ma dzis rozmowe o lepszą prace także ten ... :laugh:


Kacha super ze wszystko dobrze :)

Owieczka tylko uwazaj na siebie

Miska odpoczywaj :-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014458 przez martyska
Ja sie zastanawiam czy nie podjechac sobie do szpitala dzisiaj ciagle mam napięte podbrzusze :-( leze i czuje jak sie spina :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1014473 przez gaguka
Hej ja tak na szybko, dawno się nie odzywałam , ale nie mam wogóle czasu... Wczoraj byłam na usg genetycznym i przezierność nam wyszła 2,5 mm więc dziś robiliśmy test PAPP-a, wyniki w poniedziałek/wtorek mam nadzieję że będzie wszystko ok :/ Trzymajcie kciuki!
Poza tym z dzidzią wszystko wporzadku, jest coraz większa i wczoraj na usg fikała jak szalona. Niestety przez tą przezierność nie spytałam się o płeć, z Zuzka już w 13 t.c pierwszy raz mi gin powiedział a potem tylko potwierdzał :)
Martyska ja bym pojechała do szpitala, zawsze to lepiej sprawdzić, może weź Nospe na rozluźnienie, mi tak gin kazał przy każdym napięciu brzucha od razu nospe i magnez.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1014475 przez miśka23
martyska jeśli Cię to bardzo niepokoi to jedź do szpitala. Ale nie panikuj na pewno nic się nie dzieje.

gaguka właśnie dlatego nie robiłam tego usg. Lekarz mówił że częstą wychodzą niepokojące wyniki, a okazuje się że jest wszystko dobrze. I to tylko niepotrzebne nerwy. U Ciebie też na pewno jest dobrze :kiss:

A teraz tak z innej beczki. Denerwuje mnie ten opis pod suwaczkiem. Wszystko jest na nim opóźnione :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014533 przez martyska
Wziełam nospe i odpoczywam. Jutro ide na usg 4d ciekawe czy plec w przybliżeniu poznam :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014546 przez Kristina
hej dziewczyny fajnie ze u was jest wszystko oki u mnie roznie raz plamienia ostatnio krwawienie bardzo mocne az zemblalam ze strachu ale niby wszystko oki ktg zrobione ale udalo mi sie umowic do ginekologa we wtorek mam nadzieje ze sie dowiem czemu tak jest ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014551 przez Emilia92
Hejo jak tam ktoras juz zna plec?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl