BezpiecznaCiaza112023

Majóweczki 2016

8 lata 5 miesiąc temu #1015050 przez Patikierc
Matyska moze jak na 100% to juz sie nie zmieni,tez bym nie chciala zeby u mnie sie zmienilo.

miska to pykaj zdjecie i pochwal się koniecznie

dzis zly dzien okropnie mi nie dobrze masakra a tu do pracy na 15 do 20 i ruch w pracy..




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015051 przez Patikierc
Nowa strona superrr.... :D




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015052 przez miśka23
No ja wczoraj poszalałam w lumpku a jak wróciłam tak zaczęła boleć mnie głowa że wieczór przespałam. Wstałam tylko żeby coś zjeść i poszłam spać dalej. W nocy co chwilę się budziłam, a głowa dalej bolała :( No i dziś to samo. Czuję się jakbym cały wczorajszy dzień piła a dziś miała mega kaca. Jeśli mi nie przejdzie będę zmuszona wziąć coś przeciwbólowego. Z łóżka się nawet nie podnoszę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015064 przez Patikierc
Dziewczyny a macie juz jakieś imiona?

miska współczuję ból glowy jest czyms straszny.. lez i odpoczywaj bo to chyba ta pogoda tak na nas wpływa..




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015068 przez martyska
U nas bedzie Emilka <3 juz od początku nawet jak rozmawialismy o dzieciach to zawsze na dziewczynke była Emilia . Gorzej jak jednak chłopak bedzie bo tu mąż chce Emil :P

Mnie wczoraj tak glowa bolała ze musiałam wziąć apap bo niestety przy dziecku nie schowam sie pod kocyk :(

W ogóle ta pogoda taka do d.... Ze masakra tylko do spania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015076 przez miśka23
Zdrzemnęłam się chwilkę i troszkę lepiej już :)
Pati pewnie że imiona mamy, ale jak przyjdzie czas żeby podjąć ostateczną decyzję to pewnie będzie problem. A to nasze typy:
chłopak: Filip, Mikołaj
dziewczynka: Maja, Aleksandra, Jagoda

Emilka też bardzo ładne :) W ogóle dla dziewczynek jest wiele pięknych imion ;) A ty Pati masz jakieś typy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1015082 przez Patikierc
No właśnie nie mam żadnych bo myśleliśmy że będzie dziewczynka i miała być Malwina :D

a chłopca nie mamy niestety.. Igor mi się podoba,i Aleksander a mężowi Dominik :D i jest zgrzyt żadne z nas nie chce popuścić w końcu dwa skorpiony :D ale jeszcze może się nam odmieni :D

miska zgadzam się że dla chłopców ciężko wybrać ładne imie,a co ładniejsze to już w rodzinie wszystko pozajmowane :D typu: Kuba,Rafał,Filip,Oskar




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015094 przez Skalarek
Hej Mamuśki! Ale tu gwarno ,super :)

Nie miałam ostatnio zbyt wiele czasu, żeby do Was zagladac, ale myślę ,że to się zmieni bo od pon jestem na l4

Pati i Martyska zazdraszczam ,że już znacie płeć dzidziusia, ja po cichu licze na to że moze dowiem się czegoś w czwartek, chociaż z naszym uparciuszkiem to może być różnie :P

Miska mnie też ostatnio tak głowa bolala i po 4 dniach się złamałam i wzielam apap. Co do brzuszka to już się lekko zaokraglil i wtajemniczeni wiedzą, że to dzidzi a reszta jeszcze nic nie zauważa :P Na wadze póki co 1kg na plusie ;)

A co do imion to my o dziwo jesteśmy zgodni w tej kwestii i będzie albo Aleksander albo Kornelia w zależności co tam się chowa w brzuszku :) chociaż mąż na początku chciał dla chłopca imię Gustaw,ale na szczęście mu się odmieniło :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015103 przez martyska
Fakt dla chlopca gorzej wiem cos o tym my tez mielismy wiele typów ale Igor byl pierwsza myślą i tak krążył nam w głowach ze na nie padlo :-p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015241 przez miśka23
Doradźcie mi co mam zrobić. Zamiast mdłości mi przechodzić to mam coraz gorsze. Większość rzeczy jakie zjem od razu lądują w toalecie. A jak czegoś nie :sick: to zazwyczaj tylko banan czy kilka łyżek zupy. Od tego jestem tak słaba że kilka razy już prawie zemdlałam. Już nie wiem co mam jeść żeby chodź troszkę dać maleństwu dostarczyć jakiś składników. Co mam robić? Mąż też już się tym martwi. Kazał zadzwonić mi do gina, myślicie że on coś pomoże?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015242 przez Patikierc
Dzień Dobry B) paskudna pogoda za oknem,ciężka noc była miałam rzygającego psa :D tak od 3.00-6.00 charczała,rzygała bo coś jej siadło na gardle najadła się trawy i bach noc nie przespana,za to wstałam o 10.00 :D

Leje tak że nie widać nic! Super dziś do pracy na 13.00-18.00 oj żeby szybko zleciało jutro wolne i mam nadzieje że wyruszę do kina na film "Listy do M2" Była któraś? Podobno fajny jedynkę oglądałam i git :D

Skalarek- :D :D ach ci mężczyźni :D

Jak się czujecie? Może jakieś foty brzuszków :D bo już coś powinno być widać :whistle: hmm bo u mnie już widać najbardziej wieczorami z rana jeszcze jako tako ale wieczorem już jest piłka lekka... ech wrzucam foto! I czekam na was tylko bez wystawek :evil: :D

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015244 przez Patikierc
To było z rana :D sorka za oldskulową koszule :D :D dobrze że nie ujęłam fryzury bo jak piorun w rabarbar :D :D mąż przyzwyczajony ale was nie będę straszyć :D




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015248 przez Patikierc
Miska- ja miałam już lepiej przez tydzień jadłam już lepiej teraz znów mam to samo wczoraj znów prawie nic nie jadłam i też mi się przez to kręci w głowie...
ale fakt zadzwoń do gin i powiedź jak wygląda sprawa,wiem że są jakieś tabletki na mdłości i wymioty więc może coś ci poleci i przepisze.. szkoda dzieciątka i gardła twojego bo :sick: nie jest przyjemne.. wiec dzwoń co ci szkodzi! Może też przez to masz bóle głowy? Bo nie jesz nic... ja też banany dużo jem jak mam gorszy dzień to banany i mandarynki trzymają mnie przy życiu,ewentualnie jakieś inne owoce bo tylko to przechodzi przez gardło..




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1015249 przez miśka23
Dzięki Pati :) Dzwoniłam i kazał mi pojechać do szpitala. Mają podać mi w kroplówce jakieś elektrolity żebym się nie odwodniła. Poczekam na męża aż wróci z pracy i pewnie pojadę.

A brzuszek śliczny masz. Ja jak miałam lepsze dni i w miarę normalnie jadłam to miałam ogromny. A najbliższa rodzina już zauważa no i się zachwyca :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1015254 przez Skalarek
Fakt pogoda dzisiaj paskudna, leje, wieje kurde nie lubię takiej pogody.

Pati ją też wstalam dzisiaj o 10, korzystam póki moge :evil: a co do facetów to nawet nie skomentuje :whistle: a brzuszek mam identycznej wielkości :) a na Listy do M2 wybieramy się w przyszły weekend ;)

Miska wspolczuje Ci bardzo, chyba na Twoim miejscu też bym się kontaktowała z ginem i robiła tak jak zaleci. Mnie na szczęście mdłości ominęły, może na samym początku kilka dni mnie pomeczylo, ale w porównaniu z tym o czym wy piszecie to luzik. Trzymaj się i koniecznie jedzcie na ta kroplowke, no i odezwij się później co i jak ;)

Dziewczyny jeszcze mam takie pytanie, planujecie korzystać że szkoły rodzenia? Bo my mamy w planach się zapisać i się zastanawia czy to dobry pomysl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl